Back To Top

Diğer Yalova Haberleri

Fenerbahçeli yıldız adayını BAK kaptı
Fenerbahçeli yıldız adayını BAK kaptı TFF 2.
Yerli bot ve teknelere rağbet arttı
Yerli bot ve teknelere rağbet arttı Yalova’da faaliyet gösteren tekne ve bot firmaları, son yıllarda yerli botlara rağbetin arttığını dile getirdi.
LPG’li bisiklet görenleri şaşırttı
LPG’li bisiklet görenleri şaşırttı Yalova’da selesine yüklediği tüpün yandığını fark etmeden yoluna devam eden bisiklet sürücüsü cep telefonu kameralarına yakalandı.
Ağaçlara asılan ilanlar zarar veriyor
Ağaçlara asılan ilanlar zarar veriyor Yalova’nın Çınarcık ilçesinde ağaç gövdelerine asılan korsan el ilanlarını tutturmak için kullanılan zımba, çivi ve raptiyeler, virüslere karşı korunmasız hale gelen....
Yalova’da 600 kök Hint keneviri ele geçirildi
Yalova’da 600 kök Hint keneviri ele geçirildi Yalova Jandarması aldığı bir istihbarat sonrasında Yalova’nın Çınarcık ilçesine bağlı Teşvikiye beldesinde bir eve operasyon gerçekleştirdi.
Yalova’da Kabotaj Bayramı kutlandı
Yalova’da Kabotaj Bayramı kutlandı Yalova’da Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlandı.
Yankesicilik anı kameralara yansıdı
Yankesicilik anı kameralara yansıdı Bursa’da tutuklu bulunduğu cezaevinden firar eden şahıs, Yalova’da bindiği minibüslerde yankesicilik yaparken güvenlik kameralarına yakalandı.
SoloTürk Yalova uçuşunu şehide adadı
SoloTürk Yalova uçuşunu şehide adadı Türk Hava Kuvvetleri akrobasi timi SoloTürk, Yalova’nın kurtuluşu yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirdiği gösteri uçuşunu, geçtiğimiz günlerde Diyarbakır Lice’de şehit....
Minik karateciler 32 madalya ile döndü
Minik karateciler 32 madalya ile döndü Yalova’nın Çınarcık ilçesinde Gülkent Okulu Halk Eğitim ve Zirve Gençlik Spor Kulübü karate öğrencileri ilçeye 32 madalya kazandırdı.
Arılar kivi polinasyonunda kullanılacak
Arılar kivi polinasyonunda kullanılacak Yalova’nın Altınova İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü koordinesinde yürütülen "Bal Arısının Kivi Bitkisi....
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan:
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan: Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, memurların enflasyonun 3 puan üzerinde maaş zammı talebi olduğunu dile getirdi.
Armutlu’da organik çiftlik sezonu başladı
Armutlu’da organik çiftlik sezonu başladı Şehir hayatından bunalıp yeşil hayata geçiş yapmak isteyenler rotasını Armutlu’ya doğru çeviriyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN