Back To Top

Diğer Yalova Haberleri

Turuncu Karıncalarda kar alarmı
Turuncu Karıncalarda kar alarmı Turuncu Karıncalar olarak adlandırılan Karayolları ekipleri Yalova’nın Süpürgelikiİstasyonunda kar mesaisine başladı.
Yemin ederek asaleten memur oldular
Yemin ederek asaleten memur oldular Yalova Altınova Belediyesi’ne bağlı birimlerde çalışan 4 aday memur yemin ederek asaleten göreve başladı.
Türkiye’nin en iyi çıkış yapan kuaförü Yalova’dan çıktı
Türkiye’nin en iyi çıkış yapan kuaförü Yalova’dan çıktı Diamond Off Turkey tarafından verilen "yılın en iyi çıkış yapan kadın kuaförü" ödülü Yalova’ya geldi.
Çınarcık’tan deprem bölgesine yardım
Çınarcık’tan deprem bölgesine yardım Yalova’nın Çınarcık Belediyesi, ilçe halkı tarafından toplanan yardım malzemelerini bir araçla Elazığ ve Malatya illerine gönderdi.
İçerisi altın dolu çantayı yanlışlıkla çöpe attı
İçerisi altın dolu çantayı yanlışlıkla çöpe attı Yalova’nın Çınarcık ilçesine bağlı Teşvikiye beldesinde evdeki eski eşyaları çöpe atan M.
Altınovalı öğrenciler camide buluştu
Altınovalı öğrenciler camide buluştu Yalova’nın Altınova ilçesinde öğrenciler camide buluştu.
Tek istediği oldu, artık çocuğunu duyuyor
Tek istediği oldu, artık çocuğunu duyuyor Tek isteği, çocuğunun sesini duyabilmek olan işitme engelli 42 yaşındaki Oya Koçak’ın hayalleri gerçek oldu.
Botumu sana gönderiyorum”
Botumu sana gönderiyorum” Yalova’nın Esenköy beldesinde yaşayan Naz Pehlivan, Esenköy Belediyesi’ne gelerek depremde enkaz altında kalan Yüşra Yıldız’a kendisi için aldığı botlarını gönderdi.
Yalova narkotik suçlarla mücadelede birinci
Yalova narkotik suçlarla mücadelede birinci Yalova, narkotik suçlarla mücadele alanında Türkiye birincisi seçildi.
Kuru yük gemisi alev alev yandı
Kuru yük gemisi alev alev yandı Yalova’nın Altınova ilçesinde sahildeki terk edilmiş batık bir kuru yük gemisinde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Tek isteği, çocuğunun sesini duyabilmek
Tek isteği, çocuğunun sesini duyabilmek Yalova’da işitme engelli 42 yaşındaki Oya Koçak’ın tek isteği, çocuğunun sesini duyabilmek.
Altınova’dan deprem bölgesine yardım
Altınova’dan deprem bölgesine yardım Yalova Altınova Belediyesi, Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından yardım kampanyası başlattı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN