Back To Top

Diğer Yalova Haberleri

Çınarcık ilçesinde çıkan yangında 2 daire kül oldu
Çınarcık ilçesinde çıkan yangında 2 daire kül oldu Yalova’nın Çınarcık ilçesinde bir apartmanda elektrik kontağından çıkan yangın kısa sürede diğer daireye de sıçradı.
Muhasebeciler Haftası Yalova’da kutlanmaya başlandı
Muhasebeciler Haftası Yalova’da kutlanmaya başlandı Muhasebeciler Haftası Yalova’da da kutlandı.
Çınarcık’ta korkutan heyelan
Çınarcık’ta korkutan heyelan Yalova’nın Çınarcık ilçesinde yaşanan heyelan onlarca dairenin bulunduğu siteyi tehdit ediyor.
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi: YOSK: 47 - Beşiktaş: 94
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi: YOSK: 47 - Beşiktaş: 94 Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nin 17.
Yalova itfaiyesinden öğrencilere yangın güvenlik tatbikatı
Yalova itfaiyesinden öğrencilere yangın güvenlik tatbikatı Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle okullarda yangın tatbikatları gerçekleştiriliyor.
Mısır’da idam edilenler için gıyabi cenaze namazı
Mısır’da idam edilenler için gıyabi cenaze namazı İHH Yalova Şubesi tarafından Mısır’da idam edilen 9 Mısırlı genç için gıyabi cenaze namazı kılındı.
Öğrencilere deprem tatbikatı
Öğrencilere deprem tatbikatı Yalova İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nce (AFAD) Yalova-Kaşgarlı Mahmut Mesleki ve Teknik Anadolu İletişim Lisesi öğrenci ve öğretmenlerine yönelik personel tahliye....
Ara Güler’in adı yaşatılacak
Ara Güler’in adı yaşatılacak Yalova’da, Kaşgarlı Mahmut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, “Ara Güler’in Anısına Öğrencilerin Objektifinden Yalova’dan İnsan Kareleri” konulu ortaokul ve lise....
Öğrencilerden sokak hayvanlarına yemek ve su
Öğrencilerden sokak hayvanlarına yemek ve su Yalova’nın Altınova ilçesinde, Hürriyet Ortaokulu öğrencileri, sokak hayvanlarına yönelik hazırladıkları "1 Kap Yemek 1 Kap Su Projesi"ni hayata geçirdi.
Yeşil Körfez personeline yüzde 40 zam
Yeşil Körfez personeline yüzde 40 zam Yalova’nın içme suyunun arıtma ve dağıtım işimi gerçekleştiren Yeşil Körfez Su Birliği (YKSB) ile Türkiye Enerji ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) Bursa Şubesi....
\
"Yalova’da çöp dağlarının oluşmaması için göreve hazırız" CHP’li Yalova Belediyesi’nin 250 trilyonluk borcu yüzünden çöp araçları haczedilince, şehirde çöpler güçlükle toplanıyor.
Gece bekçileri sokağa çıktı
Gece bekçileri sokağa çıktı Yalova’da 1.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN