25.05.2020  18:48
SON GÜNCELLEME: 
26.05.2020  14:53
KAYNAK: 
KARAR.COM

Yasak Elma 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yayından kaldırıldı mı?

Yasak Elma yayından kaldırıldı mı? Yasak Elma 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını sayfamızda aktardık. Ekranların güçlü kadrosuyla dikkat çeken yapımlarından biri olan Yasak Elma dizisinin, 2 ayı aşkın bir süredir yeni bölümlerinin yayınlanmamasının ardından bu sezonu tamamladığına kesin gözüyle bakılıyor. Esas merak edilen konu, dizinin yeni sezonda olup olmayacağı... İşte detaylar...

+
-

'Yasak Elma 75. bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Yasak Elma sezon finali mi yaptı, bitti mi?', 'Yasak Elma bu hafta var mı yok mu?' sorularının yanıtları sosyal medyada araştırılıyor. Fox TV'nin sevilen dizisinin yeni bölümü akşam yayınlanmayacak. Bu akşam saat 20.00'de 'Organik Aşk' adlı Türk filmi ekrana gelecek. 23 Mart 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Halit, Yıldız'ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ama Yıldız'ın kafası karışıktır. 'Yasak Elma izle' detayları haberimizde...

YASAK ELMA YENİ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yasak Elma'nın yeni bölümleriyle ilgili açıklama yapan oyuncu Şevval Sam, dizinin 4.sezon çekimlerinin 25 Temmuz 2020 günü başlayacağını duyurdu. Şevval Sam, "Yasak Elma'nın 4. sezon çekimleri için 25 Temmuz'da sete çıkmayı planlıyoruz. Stoklu gitmek için çekimlere erken başlayacağız. Pandemi beklenmedik bir durum olduğu için stoksuz yakalandık. Elimizde bir kaç bölüm stok olsaydı sizi sezon sonuna kadar mahrum bırakmayacaktık. Diğer diziler gibi yeni sezonu ise eylül ayında açmış oluruz" dedi.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Corona virüs salgın hastalığı öncesinde pazartesi günleri Fox TV ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin 75. bölümünün ne zaman yayınlanacağı netlik kazanmadı. Fakat yeni sezon çekimlerinin 25 Temmuz 2020 günü başlaması bekleniyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Yasak Elma dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

YASAK ELMA 75. NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Güçlü kadrosuyla beğeni toplayan dizisi Yasak Elma'nın 75. bölümünün yayın tarihi belirsizliğini koruyor. Yasak Elma yeni bölüm tarihi belli olduğu zaman sitemizden öğrenebilirsiniz.

YASAK ELMA 75. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Yasak Elma'nın 75. bölüm fragmanı da henüz paylaşılmadı. Yasak Elma yeni fragman yayınlanması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

YASAK ELMA 74. BÖLÜM 1. FRAGMAN

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'nın tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Yasak Elma 75. bölüme dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Yasak Elma yeni bölüm özet bilgileri yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Yasak Elma 74. bölümde; Yıldız, Kerim'in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken onun Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışır. Ender, Şahika'nın yaptığı hain planı anlar ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapar. Ancak Şahika'nın kendini kurtarmak için ettiği teklif ona cazip gelecektir. Halit ise Yıldız'ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ama Yıldız'ın kafası çoktan karışmıştır.

YASAK ELMA 74. BÖLÜM 2. FRAGMAN

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun ile (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

YASAK ELMA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Diziseverlerin yakından takip ettiği Yasak Elma dizisi, İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Fakat özellikle Asya Yakası'nda Beykoz ilçesinde yer alan Hidiv Kasrı'nda sıkça çekim yapıldığı biliniyor.

YASAK ELMA OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığı Med Yapım'a ait olan, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Soyata'nın yazdığı, müziklerini Cem Tuncer, Ercüment Orkut ve Efecan Tuncer'in yaptığı, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği Yasak Elma'nın oyuncu kadrosunda; Şevval Sam (Ender Çelebi Argun), Talat Bulut (Halit Argun), Eda Ece (Yıldız Argun), Barış Kılıç (Kaya Ekinci), Nesrin Cavadzade (Şahika), Hakan Karahan (Nadir), Tuvana Türkay (Leyla / Ayşe), Şafak Pekdemir (Zehra Argun), Barış Aytaç (Caner Çelebi), İrem Kahyaoğlu (Şengül Doğan), Kıvanç Kasabalı (Sinan), Nilgün Türksever (Zerrin Taşdemir), Sinan Eroğlu (Hakan Kurtuluş), İlber Uygar Kaboğlu (Erim Argun), Ayşegül Çınar (Lila Argun), Tuğçe Koçak (Lal Uzun), Melisa Doğu (Asuman), Yeliz Şar (Defne), Sarpcan Köroğlu (Kemal), Erdem Kaynarca (Dündar), Belinay Sandıkçı (Dila), Doğaç Yıldız (Yiğit), Haktan Pak (Mustafa), Ege Kökenli (Yağmur), Onur Tuna (Alihan Taşdemir), Sevda Erginci (Zeynep), Berna Keklikler gibi isimler yer alıyor.

YASAK ELMA DİZİSİ EKİBİ KARANTİNA GÜNLERİNİ NASIL GEÇİRİYOR?

DİĞER HABERLER
Türkiye'den, İsveç'e PYD tepkisi 
Patlayıcıyı çakıl kamyonuna yüklemişler!
'Çoklu baro'da birinci bölüm kabul edildi
Acı haber geldi... 3 şehit!
Kapatmak gibi planımız yok!
İhtimaller karartıldı ifadeler tutarsız!
Gelecek Partisi'nden havai fişeklere yasak