06.04.2020  15:32
SON GÜNCELLEME: 
13.04.2020  15:46
KAYNAK: 
KARAR

Yasak Elma neden yok? Yasak Elma'nın akıbeti belirsiz

Fox TV'nin uzun soluklu dizisi Yasak Elma bu hafta neden yok? Her bölümü ilgiyle takip edilen Yasak Elma'nın 75. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Diziseverler, Yasak Elma yeni bölüm ne zaman saat kaçta?, Yasak Elma son fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detaylar haberimizde...

+
-

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'nın yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek. Bu akşam Yasak Elma'nın yeni bölümünün yerine tekrar bölümü yayınlanacak. Peki, "Yasak Elma yeni bölüm neden yok?", "Yasak Elma 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?", "Yasak Elma full izle?" Detayları KARAR.com okurları için derledik...

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Ölümcül corona virüs (koronavirüs) salgınından önce pazartesi günleri saat 20.00'de Fox TV'de ekrana gelen Yasak Elma dizisinin 75. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Yasak Elma dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Yasak Elma dizisinin 75. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor... Yasak Elma yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

YASAK ELMA 75. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Yasak Elma'nın 75. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Yasak Elma yeni fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

YASAK ELMA 74. BÖLÜM 1. FRAGMAN

YASAK ELMA 74. BÖLÜM 2. FRAGMAN

YASAK ELMA FULL İZLE

Fox TV'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Yasak Elma dizisinin tüm bölümlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Yasak Elma 75. bölüme dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Yasak Elma yeni bölüm özeti yayınlandığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

YASAK ELMA SON BÖLÜM NELER OLDU?

Yasak Elma 74. bölümde; Yıldız, Kerim'in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken onun Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışır. Ender Şahika'nın yaptığı hain planı anlar ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapar. Ancak Şahika'nın kendini kurtarmak için ettiği teklif ona cazip gelecektir. Halit ise Yıldız'ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ama Yıldız'ın kafası çoktan karışmıştır.

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun ile (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

YASAK ELMA OYUNCU LİSTESİ

Yapımcılığı Med Yapım'a ait olan, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Soyata'nın yazdığı, müziklerini Cem Tuncer, Ercüment Orkut ve Efecan Tuncer'in yaptığı, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği Yasak Elma'nın oyuncu kadrosunda; Şevval Sam (Ender Çelebi Argun), Talat Bulut (Halit Argun), Eda Ece (Yıldız Argun), Barış Kılıç (Kaya Ekinci), Nesrin Cavadzade (Şahika), Hakan Karahan (Nadir), Tuvana Türkay (Leyla / Ayşe), Şafak Pekdemir (Zehra Argun), Barış Aytaç (Caner Çelebi), İrem Kahyaoğlu (Şengül Doğan), Kıvanç Kasabalı (Sinan), Nilgün Türksever (Zerrin Taşdemir), Sinan Eroğlu (Hakan Kurtuluş), İlber Uygar Kaboğlu (Erim Argun), Ayşegül Çınar (Lila Argun), Tuğçe Koçak (Lal Uzun), Melisa Doğu (Asuman), Yeliz Şar (Defne), Sarpcan Köroğlu (Kemal), Erdem Kaynarca (Dündar), Belinay Sandıkçı (Dila), Doğaç Yıldız (Yiğit), Haktan Pak (Mustafa), Ege Kökenli (Yağmur), Onur Tuna (Alihan Taşdemir), Sevda Erginci (Zeynep), Berna Keklikler gibi isimler yer alıyor.

YASAK ELMA DİZİSİ EKİBİ KARANTİNA GÜNLERİNİ NASIL GEÇİRİYOR?

DİĞER HABERLER
Çocuklarımın yüzüne utanmadan bakamıyordum
Türkiye, dünyada ikinci sırada
Frekanslara herkes ulaşabiliyordu
Binlerce terörist etkisiz hale getirildi
Yeni partilere engel yasası yetmez
Ekonomik endişe 3 ayda 7 puan arttı
Bakanlık'tan doktorlara ilginç yanıt