2022 İstanbul kahve festivali ne zaman başlıyor? İstanbul Coffee Fest 2022 tarihleri

2022 İstanbul kahve festivali ne zaman başlıyor? İstanbul Coffee Fest 2022 tarihleri

İstanbul Coffee Festival Türk Telekom Prime sponsorluğunda yapılmaya hazırlanıyor. Prime üyelerinin P indirimli biletlere sahip olacağı festivale dair detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Kahve markalarının tek bir çatı altında bir festivalde toplanacağı ve Türk Telekom Prim sponsorluğunda 6-9 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan İstanbul Coffee Festival'e ilgi büyük. Festivalde tanınmış kahve markaları, dükkanları ve kahve makinesi üreticileri kahve severlerle buluşturulacak.

İSTANBUL KAHVE FESTİVALİ NE ZAMAN

Bu sene 6 Ekim ile 9 Ekim arasında yapılacak olan festivalde bir çok ünlü satançı ve grup Türk Telekom Prime sahnesinde konser de verecek. Prime üyeleri bu festivale %50 indirimli bilet alarak dahil olabilecek. Aynı zamanda primelılar kendilerine özel ayrılmış alandan sıra beklemeden festivale giriş yapabilecekler.

ETKİNLİK KURALLARI

  • 12 yaş üzeri bilete tabidir.
  • Dream Sales Machine etkinliklerinde iade yapılmamaktadır.
  •  Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
  •  Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
  •  Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
  •  Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
  •  Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

BİLET FİYATLARI

Kombine +Fast Track
750.00 TL

Tam Gün
250.00 TL

1.Seans 10.00-14.00
120.00 TL

Fast Track 
50.00 TL

2.Seans 15.00-20.00
150.00 TL

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN