Back To Top
AK Parti ticareti yapan kaçak gecekondular...

AK Parti ticareti yapan kaçak gecekondular...

 - Son Güncelleme: 08.04.2019 Pazartesi 08:28
- A +

İstanbul’daki seçimlere itirazların günlerdir sonuçlandırılamaması, giderek insanların vicdanlarını yaralayan bir hal almaya başladı. 31 Mart gecesi iki aday arasındaki yarışın normal seyrinde devam ettiği bir süreçte aradaki makas giderek kapanırken, kalan yüzde ikilik oranda veri girişinin 11 saat durdurulması Türkiye’nin seçimler tarihine maalesef bir muamma olarak geçecektir.

Elbette seçimlere itirazlar olabilir, geçmişte de bunun örnekleri var, dolayısıyla kimsenin hukuki sürece bir şey söylemesi mümkün değil, ama her şeyin makuliyet sınırları içinde olması gerekir. İstanbul’daki itiraz uygulamaları biraz bu sınırları zorlayan bir durum arz etmeye başladı sanki... Geçersiz oylar sayılıyor, çok fazla değişen bir şey olmuyor, tekrar itirazlar yapılıyor, bu kez tüm ilçeler sayılıyor, buradan da bir sonuç çıkmayınca başka gerekçeler araştırılıyor.

Doğal olarak mesele zamana yayıldıkça ve süre uzadıkça insanların zihinlerinde soru işaretleri de çoğalmaya başlıyor. En üzücü tarafı da, süreçle ilgili bir takım komplo teorilerinin konuşulur hale gelmeye başlamasıdır.

Maalesef bazı çevreler “Sandık görevlileri tutuklandı” gibi asparagas haberler ve il seçim kurulu başkanıyla ilgili bir takım FETÖ’cü iftiralarıyla provokasyon yapmayı göze alarak doğrudan AK Parti’yi töhmet altında bırakmayı hedefleyen kirlilikler ürettiler. Bilelim ki, bu kirlilik algısını oluşturanlar AK Parti’yi millet nezdinde karışık işler yapan, seçim işlerini yönetemeyen bir parti olarak göstermeyi amaçlamaktadırlar.

En acı olanı da bütün bunların dışarıdan değil, bizzat AK Parti’nin etrafındaki kaçak gecekondularda konuşlanan ve hayatlarını AK Parti pazarlamacılığı yaparak kazanan bir güruhun eseri olmasıdır. Çünkü hiçbir kural ve ahlaki ilkeleri bulunmayan bu kesimler toplumdaki kutuplaşmadan, düşmanlıklardan beslenmektedirler.

Öylesine ahlak fukarası bir güruhla karşı karşıyayız ki, bu ülkede 17 yılda 14 seçim kazanmış ve 31 Mart seçimlerinden de birinci olarak çıkmış AK Parti’yi “şaibeli seçim” algısıyla birlikte anmaktan bile çekinmemektedirler.

Bu vesileyle bir kez daha ortaya çıktı ki medyamızın hali de gerçekten içler acısıdır. Bu süreçte atılan manşetleri, yazılan yazıları gördükçe doğrusu endişelenmemek mümkün değil. Dikkatli bir gözle medyamızın fotoğrafını çektiğimizde görüyoruz ki, İstanbul seçimleriyle ilgili gazetecilik adı altında sergiledikleri tavır kelimenin tam anlamıyla bir FETÖ yazılımının ürünüdür. Çünkü onlar da aynen bu yöntemleri kullanarak insanları itibarsızlaştırıyor ve toplumdaki kardeşliği dinamitliyorlardı.

Hatırlayalım, o günlerde bu örgüt kendilerine engel olarak gördükleri kişiler, gruplar ve cemaatlerle ilgili belgeler üretiyorlar, itibarsızlaştırma komploları düzenliyorlar, sonra da mağdur ettikleri kişileri ya da grupları bu belgeleri üretmekle suçluyorlardı.

Aslında çok yadırganacak bir durum değil, zira şu anda özellikle iktidar medyasını oluşturan unsurların önemli bir bölümü, geçmişte FETÖ ile birlikte çalışmış ve hayli deneyim kazanmışlardı. Yani kumpas işlerine çok da yabancı değiller...

Şunu açıkça ifade edelim; 8.5 milyon oyun kullanıldığı İstanbul’da, her seçimde yaşanan 0.2’lik maddi hataların yaşanması ve bu konuda partilerin itirazlarda bulunmasından daha doğal bir durum olamaz. Her zaman olduğu gibi hukuk işleyecek ve adalet yerini bulacaktır.

Ancak burada anlaşılması güç olan ve de normal olmayan; bu tür maddi hataları “hile-kumpas” ve “sabotaj” gibi tanımlayıp toplumsal fay hatları üzerinden Türkiye’yi germektir. Bazı medya organlarının, AK Parti’yi savunma gerekçesinin arkasına saklanarak sergiledikleri bu tavır, maalesef en çok AK Parti’ye zarar vermektedir.

Eğer AK parti geleceğe daha güvenle yürümek istiyorsa öncelikle bir iç muhasebe yapmalı, etrafında oluşan kaçak gecekondulara çekidüzen vermeli ve de çöplükleri temizlemelidir.

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU 14 Nisan 2019 14:17
hem caz uzmanı bir entellektüel hem de imam hatip mezunu bir hafız olmanızdan ötürü laik bir müslüman olarak sizinle gurur duyuyorum. yazılarınız sayesinde 60 yaşımdan sonra caza merak sarmaya başladım. eşimin pek öfkelenmesine ve " 40'ından sonra da saza başladın beceremedin bu caz da nerden çıktı" diye homurdanmasına rağmen her gece yarısı uykumu bölerek 1 saat kadar kesintisiz caz dinliyorum. şimdilik pek bir şey anlamıyorum ama azimle devam etmeye kararlıyım. teşekkürler efendim.
KARAR OKURU 10 Nisan 2019 09:34
Oy farki azaliyor ama takinilan tavir hiç degismiyor. Insanda biraz yüz olur, edep olur... Sabirli ol be kardesim. Sen degil miydin dostlarinla "adalet" yuruyusu yapip Gandi pozlari veren? Sen degil misin özgür basin diye haykiran? Adalet hepimize gerek. Binlerce evrakla itiraz ediliyor, hiç birine CHP ya da ortaklari tarafindan yasal bir itiraz yapilmis degil. Sadece bos laf! Insallah hak yerini bulur parti hangisi olmus bir onemi yok artik.
Ccc 10 Nisan 2019 02:13
Davutoğlu ne dedi teskilatlarda nedensiz zenginlesmeye izin vermem dedi adamı yedi akp li pelikan adındaki hirsizlar
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 23:02
Reise ancak ısmarlama sorular sorulur .
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 22:51
Çok doğru bir tespit
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 21:25
Pelikancılardan başlasın...
abdülatif şener 08 Nisan 2019 21:10
Hükümetin İsrail karşıtı kükremeleri; -Yahudi Cesaret Ödülünü, -BOP eşbaşkanlığını, -Arap Karakışında Emperyalizmle işbirliğini, -Mavi Marmara’da İsrail tezlerini kabulünü, -Kudüs’ü İsrail’e başkent yapan, Golan’ı yutmasına yol açan politikalarını gizlemek içindir.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 19:11
60 yaşında eski bir Islamcı olarak YETER ARTIK.YETER ARTIK..YETER ARTIK.DİYORUM. BAŞKASININ HIRSI,ÇIKARI , PARANOYASI ,KAYBETME KORKUSU İLE YAPTIKLARINDAN UTANIYORUZ. İstanbullu sizi seçmek zorunda mi! Bülent Arınç " Bir kişi oturduğu koltuktan kalkmak istemiyorsa, bilin ki altına pislemiştir." demişti.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 19:04
Fetöden ihraç hakim muhtar olunca mazbatasını verme ama ihraçlı AKP'den belediye başkanı olunca (mehmet cüneyt aksoy) mazbatasını ver. Adaletin batsın AKP!
Adaletin batsın AKP! 08 Nisan 2019 21:01
1
bizde böyle olur ağaların düğünü.
Tarafsız 08 Nisan 2019 18:34
Binali bey bu itiraz surecinden cok rahatsiz görüntüsü veriyor.belliki kendisi boyle surecin sonunda o koltuğa oturmak istemiyor.
HARUN S. 08 Nisan 2019 21:13
0
Binali Yıldırım yaşanan süreçten Hiç şikayetçi değil Aksine memnun Biz Binali Yıldırım'ın Ahmet Davutoğlu'nun koltuğuna Erdoğan'ın talimatıyla otururken kameralar karşısında gülüşünü ve sevin işini unutmadık Bu sebeple Binali Yıldırım bir an önce halkın oylarıyla seçtiği Ekrem imamoğlunun koltuğuna yine Erdoğan'ın ve sarayın talimatıyla oturmak istiyor tarih Binali Yıldırım'ı halk tarafından seçilmiş Başkanların koltuğuna kararname ile oturan bir kişi olarak hatırlayacaktır bu ayıp Binali Yıldırım'a yeter
Cevdet 08 Nisan 2019 14:21
Kırsal-varoş sınıfı dindarlık ve yoksulluk etkisiyle akp ye oy veriyor, şehir sınıfı ise laiklik ve demokrasi için akp karşıtı oy veriyor. Ekonomi bozulunca akp oylarının azaldığı görülüyor.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 14:09
"Biri" iyi ama çevresi kötü yani, öyle mi Mehmet Bey? Biliyor musunuz yeni havalimanında şu an işleyen tek restoran kiminmiş? "Biri"nin oğlunun. Aynı havalimanındaki eczane kiminmiş? "Biri"nin avukatının kızının. Yaa, böyle işte...
ahmettalar 08 Nisan 2019 14:06
ben akpartiye vermiştim belediye meclisinde eğer bir haksızlık olursa ak partiye belediye meclisinde bir daha oy yok benden
yalnızca AKP lilerin Cumhurbaşkanı olduğunu her fırsatta söyleyen Erdoğan Moskova'ya giderken yaptığı açıklamada bu seçimlerde şaibe var YSK gereğini yapacak dedi Yani şöyle demek istedi Erdoğan bu seçimleri benim attığım YSK AKP ye Binali Yıldırım'a verecek belediye başkanlığına demeye getirdi tarafsız olması gereken bir Cumhurbaşkanı Aynen böyle konuşuyor AKP ye oy topluyor ve AKP li belediye başkan adayına seçimi zorla vermeye çalışıyor işte görüyorsunuz Türkiye'nin halini ne hukuk var ne adalet var tarafsız olması gereken bir Cumhurbaşkan
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 13:57
2
YSK seçimi Binali Bey'e vermese bile, "biz seçim kaybetmedik, oyumuz çalındı" algısını pompaladılar halka. TVler 1 haftadır "tarafsız" seçim yayını yapıyor. Halk bombardıman altında. Yine mağdur oldular. "CEHAPE oylarımızı çaldı!"
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 12:41
Yine Akpyi magdur ettiniz helal olsun. Akp iyi cocukta Akp nin cevresi kotu ondan Akp bu duruma dusuyor de mi hocam. Bu konusan Akp sozculeri ? onlarda mi gecekondular? Topal ordekler falan hep Akpnin cevresinin isleri. Akp ye hep en buuuk kotulukler yapiliyor. Kim yapiyor feto, ve cevresi. Akp cok iyi yoksa basiretse basiret ferasetse feraset ama su cevresi yokmu
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 11:43
Nasıl vicdan lı yazılar yaziyorsun ocaktan hala hile çözülemedi chpkk Her secimde oylar coplukte bulundu kediler trafoya girdi gibi rezillik yaparken iyi de ak parti ondört oy farkını kapatması kotu mu seçmen olarak verdiğimiz reye sahip çıkacağız ha birde bak temelli ne diyor burası vaad edilmiş toprak yahudi nin hakkı diyor vicdanın ne diyor ocaktan
Karar Okuru 08 Nisan 2019 19:51
1
AKP yönetiminde Türkiye Osloda Terör örgütü ile görüştü. Haburda halay çekerek ülkeye girdiler. Fetö için ne istedilerde vermedik denildi. Şimdi Chpkk oldu öyle mi? Hadi canım sende
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 21:18
1
24 saat kanala izlemekten üç öğün makarna yemekten beyinleri bilimsel hoşafa dönmüş AKP li troller yine iş başında.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 11:35
Evet vicdanları rahatsız etmek tefir hırsızlık yapan alcaklar in rezillikler i vicdanları rahatsız etmektedirler
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 11:34
Kandırılıyorlar(!)...
Abdulah 08 Nisan 2019 10:15
'Her zaman olduğu gibi hukuk işleyecek ve adalet yerini bulacaktır." Eğer her zaman gibi olacaksa, demekki hukuk işlemeyecek ve adalet bir kişinin iki dudağından çıkacak laflara göre işleyecek, yerini bulamayacaktır.Eğer Ak Partide kaçak gecekonducu varsa ki! olduğu şaphe götürmez. Bunun baş aktörü ve yegane sorumlusu Ak Partide sadece kendini ön planda tutan, Ak Parti genel başkanıdır. Mehmet bey; artık şunu bırakalım; Genel başkan iyi, hukuka saygılı medya ve diğerleri kötü söylemlerini. Heppimiz çok iyi biliyoruz ki! Genel başkandan habersiz yandaş
OCAKTAN 08 Nisan 2019 09:56
Hatırlayalım, o günlerde bu örgüt kendilerine engel olarak gördükleri kişiler, gruplar ve cemaatlerle ilgili belgeler üretiyorlar, itibarsızlaştırma komploları düzenliyorlar, sonra da mağdur ettikleri kişileri ya da grupları bu belgeleri üretmekle suçluyorlardı. Aslında çok yadırganacak bir durum değil, zira şu anda özellikle iktidar medyasını oluşturan unsurların önemli bir bölümü, geçmişte FETÖ ile birlikte çalışmış ve hayli deneyim kazanmışlardı. Yani kumpas işlerine çok da yabancı değiller...
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 12:27
1
Belki de kumpaslar bu taraftan çıkıyordu. Olmaz olmaz demeyin...
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 09:27
Şu anda yapılan yaygara Ak partiye zarar veriyor. Gecekonducular derhal dağıtılmalı evleri başlarına yıkılmalı ki toplumu bir germesinler. Yazıktır bu memlekete bu insanlara.
efedamat 08 Nisan 2019 09:24
merhum süleyman demirel tapulu arazime gecekondu diktirmem diye bir vecize ihdas etmişti. akp bütün ülkeyi tapulu arazisi olarak görüyor. bu ülke kimsenin babasının malı değil. hele akp nin hiç değil. sağdan say soldan say yukarıdan aşağı aşağıdan yukarı. başlamış maçın ortasında kural değiştirip atı alan üsküdarı geçerken şaibe yoktu seçimler meşruyduda. atın binicisi değişincemi şaibe feryatları yükseliyor. kazanırken en güvenli seçim ülkemizde yapılıyor deyin kaybedince şaibe hemde organize şaibe.ağzınızın dediğini kulağını
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 14:11
1
Hayatta olmayan, asla cevap veremeyecek insanları rahat bıraksak olmaz mı.
Marasli 08 Nisan 2019 09:13
Yıl 2008-2009 yılları üniversite öğrencisiyim. Fetonun ildeki kidemlilerinden birisiyle konuşuyorum ufak ufak tartışma diyelim. Siz artık kanserli hücre gibi sıhhatli vuducu yiyip bitiriyorsunuz demiştim. 6-7 yıl sonra anlaşıldı. Lakin epey bedel ödedik. Muhafazakar addedilenler siz de kötü bir kopyacisiniz. İçi bosaltilan her olgu yıkım getirir. O zamanda kimse dinlemedi bizi şimdide dinleyecek yok. Adam olurmuyuz 300 yıldır soruyoruz vallahi..
Musa 08 Nisan 2019 09:16
Sn.Mehmet Bey siz gazeteciler bizim adımıza şu soruları da sorsanız ve bize tercüman olsanız;şaibeli bir seçimden nasıl oluyor da cumhur ittifakı birinci çıkıyor?Halbuki şaibe suçlaması birinci çıkana yapılır.Ayrıca İstanbul ve Ankara'da cumhur ittiafakına onca ilçeyi kazandıran oylarla,büyükşehiri kaybettiren oylar aynı zarflardan çıkmadı mı?AK partinin sandık kurulu üyeleri veya müşahitleri ilçedeki oylar ak partiye yazılırken vardı da,büyükşehire oylar yazılırken yok mu idi?Bu mantık çerçevesinde bu soruları revize edip bizim adımıza soru
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 19:35
0
Dostum mantık aramiyacaksın. Ak parti bu. İşine geldiği gibi.
Karar Okuru 08 Nisan 2019 09:15
Açık gerçek şu ki bu ülke dikiş tutmaz artık. Sosyal kalitesi bu olan toplumların yaşamı bellidir.
Kartal Vakur 08 Nisan 2019 09:12
Yahudiler günahlarından kurtulmak için bir keçi satın alırlar sonrada günahlarını bu keçiye yükleyerek dağa salarlarmış. Dağa salınan keçiyi aslanlar yada kurtlar yiyince günahlarından kurtulduklarına inanırmışlar. Sizde bulmuşsunuz bir günah keçisi her pisliğinizi yükleyip salıyorsunuz. Hadi hayırlısı ahirette görüşmek üzere tabi inananlar için.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 09:05
Muhalefetin büyük kentleri kazanan belediye başkanları, yönettiği yerlerde başarı göstermiş ve halkın teveccühünü kazanmış kişiler. İktidarın büyük korkusu: Türkiye nüfusunun yüzde altmışının oturduğu yerleri muhalefetin iyi yönetmesi halinde bugüne kadar muhalefet için oluşturdukları kötü algının çökecek olmasıdır. Bu durumda İktidar yalancı ve iftiracı konumuna düşecektir. Muhalefet ise ilk defa iktidara alternatif olduğu gösterecektir. Ak Partinin belediyeler sayesinde iktidar olduğu unutulmamalıdır.
Şerif 08 Nisan 2019 09:01
Ya gecekondular'a göz yumuluyorsa, ya sapotajcılar görevli ise??. kendinizide, milleti de kandırmayaın. her şey ve herkes bilgi dahilinde ve emredileni yapıyor.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 08:56
Akp içindeki bu tür olaylara izin verilmesin o zaman. Atılan manşetleri görmüyor mu baştakiler. Ama işlerine geliyor. Böyle kazanmak istiyorlar. Akp nin başındakileri soyutlayıp tüm yanlışları başkalarının sırtına yüklemek yanlış. Sorumlular baştakilerdir.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 08:46
Kim temizler? "Televizyonlara talimatı verdim" diyen temizler.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 08:21
Yeter söz milletin boşuna kürek çekmeyin millet dur dedi.kendiniz 1 oyla kazanıyorsunuz iş bitiyor başkasına gelince habire sayım . En iyi kabullenmek
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 08:13
Sayın Ocaktan bu kepazelik ve soytarılık gösterisini suçunu AKP il başkan veAKP G.Bşk. yardımcısına atmayın.. Reis bu rezillik ve çirkefliğe izin vermezse kimse WC ye dahi gşdemez.Pisliklerini temizlemek için zaman kazanıyorlar. Seçimi kaybetme hayallerinde bile yoktu.1000 Ali 'nin suratına bakın anlarsınız. Zaman uzadıkça AKP KEPAZELİĞİ SEYREDECEĞİZ.
HACI MURAT 08 Nisan 2019 06:41
Bana göre,Ak Parti'ye yöneltilecek eleştiriler,Ak Parti'yi temsil kabiliyeti olanların sözleri üzerinden olmalıdır. Temsil yetkisi olmayan sıradan insanların sözleri üzerinden yapılacak eleştiri hakkaniyete uymaz.Ocaktan 0.2 lik bir hata her seçimde olabilir diyor.İşte işin püf noktası burada.Çünkü fark da ancak bu kadar.Bu küçük hatanın düzeltilmesinin sonucu değiştirme ihtimali var.İstanbul'da sürenin uzaması 8.5 milyon oyun kullanıldığı bir yerde minnacık bir farkın olmasından kaynaklanıyor.Biraz sabır.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 08:06
1
Hacı bu nasıl kafa..Yahu bak bakalım çok oy farkı olan yerde seçim kurulu başvuruyu RED ederken Istanbul da neden RED etmiyor.Üstelik daha önce sayım esnasında itiraz veya şerh olmayan yerde sonradan yapılan itirazlar kabul etmeyen YSK kararı varken.Çifte standart seni utandırmıyor mi?Önceki Ankara seçimi örnek. % 2 lik fark diyorsun. Beypazarında ,Muş'ta oy tane ile % de değil.
KARAR OKURU 1 08 Nisan 2019 08:53
1
Mesela 1 ay daha sabır yeterli mi ?? Yetmez ama evet mi.Müflis tüccar hesabı say babam say
HACI MURAT 08 Nisan 2019 13:19
14
08.06 Fark yüzde iki değil,yüzde bir de değil,yüzde yarım da değil,yüzde yarmın yarısı da değil,biraz daha küçük bir rakam.Hatta şu anda binde ikinin bile altında.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 18:31
2
Hacı bey ben 08.06 ! % de ne olursa olsun.Ben tane hesabı AKP nin kazandırıldığı yerler var diyorum.Şu an 15.400 Imamoğlu önde bitirmedi mi!İnsan olan utanır. Müslüman değil kafir,atesit, deist,budist,yahudi,hıristiyan olsa böyle kepazelik yapmaz. Istanbul belediyesi AKP nin arpalığı bundan vazgecerse biter.Birbirini yerler.İnşallahta yiyecekler.Bu ülke RTE nin babasının malı değil.Dünya 5 ten büyük diyor ya! ALLAH 'ta kendinden büyük! Allah doğru ve doğrular ile birlikte.Hasta fanatiklikten kurtulun.
evin 08 Nisan 2019 06:34
akp tek başına iktidarı kaybettiği 7 haziran seçim sonuçlarını iptal etti ve yeni seçim yaptırdı. eğer kaybettiği istanbul seçimlerini de iptal ederse türkiyeyi sudan, libya gibi ülkelerin ligine düşürecek. son 200 yılın en utanç verici zamanları...
Vicdan Bayırı 08 Nisan 2019 06:31
Sayın yazar ve değerli okurlarım evet bahsi geçen konu toplumsal bir yaramız. Şimdi ayrışmaya değil birleşmeye her şeyden çok ihtiyacımız var ancak yukarıda ki gibi olaya tek taraflı bakmak yani bir nevi topal ördek gibi aksamak yerimizden saymaktan başka bir yarar sağlamayacaktır. En başından beri bu seçimin bir beka sorunu haline gelidgini anlatmistik ve dış güçlerin binbir şaibe ile galip geldiği İstanbul gibi buyuk bir ilde demokratik hakkini kullanip halk iradesine sahip cikmak icin secimin iptalini isteyen Ak Partinin bu istegini reddetmek tarihe kara bir le
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 06:26
Karar Gazetesi olarak Ak Parti iyi, çevresi kötü tadında yazıları bırakın artık. Herkes neyin ne olduğunun gayet iyi biliyor.
İyi okur 08 Nisan 2019 05:39
“Harp hiledir”
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 01:17
Harika bir yazı
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 01:05
iktidar medyasi BBCnin urettigi bilginin %1 ni uretemiyor. Seviye bu!FETO artigi kumpasci bir medya bu: bilgi ve analiz yetenegi olmayan, surekli uyduruk kumpasci yayinla toplumu aptallastiran bir yayincilik...
Hiçbir kural ve ahlaki ilkeleri bulunmayan bu kesimler toplumdaki kutuplaşmadan, düşmanlıklardan beslenmektedirler. Seçim sürecinde önde gelenlerin halkı nasıl kutuplaştırdığını ve katagorize ettiğini üzülerek seyrettik. Önde olanlar değirmene yoğurt öğütmeye giderlerse………………….
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 00:52
Çirkinleşenler bunu aleni yaparken, üstelik ısrarla bunu tekrarlarken, savunurken bizim çirkine çirkin bile demeye çekinmemiz, utangaç davranmamız...
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 00:50
Hımm. Demek AKP'yi töhmet altında bırakan şeyler AKP'ye rağmen oluyor. Evet biz de yedik bunu.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 00:20
Eşeğini dövemeyen semerini döver.Ne yazık ki,İktidar, bu tutumu genel olarak sahipleniyor.
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 00:15
Milletin duygu ve düşüncelerine tercüman olmuşsunuz Mehmet Bey. Maalesef ve maalesef yandaş medyanın hali resmettiğiniz gibi. Eskiden fetöcülerin CB Erdoğan'a karşı yapılan karalama, iftira, sahte haber vb argümanlarla şimdi Akpli kisvesi altında sanki Akp'yi koruyorlarmışçasına muhalefet partilerine yapılıyor. Umarım CB Erdoğan bu yandaş medyayı kökten kapatır veya tamamen tarafsız ve bağımsız olmaları konusunda nir güzel uyarır. Medyaya ve manşetlere rağmen her seçimi kazanan Erdoğan'ın bu medyaya ihtiyacı var mı?
KARAR OKURU 08 Nisan 2019 13:03
2
Bakin kotu bilgi veriyorsunuz.Demokratik ulkelerde cumhurbaskani gazete kapatamaz.Hersey hukuk yoluyla halledilir.Ne olur su kafa degissin artik
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN