Back To Top

Diğer Yozgat Haberleri

Akdağmadeni’nden Barış Pınarı Harekatı’na bayraklı destek
Akdağmadeni’nden Barış Pınarı Harekatı’na bayraklı destek Yozgat’ın Akdağmadeni İlçe Belediyesi, Türkiye’nin Fırat’ın doğusunda başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na destek olmak amacıyla ilçeyi Türk bayraklarıyla donattı.
Yozgat’ta camilerde Mehmetçik için Fetih Suresi okundu
Yozgat’ta camilerde Mehmetçik için Fetih Suresi okundu Yozgat’ta sabah namazı sonrası Barış Pınarı Harekatının zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okundu, dualar edildi.
Önlenebilir nedenlerle görme yetisi kaybediliyor
Önlenebilir nedenlerle görme yetisi kaybediliyor Yozgat Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Op.
Yozgat’ta 2 DEAŞ’lı terörist yakalandı
Yozgat’ta 2 DEAŞ’lı terörist yakalandı Yozgat’ta terör örgütü DEAŞ üyesi 2 kişi yakalandı.
Öğrencileri spora yönlendirme semineri
Öğrencileri spora yönlendirme semineri Yozgat’ın Çayıralan İlçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü arasındaki işbirliği ve yapılan protokol ile ilçedeki tüm okullarda....
Yöresel ürünler Türkiye pazarında satışa sunuluyor
Yöresel ürünler Türkiye pazarında satışa sunuluyor Yozgat’ın Çayıralan İlçesi’nde Belediye bünyesinde kurulan şirket aracılığı ile kadınlar tarafından üretilen yöresel ürünler, Türkiye pazarında satışa sunuluyor.
Yozgat Şeker Fabrikası 420 Bin ton alım yapacak
Yozgat Şeker Fabrikası 420 Bin ton alım yapacak Türkiye’nin önemli tarım bölgelerinden biri olan Yozgat’ta şeker pancarı hasadı başladı.
Zabıta ekipleri tarihi geçmiş 35 koli ürünü imha etti
Zabıta ekipleri tarihi geçmiş 35 koli ürünü imha etti Yozgat Belediyesi Zabıta ekipleri, seyyar satıcılara yönelik yaptığı denetimler sonucunda topladıkları tarihi geçmiş kuru incir ve kayısı gibi ürünleri imha etti.
Çeşme başında ölü bulundu
Çeşme başında ölü bulundu Yozgat’ta yaşlı bir kişi çeşme başında ölü bulundu.
Yerköy’de eğitim semineri düzenlendi
Yerköy’de eğitim semineri düzenlendi Yozgat Bozok Üniversitesi Fizik Bölümü öğretim üyesi Prof.
Gençler, il merkezinde buluşacak
Gençler, il merkezinde buluşacak Yozgat’ın Genç Elçileri Projesi’nin ikinci etabı olan “Yozgat Benim Memleket Benim” programı ile ilçelerde yaşayan 15-25 yaş arası gençler, il merkezinde buluşacak.
Dr. Tanın, “Kalp ve damar hastalıkları bir numaralı ölüm sebebidir”
Dr. Tanın, “Kalp ve damar hastalıkları bir numaralı ölüm sebebidir” Boğazlıyan İlçe Sağlık Müdür vekili ve Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN