Back To Top
Akdağmadeni’nde doğalgaz çalışmaları sürüyor

Akdağmadeni’nde doğalgaz çalışmaları sürüyor

Akdağmadeni’nde doğalgaz çalışmaları sürüyor
- A +

Akdağmadeni’nin son yıllardaki en büyük atılımlarından birisi olan doğalgaz çalışmalarında ana boru hattı döşemesi Gültepe Mahallesi2nden başladı

Çalışmaları yerinde inceleyen Akdağmadeni Belediye Başkanı İrfan Coşgun yaptığı açıklamada,"İlçemiz yine tarihi günlerinden birini yaşıyor. Vatandaşlarımızın büyük bir özlemle beklediği doğalgaz çalışmalarında son aşamaya gelinerek ana boru hattının döşenmesi Gültepe Mahallemizden başlamış bulunmaktadır. Doğalgazın ilçeye kazanımı ile birlikte hava kirliliği en aza indirgenmiş olacak. Bunun akabinde doğal gazın tasarrufta başta olmak üzere birçok artısı vatandaşlarımıza sunulmuş olacaktır. Çalışmalar devam ederken bizler de alt yapıya zarar verilmemesi için sürekli işin başında olacağız. Vatandaşlarımızın bu süre boyunca rahatsız olmaması için çalışmaları kontrol edeceğiz. Vatandaşlarımızın da bize anlayış göstereceğine inanıyoruz" dedi.

YOZGAT/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN