30.03.2020  09:28
SON GÜNCELLEME: 
30.03.2020  09:30

Yusuf Yazıcı´dan Trabzon´daki ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı

Fransa´nın Lille kulübünde forma giyen milli oyuncu Yusuf Yazıcı, memleketi Trabzon'daki ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı yaptı.

+
-

Fransa´nın Lille Kulübü´nde forma giyen milli oyuncu Yusuf Yazıcı, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle zor günler yaşayan yaşlı ve ihtiyaç sahibi hemşerilerini unutmadı. Yazıcı, mahalle muhtarları aracılığıyla belirlenen ailelere elleriyle hazırladığı ve dezenfekte ettiği erzakları bireysel hijyen önlemlerini de alarak ihtiyaç sahiplerine teslim etti.

Aralık ayında yaşadığı sakatlık sonrası Roma´da operasyon geçiren ve fizyoterapist eşliğinde hazırlıklarını Antalya´da sürdüren milli oyuncu, koronavirüs nedeniyle zor durumda bulunan ihtiyaç sahiplerine kendi hazırladı ve dezenfekte ettiği erzak kolilerini dağıttı. Trabzon´un Ortahisar ilçesine bağlı Erdoğdu Mahallesi ve Aydınlık Eveler Mahallesi´ndeki ihtiyaç sahibi aileye muhtarlık aracılığıyla ulaşan Yazıcı, ailelerin hem ihtiyaçlarını giderdi, hem de onları sosyal mesafeyi koruyarak ziyaret etti.

ERZAK KOLİLERİNİ ELLERİYLE DAĞITTI

Damar tıkanıklığı nedeniyle ayağı kesilen ve sonrasında protez bacak takılan bir Trabzonspor taraftarı, Yusuf Yazıcı´nın ziyaretinden dolayı çok muylu olduğunu belirtirken, "Siz bizim aşkımızsınız , size kurban olurum, muhtarımız da sağ olsun bizlere yardımcı oluyor" dedi. 

DİĞER HABERLER
Biletler satışa çıktı seferler başlıyor
Bayramı kana bulayacaklardı
Destekleme Yetiştirme Kursları geliyor
AK Parti, CHP ve MHP ile video konferansla bayramlaştı
İsrail havayolları 13 yıl sonra İstanbul'da
İBB daha fazla yardım talebi toplayamayacak
Cihat Yaycı mesajı