24.02.2020  17:30

Zalim İstanbul 32. bölüm izle | Ceren bebeğine kavuşacak mı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul’un 32. bölümünde Cemre kendisine yeni bir hayat kurmak için işi bulur. Oya ise planlarını uygulamaya geçmiştir. Bir bebekle köşke gelir. İşte Zalim İstanbul’la ilgili tüm bilgiler…

+
-

Sevilen dizi Zalim İstanbul 32. bölümünde Cemre, Cenk ve Nedim’in kardeş olduğunu söylemek ister. Ancak Şeniz onu susturur. Ceren, köşke gelen bebeğin kendi bebeği olduğundan habersizdir. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti karar.com’da…

ZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cemre kendisine yeni bir hayat kurmak ister. Artık yalnız başına kalacaktır ve kendisine uygun bir iş bulacaktır. Çok sevdiği bir arkadaşı ile karşılaşır ve arkadaşı onu yüreklendirir. Ancak aldığı haberle yeni işinin sevincini ailesiyle paylaşamaz. Şeniz, Cenk ve Nedim’in kardeş olduğu gerçeğini gizlemesi için Cemre’yi susturur. Ancak Ceren yapacağı hamle ile Şeniz ve Agah arasını iyice açacaktır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Ceren’in yapacakları Cenk ve Nedim’i de etkileyecektir. Oya’nın planları tutar ve bir şekilde bebeği köşke sokar. Ceren yanı başındaki bebeğin kendi bebeği olduğunu anlayabilecek mi? Zalim İstanbul bu akşam yeni bölümüyle Kanal D’de.

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Cemre’yi kaçıranlar Agah tarafından yakalanır. Cemre, Cenk ve Nedim’in kardeş olduklarını söylemek ister. Cenk, Cemre’yi bir kez daha kaybetmeyi göze alamaz ve Cemre’yi şaşırtacak bir işin hazırlığına girişir. Ceren ise ablasına bebeği hakkında gerçekleri söylemek ister. Oya planlarına başlamıştır. Yanında bir bebekle köşke gelir. 

 

 

DİĞER HABERLER
Peş peşe koronavirüs soruşturmaları
Kritik toplantı sona erdi
Demircan koronavirüs belirtilerini açıkladı
Huzurevindeki yaşlılar için önemli adım
Rize Valiliğinden karantina açıklaması
Ramazan nisan ayında başlayacak
Şaban ayını ibadetle geçirin