Back To Top

Diğer Zonguldak Haberleri

Başkan Uysal, Sakindere’yi inceledi
Başkan Uysal, Sakindere’yi inceledi Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi tarafından Sakindere’de sürdürülen alt yapı çalışmalarını Belediye Başkanı Hüseyin Uysal yerinde inceledi.
Uzun, \
Uzun, "Alaplı’yı istişare içinde yöneteceğiz” AK Parti Belediye Başkan Celil Uzun, esnaf odalarını ziyaret etti.
Jandarma’dan uyuşturuculara geçit yok
Jandarma’dan uyuşturuculara geçit yok İstanbul’dan Alaplı’ya uyuşturucu esrar ile hap getirdikleri iddia edilen 2 kişi jandarmanın takibi sonucu yakalandı.
Yıldızlar maçında yenenler sevindi, yenilenler gözyaşı döktü
Yıldızlar maçında yenenler sevindi, yenilenler gözyaşı döktü Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği final maçıyla sona erdi.
İlçenin en eski esnafı yaşamını yitirdi
İlçenin en eski esnafı yaşamını yitirdi Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nde en eski esnaflarından Hayri Köktürk hayatını kaybetti.
Tırın çarptığı otomobil hurdaya döndü
Tırın çarptığı otomobil hurdaya döndü Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde freni boşalan tır yol kanarında park halinde ki otomobile ve binaya çarparak durabildi.
Esnafın kura’sız yer iddiasına başkandan yanıt
Esnafın kura’sız yer iddiasına başkandan yanıt Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova beldesinde esnafların kendilerine kura’sız pazarın sonunda yer verildiğini iddiasına Saltukova Belediye Başkanı Zerrin....
Bağımlılıkla Mücadele koordinasyon kurulu toplantısı
Bağımlılıkla Mücadele koordinasyon kurulu toplantısı Zonguldak’ta bağımlılıkla mücadele koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı.
Zonguldak’ta seçim tedbirleri görüşüldü
Zonguldak’ta seçim tedbirleri görüşüldü Zonguldak’ta 31 Mart günü yapılacak olan seçimler öncesi tedbirler görüşüldü.
Rektör Çufalı, Uluslararsı öğrencilerle yemekte buluştu
Rektör Çufalı, Uluslararsı öğrencilerle yemekte buluştu Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof.
Devrek’te hafızlığını bitiren öğrenciler ödüllendirildi
Devrek’te hafızlığını bitiren öğrenciler ödüllendirildi Devrek’te hafızlığını başarı ile bitiren öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildiler.
BAKKA, Çelik sektörü için kümelenme analizi çalışması başlattı
BAKKA, Çelik sektörü için kümelenme analizi çalışması başlattı Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından Çelik Sektörü için Kümelenme Analizi çalışması başlatıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN