Back To Top

Diğer Zonguldak Haberleri

Sarıkamış Şehitleri için anma yürüyüşü yapıldı
Sarıkamış Şehitleri için anma yürüyüşü yapıldı Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 90 bine yakın askerin şehit düştüğü Sarıkamış Harekatı’nın 104.
Karataş, Karadon Şube Başkanlığına yeniden seçildi
Karataş, Karadon Şube Başkanlığına yeniden seçildi Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Karadon Şubesi’nin 11’inci Olağan Genel Kurulu’nda seçimler tamamlandı.
Zonguldak’ta Sarıkamış Şehitleri anıldı
Zonguldak’ta Sarıkamış Şehitleri anıldı Zonguldak’ta Sarıkamış Şehitleri anıldı.
Arkadaşlarının doğum günü için 330 kilometre yol katettiler
Arkadaşlarının doğum günü için 330 kilometre yol katettiler Zonguldak’ta bir grup genç, arkadaşlarının doğum günü için 330 kilometre yol katettiler.
DSİ Spor Kulübü, İnkilap ÖO’yı 3-2 mağlup etti
DSİ Spor Kulübü, İnkilap ÖO’yı 3-2 mağlup etti 2.
Devrek’te Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşü düzenlendi
Devrek’te Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşü düzenlendi Devrek’te düzenlenen Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşüne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
(Özel) Bu köpeklerin değeri dudak uçuklatıyor
(Özel) Bu köpeklerin değeri dudak uçuklatıyor Zonguldak’ta Anadolu Çobanı köpeklerinin değeri dudak uçuklatıyor.
GMİS Karadon Şubesi 11 Olağan Genel Kurulu yapıldı
GMİS Karadon Şubesi 11 Olağan Genel Kurulu yapıldı Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Karadon Şubesi’nin 11’inci Olağan Genel Kurulu, 5 Ocak 2019 tarihinde GMİS Şemsi Denizer Salonu’nda gerçekleştirildi.
Devrek Tarım İlçe ile Manavgat Tarım ilçe kardeş ilçe oldu
Devrek Tarım İlçe ile Manavgat Tarım ilçe kardeş ilçe oldu Devrek Tarım İlçe Müdürlüğü ile Manavgat Tarım İlçe Müdürlüğü kardeş ilçe oldular.
Devrekli İmam Hatipli öğrenciler il birincisi oldular
Devrekli İmam Hatipli öğrenciler il birincisi oldular Devrekli İmam Hatipli İl birincisi olmanın haklı gururunu yaşadılar.
AK Parti Zonguldak Milletvekilleri’nden Başkan Demirtaş’a destek
AK Parti Zonguldak Milletvekilleri’nden Başkan Demirtaş’a destek AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ve Hamdi Uçar, il, ilçe ve belde başkanları ile birlikte Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret....
Türkmen “Ereğli ‘olmayacak’ deneni başarmıştır”
Türkmen “Ereğli ‘olmayacak’ deneni başarmıştır” AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ve Hamdi Uçar, İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Gülüç....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN