Back To Top

Diğer Zonguldak Haberleri

Çaycuma’nın ilk çocuk belediye başkanı mazbatasını aldı
Çaycuma’nın ilk çocuk belediye başkanı mazbatasını aldı Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Çocuk Belediye Başkanı olan Barbaros Ortaokulu öğrencisi Nisanur Dinçer, düzenlenen törenle mazbatasını aldı.
Çaycuma ilçe protokolü koltuklarını devretti
Çaycuma ilçe protokolü koltuklarını devretti 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Çaycuma’da makamlar koltuklarını temsilen ilkokul öğrencilerine bırakıldı.
23 yıllık futbol hakeminin kızı belediye başkanı oldu
23 yıllık futbol hakeminin kızı belediye başkanı oldu 23 yıllık futbol hakemi Tayfun Kurnaz’ın başarısı kızına geçti.
Uçar, “GMİS ülkemizin çok önemli bir kuruluşudur”
Uçar, “GMİS ülkemizin çok önemli bir kuruluşudur” Adalet ve Kalkınma Partisi( AK Parti) Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Genel Maden İşçileri Sendikası(GMİS) Genel Merkez yeni Yönetim Kurulu’na tebrik ziyaretinde....
\
"Çaycuma Gecesi" seyircisini büyüledi Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nde bir grup gönüllünün oluşturduğu tiyatro ekibinin yöre şivesiyle sergilediği “Çaycuma Gecesi” ayakta alkışlandı.
Jandarma komutanının koltuğuna kız çocuğu oturdu
Jandarma komutanının koltuğuna kız çocuğu oturdu Zonguldak Alaplı İlçe Jandarma Komutanı Vekili Kıdemli Başçavuş Mükremin Sabuncu’nun koltuğuna, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 4.
Gülüç Belediyesi beldede ki camileri temizliyor
Gülüç Belediyesi beldede ki camileri temizliyor Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi beldede bulunan Cami ve mescitleri temizliyor.
41 öğretmene BAKKA destekli eğitim verildi
41 öğretmene BAKKA destekli eğitim verildi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren İzmirlioğlu İlkokulu öğretmenlerine BAKKA desteği ile Özel Yetenekli Öğrencilerin Farklılaştırılmış Öğretim Yöntemleri....
Kömürspor Teknik Direktörü Terzi: \
Kömürspor Teknik Direktörü Terzi: " Kazanmak için elimizden geleni yaptık" TFF 2.
Dünya çocukları başkan Alan’la bir araya geldi
Dünya çocukları başkan Alan’la bir araya geldi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Macaristan, Ukrayna, Bulgaristan ve Kıbrıs’tan gelen yabancı gruplar, Zonguldak Belediye Başkanı Dr.
GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil; “Ulusal Egemenliğimizin 99. Yılı kutlu olsun”
GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil; “Ulusal Egemenliğimizin 99. Yılı kutlu olsun” Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Yönetim Kurulu adına “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” mesajı yayınladı.
GMİS yönetim kurulu, “Hain saldırılar amacına ulaşamayacaktır”
GMİS yönetim kurulu, “Hain saldırılar amacına ulaşamayacaktır” Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu, Hakkari’de 4 askerimizin şehit edilmesi nedeniyle bir açıklama yaparak terörü lanetledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN