Bahçeli yerel seçimleri işaret etti: Kılıçdaroğlu'nun ahı tutacak

Bahçeli yerel seçimleri işaret etti: Kılıçdaroğlu'nun ahı tutacak

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin haftalık grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bahçeli, konuşmasında "31 Mart seçimlerinde alayının foyası ortaya çıkacaktır. Kılıçdaroğlu'nun ahı tutacak" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

'KILIÇDAROĞLU'NUN AHI TUTACAK'

Bahçeli, açıklamalarında "DEM’in ayak oyunları hiçbir işe yaramayacaktır. Demlenmiş CHP Türkiye’den kopmuştur. Kılıçdaroğlu'nun ahı tutacak" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

MHP’NİN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

"Geçtiğimiz 9 Şubat günü MHP’nin kuruluş yıl dönümünü andık. Türk milliyetçiliğinin 3 hilal çatısı altında kurumsallaşması bölge siyasetini de farklı açılardan etkilemiştir. Tekleyen demokrasi hayatımıza yeni bir fırsat sunmuştur. Anadolu’nun ruh zenginliğini, istikbalin güçlü Türkiye’sinin inşasını hedeflemiştir.

1kapak-001.jpg

55. yıl münasebeti ile Ankara’da düzenlediğimiz toplantı muhteşem bir havada gerçekleşmiştir. 55 yıl yürektir, yükseliştir, şereftir.

İhanetlerle yolumuzu kesmek istediler başarılı olmadılar. Aramızdan devşirdikleri ile karşımıza geçtiler başarılı olmadılar. Hayalleri kabusa döndü. Bu dava dualıdır. Şer planları ademe mahkumdur.

MHP VE ÜLKÜ OCAKLARI DİMDİK AYAKTADIR

Halkın ve halkın davasını sekteye uğratacak alçak doğmamıştır. MHP ve ülkü ocakları dimdik ayaktadır.

Partimiz gücünü milletten alıyor. Millet olmakla yer yüzünün çehresi değişmiştir. Demokrasiler millet gerçeğinden beslenmiştir. Milletleşme sonuçlanmış değil devam eden bir süreçtir.

ALPER GEZERAVCI GURURUMUZDUR

Gezeravcı kardeşimize vatanına hoş geldin diliyor daha nice Türk çocuklarının uzaya çıkmasını diliyorum. Alper Gezeravcı gururumuzdur. Artık uzaya Türkçe yaklaşmanın vakti gelmiştir. Bugünün yağlı boyası yarının paha biçilemez tablosudur. Yükselişin engeli yoktur. Uzay hakimiyetinin perdesi açılmıştır.

ÇAYI SEVERİZ AÇIK OLURSA DAHA ÇOK SEVERİZ

Ne CHP’nin ne diğer silik muhalefet partilerinin gündemleri ülke derdi ile örtüşmemektedir. Özgür bey demli çay içip içmediğimizi merak etmiş. Çayı severiz açık olursa daha çok severiz. Özgür bey ayakkabı mağazası gibisiniz. Özgür bey canın demli çay mı çekiyor senin için de çay ayıralım demi çaydan başka maksatla isteyeceksen söylediğimiz sözlere alınma. Demlenmiş, dejenere olmuş siyasete hayır diyoruz.

KILIÇDAROĞLU'NUN AHI TUTACAK

31 Mart seçimlerine 48 gün kala CHP gizli pazarlıklar içine girmiştir. Saklı gerçekler kirli ilişki ağları dikkatten kaçmayacaktır. 31 Mart seçimlerinde alayının foyası ortaya çıkacaktır. DEM’in ayak oyunları hiçbir işe yaramayacaktır. Demlenmiş CHP Türkiye’den kopmuştur. Kılıçdaroğlu'nun ahı tutacak.

CHP milli değerlerimiz ile çatışma altında. Büyükerşen’in beyni sulanmamışsa aşağılık sözleri CHP’nin özetidir. Büyükerşen ecdadımıza karanlık iç yüzünün ortaya saçılması ile bütün her şeyi silip atmıştır. CHP’nin adam olması diye bir şey mümkün değildir. Osmanlı İmparatorluğu Türk milletinin medarı iftiharıdır.

BÜYÜKERŞEN’İN SÖZLERİ CHP’NİN ÖZETİDİR

CHP milli değerlerimiz ile çatışma altında. Büyükerşen’in beyni sulanmamışsa aşağılık sözleri CHP’nin özetidir. Büyükerşen ecdadımıza karanlık iç yüzünün ortaya saçılması ile bütün her şeyi silip atmıştır. CHP’nin adam olması diye bir şey mümkün değildir. Osmanlı İmparatorluğu Türk milletinin medarı iftiharıdır.

ERDOĞAN'IN MISIR ZİYARETİ

Sayın Cumhurbaşkanımızın Mısır Cumhurbaşkanı ile yarın yapacağı görüşme bölge barışına katlı sağlayacak önemli bir ziyarettir. Türkiye ve Mısır'ın beraberce çözemeyeceği bir sorun yoktur. Cepheleşmenin hiçbir bir ülkeye yararı olmayacaktır.

FİLİSTİN'İN GÜVENLİĞİ TÜRKİYE'NİN GÜVENLİĞİDİR

Gazze'de 28 bin Filistinli katledildi. Kalıcı barış derhal tesis edilmeli. Filistin'in güvenliği Türkiye'nin güvenliğidir."

Öne Çıkanlar
YORUMLAR (14)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
14 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN