Back To Top

Diğer Orta Doğu Haberleri

Netanyahu’dan Nasrallah’a “Lübnan’ı vururuz” tehdidi
Netanyahu’dan Nasrallah’a “Lübnan’ı vururuz” tehdidi İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Lübnan Hizbullahı Genel Sekreteri Hasan Nasrallah’ın İsrail’in tamamını hedef alma tehdidine karşı Lübnan’a ezici bir saldırı....
İİT\'den Kudüs\'teki ihlaller için olağanüstü toplantı
İİT'den Kudüs'teki ihlaller için olağanüstü toplantı İslam İşbirliği Teşkilatı, İsrail'in Kudüs'teki ihlallerini görüşmek üzere 17 Temmuz'da olağanüstü toplanacağını açıkladı..
İngiltere\'den İran\'a çağrı: Garanti verirseniz tankeri bırakırız
İngiltere'den İran'a çağrı: Garanti verirseniz tankeri bırakırız İngiltere Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt, İran'ın alıkonulan yakıt tankerini Suriye'ye gitmeyeceğini garanti etmeleri halinde bırakacaklarını açıkladı..
İran\'dan ABD ile müzakere iddialarına yalanlama
İran'dan ABD ile müzakere iddialarına yalanlama İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Musevi, ülkesinin Rusya'nın ara buluculuğunda ABD ile müzakerelere girdiği yönündeki iddiaları yalanladı..
Ruhani: ABD\'ye rağmen dış borçlarımızı azalttık
Ruhani: ABD'ye rağmen dış borçlarımızı azalttık İran Cumhurbaşkanı Ruhani, ABD yaptırımlarına rağmen ülkenin dış borcunu azalttıklarını ve uluslararası para fonlarının kapısına gitmediklerini söyledi..
Iraklılar hükümet karşıtı kitlesel gösterilere hazırlanıyor
Iraklılar hükümet karşıtı kitlesel gösterilere hazırlanıyor Iraklılar başta başkent Bağdat olmak üzere ülkenin 14 vilayetinde milyonların katılımıyla gelecek hafta cuma günü hükümet karşıtı gösteriler düzenleyecek..
İran: Şartlar ne olursa olsun İran petrol ihracına devam edecektir
İran: Şartlar ne olursa olsun İran petrol ihracına devam edecektir İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif ile İngiltere Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt telefonda görüştü..
İsrail 1948\'deki Nekbe sırasında işlediği suçların belgelerini sümen altı ediyor
İsrail 1948'deki Nekbe sırasında işlediği suçların belgelerini sümen altı ediyor İsrail'in, Filistinliler için zorunlu göç, yağma ve katliamların simgesi olan 1948'deki "Nekbe" (Büyük Felaket) sırasında Filistinlilere karşı işlediği suçların....
Kuzey Irak\'ta yeni kara harekatı... İşte ilk görüntüler
Kuzey Irak'ta yeni kara harekatı... İşte ilk görüntüler Kuzey Irak'ta Pençe-2 operasyonu kapsamında yeni bir harekat başlatıldı. Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada PKK hedeflerinin kara ateş destek....
Mesut Barzani\'den Kerkük açıklaması: Kerkük, çok yönlü ve büyük bir sorun
Mesut Barzani'den Kerkük açıklaması: Kerkük, çok yönlü ve büyük bir sorun Kerkük Valisi'nin atanma süreci konuşan Eski IKBY Başkanı Mesut Barzani "Kerkük meselesi sadece iki parti ya da bazı taraflar arasındaki siyasi çekişme değildir.....
Irak\'ta DEAŞ\'a hava harekatı: 4 ölü
Irak'ta DEAŞ'a hava harekatı: 4 ölü Irak'ın Musul vilayetinde uluslararası koalisyonun düzenlediği hava harekatında terör örgütü DEAŞ mensubu 4 kişi öldürüldü..
37 ülkeden BM\'ye mektup: Çin\'in Uygur politikasını destekliyoruz
37 ülkeden BM'ye mektup: Çin'in Uygur politikasını destekliyoruz Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Komitesi üyesi 22 ülke, Çin'in Sincan bölgesindeki Uygur Türklerine uyguladığı baskıyı eleştiren bir mektup yayınladı. 22 ülke....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN