Back To Top

Diğer Sosyal Medya Haberleri

WhatsApp ve Instagram\'ın adı değişiyor
WhatsApp ve Instagram'ın adı değişiyor Sosyal medya devi Facebook, bünyesinde bulundurduğu mesajlaşma uygulaması WhatsApp ve Instagram'ın adını değiştiriyor..
WhatsApp\'ta yeni dolandırıcılık yöntemi
WhatsApp'ta yeni dolandırıcılık yöntemi Siber güvenlik uzmanları popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarını hedef alan yeni bir dolandırıcılık yöntemi tespit etti..
Crello Twitter\'dan hızlı büyüyor
Crello Twitter'dan hızlı büyüyor Ukrayna tarafından geliştirilen online dizayn platformu Crello, iki yıl içinde Twitter ve Tumblr’dan daha hızlı büyüyerek 1,5 milyon kayıtlı üyeye sahip oldu..
Sosyal medya gençlerin akıl sağlığına zarar veriyor
Sosyal medya gençlerin akıl sağlığına zarar veriyor Yeni araştırmalar gençlerin sosyal medyada geçirdiği zamanın artmasıyla depresyon belirtilerinin de arttığını gösterdi..
Facebook arkadaş isteklerine sıralama sistemi geliyor
Facebook arkadaş isteklerine sıralama sistemi geliyor Facebook kullanıcılara gelen arkadaşlık taleplerinin listelenmesi ile ilgili yeni bir uygulamayı devreye almayı planlıyor. Şuan eskiden yeniye tarih sıralı gösterilen....
Twitter\'ı eski hâline döndürme: Twitter\'ı eski sürümüne nasıl döndürürüm? GoogTwiitter yükle
Twitter'ı eski hâline döndürme: Twitter'ı eski sürümüne nasıl döndürürüm? GoogTwiitter yükle Twitter kullanıcıları, yenilenen masaüstü versiyonunu görünce şaşırdı. Kimileri, yeni hâline alışamazken, kullanıcıların birçoğu, ‘Twitter’ı eski sürümüne nasıl....
Facebook\'tan milyarlık kazanç
Facebook'tan milyarlık kazanç Facebook ödemek zorunda olduğu 5 milyar dolar cezaya rağmen 2,6 milyar dolar kazanç elde etti..
Yaşlı insanlar sosyal medya ile yaşama sarılıyor
Yaşlı insanlar sosyal medya ile yaşama sarılıyor Türkiye’de yaşlı nüfusun sosyal medya kullanımına dair Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde yapılan bir araştırma, yaşlı bireylerin yaşamlarında sosyal medyanın yerini ve....
Instagram\'dan tepki çeken \'konum\' özelliği
Instagram'dan tepki çeken 'konum' özelliği Instagram, üzerinde takipçilerinizin sizi konum servisleriyle izlemesini sağlayan bir uygulama yayınlandı..
Tuşlu telefonlara WhatsApp müjdesi
Tuşlu telefonlara WhatsApp müjdesi 1.5 milyar aktif kullanıcısı bulunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bu kez KaiOS işletim sistemi yüklü cihazlara da destek vermeye başladı..
Facebook\'un başı sahte Libra satıcıları ile dertte
Facebook'un başı sahte Libra satıcıları ile dertte Sosyal medya devi Facebook, bir süredir kendi geliştirdiği dijital para birimi Libra'nın üzerinde çalışıyor. 2020 yılında ortaya çıkması beklenen yeni para birimi,....
Dijital dünyada çocukları bekleyen büyük tehlike: Siber zorbalık
Dijital dünyada çocukları bekleyen büyük tehlike: Siber zorbalık Sosyal medya platformları, eğlenmek ve kişi ya da topluluklarla iletişim kurmak gibi amaçların yanında zorbalık için de oldukça fazla kullanılıyor. Son araştırmalara....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN