Back To Top

Diğer Piyasa Haberleri

Borsa, güne yükselişle başladı
Borsa, güne yükselişle başladı Merkez Bankasının bugün açıklayacağı enflasyon raporundan önce borsa güne yükselişle başladı..
Goldman Sachs: TL\'nin değeri yüzde 15 düşebilir, dolar 7 lira olabilir
Goldman Sachs: TL'nin değeri yüzde 15 düşebilir, dolar 7 lira olabilir ABD Merkezli Goldman Sachs bankası bir yıl içerisinde TL'nin değerinin yüzde 15 düşebileceğini açıkladı. Tahminlere göre dolar 7 lirayı bulabilir..
Merkez Bankası Enflasyon raporunu yarın açıklayacak
Merkez Bankası Enflasyon raporunu yarın açıklayacak Merkez Bankası, yılın ikinci enflasyon raporunu yarın açıklayacak..
Dolar 5.89\'u test etti
Dolar 5.89'u test etti 23 Nisan nedeniyle yurt içi piyasaların kapalı olduğu dün 5.81-5.85 aralığında kalan kur, gün içerisinde 5.89'a kadar tırmandı ve 15 Ekim 2018'den bu yana en yüksek....
Dolarda \'olağanüstü\' hareketlilik
Dolarda 'olağanüstü' hareketlilik Güne 5.81'den başlayan dolar, AK Parti'den gelen 'İstanbul seçimlerinin iptali için YSK'ya başvuracağız açıklaması' ile 5.82 seviyesine çıktı..
Borsa günü düşüşle tamamladı
Borsa günü düşüşle tamamladı Borsa İstanbul 100 (BIST) endeksi günü yüzde 1,14’lük düşüşle tamamladı..
Türkiye en çok dolar kurunu konuştu
Türkiye en çok dolar kurunu konuştu Mart ayında medyada en fazla yer alan ekonomi konu başlıkları açıklandı. Raporun sonucuna göre Türkiye mart ayında en fazla dolar kurunu konuştu..
Ekonominin yeni yol haritası açıklandı
Ekonominin yeni yol haritası açıklandı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yeni Ekonomi Programı'nı (YEP) açıkladı..
UNCTAD, Brexit’in Türkiye’ye maliyeti 2.4 milyar dolar olacak
UNCTAD, Brexit’in Türkiye’ye maliyeti 2.4 milyar dolar olacak Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı (UNCTAD), Brexit’in Türkiye’ye maliyetinin 2.4 milyar dolar olacağını bildirdi. .
Kapalıçarşı\'da altın fiyatlarında son durum
Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında son durum Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 2,28 artışla 238,00 liradan tamamladı..
Borsa yükselişle kapattı
Borsa yükselişle kapattı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,97 değer kazancıyla 94.441,10 puandan tamamladı..
Borsa günü yükselişle tamamladı
Borsa günü yükselişle tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,34 değer kazancıyla 94.101,28 puandan tamamladı..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN