Back To Top

Diğer Çevre Haberleri

Arsiyan Yaylası\'ndaki 12 yüzen adaya ziyaretçi akını
Arsiyan Yaylası'ndaki 12 yüzen adaya ziyaretçi akını Artvin’in 'Sakin Şehir' (Cittaslow) unvanlı Şavşat ilçesinin Arsiyan Yaylası'ndaki 12 yüzen ada, yaz aylarında ziyaretçi akına uğruyor..
Çıra için ağaçların gövdelerini oydular
Çıra için ağaçların gövdelerini oydular Tokat’ta Topçam yaylasında ormanlık alanda birçok çam ağacının gövdesinin çıra yapmak için tahrip edildiği görüldü..
2 gündür her yerde aranıyordu! Tarlada yakalandı
2 gündür her yerde aranıyordu! Tarlada yakalandı Mardin’in Kızıltepe ilçesinde nesli tükenmekte olan alaca sansar görüldü. 2 gün boyunca buğday tarlasında aranan alaca sansar, tarım işçileri tarafından yakalandı..
Fethiye Körfezi\'nde alarm: Denizin rengi sarı ve yeşile döndü
Fethiye Körfezi'nde alarm: Denizin rengi sarı ve yeşile döndü Muğla’nın Fethiye ilçesinde denizin rengi sarı ve yeşile döndü. Vatandaşlarda tedirginliğe neden olan bu görüntü hakkında araştırma başlatıldı..
4 ildeki doğal sit alanları için Cumhurbaşkanlığı kararı
4 ildeki doğal sit alanları için Cumhurbaşkanlığı kararı İstanbul, Balıkesir, Kayseri ve Trabzon'daki bazı doğal sit alanları Cumhurbaşkanı kararlarıyla 'kesin korunacak hassas alan' ilan edildi..
Meteorolojiden Marmara\'ya sağanak uyarısı
Meteorolojiden Marmara'ya sağanak uyarısı Meteorolojiden alınan son tahminlere göre, Edirne ve Kırklareli çevreleri ile Tekirdağ'ın kuzey ilçelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor..
FSM\'de 4 şerit, 17 Ağustos\'a kadar kapalı
FSM'de 4 şerit, 17 Ağustos'a kadar kapalı İstanbul'un ikinci köprüsü FSM, asfaltlama çalışmaları nedeniyle 27 Haziran-17 Ağustos tarihleri arasında 4 şerit kapatılacak. Ulaşım 2 şerit gidiş, 2 şerit geliş....
Ardahan ve Erzurum için sağanak yağış uyarısı
Ardahan ve Erzurum için sağanak yağış uyarısı Ardahan ile Erzurum'un kuzeydoğu çevrelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak ve dolu yağışı bekleniyor..
İnegöl\'de kereste deposunda ağaç yediuyuru bulundu
İnegöl'de kereste deposunda ağaç yediuyuru bulundu İnegöl'de bir kereste deposunda yakalanan, fare ile sincaba benzer görüntüsüyle dikkati çeken ve nesli tükenme tehlikesi altındaki ağaç yediuyuru doğaya salınacak..
İç Anadolu\'da kuvvetli yağış ve sel uyarısı
İç Anadolu'da kuvvetli yağış ve sel uyarısı Konya, Karaman, Niğde, Aksaray, Nevşehir, Kırşehir ve Kırıkkale'nin güneyi ile Kayseri'nin batısında yarın akşama kadar yerel olarak kuvvetli yağış bekleniyor..
Bursa için gök gürültülü sağanak uyarısı
Bursa için gök gürültülü sağanak uyarısı Meteorolojiden alınan son tahminlere göre, Bursa ve çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor..
Meteorolojiden Marmara\'ya da kuvvetli sağanak uyarısı
Meteorolojiden Marmara'ya da kuvvetli sağanak uyarısı Meteorolojiden alınan son bilgilere göre, İstanbul'un Anadolu Yakası ile Kocaeli, Yalova ve Sakarya çevrelerinde sağanağın yerel olarak kuvvetli olması öngörülüyor..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN