Back To Top

Diğer Mobil Haberleri

iPhone kullanıcıları, uygulama ücretleri için Apple\'a dava açabilecek
iPhone kullanıcıları, uygulama ücretleri için Apple'a dava açabilecek ABD'de Yüksek Mahkeme, kullanıcıların akıllı telefon iPhone uygulamalarının satışlarını tekelleştirdiği gerekçesiyle Apple'a dava açabileceğini açıkladı..
Instagram\'dan Ramazan\'a özel efekt
Instagram'dan Ramazan'a özel efekt Twitter'dan sonra Instagram'da da Ramazan'a özel kamera efekti özelliği geldi. Efekt, hikaye paylaşımlarında kullanılabilecek..
Huawei: Kişisel verileriniz İrlanda\'da saklanacak
Huawei: Kişisel verileriniz İrlanda'da saklanacak Kişisel verilerin Çin'e gönderilmesi iddiasıyla başı dertte olan Huawei, kişisel bilgilerin İrlanda'ya taşınacağını açıkladı..
Google cinsiyetsiz emojileri tanıttı
Google cinsiyetsiz emojileri tanıttı Google'dan cinsiyetsiz emoji adımı.
Whatsapp, o telefonlara geri dönüyor
Whatsapp, o telefonlara geri dönüyor Whatsapp, o telefonlara geri dönüyor.
Google Asistan, yeni güncelleme ile 10 kat daha hızlı olacak
Google Asistan, yeni güncelleme ile 10 kat daha hızlı olacak Google, yeni konuşma asistanını başta olmak üzere, cep telefonu ve müzik boksu gibi çok sayıda ürün ve hizmetin tanıtımını Kaliforniya’da yaptığı bir toplantıda....
Google uyardı: Bu uygulamaları hemen silin
Google uyardı: Bu uygulamaları hemen silin Bu uygulamaları hemen silin.
En çok satan telefonlar belli oldu
En çok satan telefonlar belli oldu Uluslararası araştırma şirketi Counterpoint Research, 2018’in en çok satan telefonlarını açıkladı. İlk 10 telefon arasında 6 farklı iPhone modelinin yer aldı.....
WhatsApp\'ın yeni özellikleri buhar oldu
WhatsApp'ın yeni özellikleri buhar oldu Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp için uzun bir süredir beklenen özellik ortadan kayboldu..
WhatsApp\'da dünya genelinde sorun yaşanıyor | WhatsApp çöktü mü?
WhatsApp'da dünya genelinde sorun yaşanıyor | WhatsApp çöktü mü? Dünya genelinde iletişim platformu Whatsapp'ta sorun yaşanıyor. Mobil ve web sürümlerinde yaşanan sorun sonrası 'WhatsApp çöktü mü?' sorusunun yanıtı aranıyor. Konuyla....
WhatsApp ve Instagram\'a erişim sorunu
WhatsApp ve Instagram'a erişim sorunu WhatsApp ve Instagram'da dünya genelinde erişim sorunu olduğu öğrenildi. Instagram'a giren kullanıcılar 'akış yenilenemedi' uyarısı ile karşılaşıyor..
Facebook ve Instagram\'a devrim gibi değişiklik geliyor
Facebook ve Instagram'a devrim gibi değişiklik geliyor Facebook ve Instagram'a şaşırtacak özellikler geliyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN