Back To Top

Diğer Enerji Haberleri

Son dakika! Motorine 13 kuruş indirim
Son dakika! Motorine 13 kuruş indirim Benzinin ardından motorinde de indirime gidildi. Yeni tarife bu gece yarısından geçerli olacak..
Elektrik bedellerinin artması ile birlikte buna dikkat
Elektrik bedellerinin artması ile birlikte buna dikkat Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, elektrik bedellerinin artmasından dolayı tek taraflı olarak sözleşmeleri feshedilen tüketicilerin hakem heyetleri....
Son dakika! Fuel oil\'de indirim
Son dakika! Fuel oil'de indirim Rafineri çıkış fiyatındaki değişiklikten dolayı kalorifer yakıtı, fuel oil, ve yüksek kükürtlü fuel oilde indirim yapıldı. İndirim bu geceyarısı yürürlüğe girecek..
Aksa Manisa\'daki doğal gaz santralini kapatıyor
Aksa Manisa'daki doğal gaz santralini kapatıyor Manisa'daki doğal gaz santralini kapatmak için EPDK'ye başvuran Aksa, santrali döviz bazlı getiri sağlayacak başka bir ülkeye taşıyacak..
Akaryakıtta nakit ödemeye fiyat avantajı talebi
Akaryakıtta nakit ödemeye fiyat avantajı talebi PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş: Akaryakıt bayilerinin faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri ve tüketicilerin de nakit ödeme yaptıklarında avantaj....
Bakan Dönmez: Dünya Bankası\'yla 200 milyon dolarlık anlaşma yaptık
Bakan Dönmez: Dünya Bankası'yla 200 milyon dolarlık anlaşma yaptık Enerji Bakanı Fatih Dönmez, kamuda enerji verimliliği yatırımlarının finansmanı için Dünya Bankası ile 200 milyon dolar tutarında kaynak anlaşmasına varıldığını söyledi..
Rusya\'nın enerji gelirleri arttı
Rusya'nın enerji gelirleri arttı Rusya'nın petrol ihracatı gelirleri ocak-eylül döneminde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 37,7, doğal gaz ihracatı gelirleri de yüzde 31,3 yükseldi. Rusya, geçen....
Son dakika! Benzine 20 kuruş indirim
Son dakika! Benzine 20 kuruş indirim Benzine bu gece yarısından itibaren 20 kuruş indirim geliyor. Benzin geçen hafta da 17 kuruş indirilmişti.
TÜPRAŞ İran yaptırımlarına takılmamak için ABD ile masada
TÜPRAŞ İran yaptırımlarına takılmamak için ABD ile masada Reuters, TÜPRAŞ'ın ABD ile İran petrolü ve yaptırımlar konusunda görüşmeler yaptığını duyurdu..
ABD baskı yaptı 15 milyar dolarlık ihale GE\'ye kaldı
ABD baskı yaptı 15 milyar dolarlık ihale GE'ye kaldı Irak’ta Alman Siemens firmasının almasına kesin gözüyle bakılan 15 milyar dolarlık enerji ihalesi, ABD’nin Bağdat yönetimine yaptığı baskıyla General Electric (GE)....
Motorinde indirim pompaya yansımadı
Motorinde indirim pompaya yansımadı Bu gece yarısınden itibaren motorinin litre fiyatına 29 kuruşluk indirim yapılacak. Ancak indirim miktarı kadar ÖTV’de artış yapılacağından fiyatlar pompaya yansımayacak..
Star Rafineri açılışa hazırlanıyor
Star Rafineri açılışa hazırlanıyor Türkiye'nin dış ticaret açığını tek başına yıllık en az 1,5 milyar dolar azaltması öngörülen ve özel sektör tarafından tek noktaya yapılan en büyük yatırım olan STAR....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN