Back To Top

Diğer Teknoloji Haberleri

Wi-Fi kullanımında büyük tehlike
Wi-Fi kullanımında büyük tehlike Ücretsiz Wi-fi ağları, kişilerin bilgilerini ele geçirmeye çalışan hackerlere altın değerinde fırsat sunuyor. Peki ne yapmalıyız?.
Binali Yıldırım\'a Google\'dan \'Galatasaray\' jesti
Binali Yıldırım'a Google'dan 'Galatasaray' jesti Binali Yıldırım ABD'de Slikon Vadisi'ni ziyaret etti. Burada Google yetkililerinin kendisine yaptığı 'Galatasaray' jestini sosyal medya hesabından paylaştı..
Huawei\'nin yeni telefonunda YouTube yok
Huawei'nin yeni telefonunda YouTube yok ABD'nin ticaret savaşları kapsamında ambargo uyguladığı firmalardan olan Çinli Huawei'nin yeni telefon tanıtım toplantısında, cihazın YouTube ve Chrome gibi Google....
Teknoloji bağımlılığı yayaları tehdit ediyor
Teknoloji bağımlılığı yayaları tehdit ediyor Prof. Dr. Zeki Yüncü, teknoloji bağımlılığının yayaların can güvenliğini tehlikeye düşürdüğünü söyledi..
İnternette yayınlanan UFO görüntüleri gerçek
İnternette yayınlanan UFO görüntüleri gerçek ABD Deniz Kuvvetleri, ilk kez internette dolaşan ve “UFO”lara (Tanımlanamayan Uçan Nesne) ait olduğu öne sürülen videoların gerçek olduğunu kabul etti..
iOS 13 saat kaçta yayınlanacak? Apple iOS 13 Güncellemesi 19 Eylül hangi modellere gelecek?
iOS 13 saat kaçta yayınlanacak? Apple iOS 13 Güncellemesi 19 Eylül hangi modellere gelecek? iOS 13 güncellemesi bugün gerçekleşecek. Apple iOS 13 güncellemesinin saat kaçta yayınlanacağı merak ediliyordu. Apple saat 20:00'da güncellemenin geleceğini açıkladı.....
Yerli otomobiller TEKNOFEST\'te görücüye çıktı
Yerli otomobiller TEKNOFEST'te görücüye çıktı Türkiye'de yerli ve milli imkanlarla yapılan elektrikli ve hidrojenli araçlar ile otonom sistemler, TEKNOFEST'te görücüye çıktı..
Alexa sesimizi çalabilir
Alexa sesimizi çalabilir Teknolojideki gelişmeler korkutucu bir noktaya doğru ilerliyor. Sesinizin dünyanın farklı yerlerinde aynı anda 500 farklı insanla iletişime geçtiğini düşünün. Üstelik....
Bakan Varank: Yıkıcı teknoloji alanında küresel 23 marka çıkaracağız
Bakan Varank: Yıkıcı teknoloji alanında küresel 23 marka çıkaracağız Bakan Varank, Türkiye'nin 2023 Sanayi ve Teknoloji Stratejisi'ni açıkladı. Varank, "Türkiye’nin yıkıcı teknoloji alanlarında, küresel marka çıkaracağını söyledi..
ASELSAN Nano İHA\'yı ilk kez sergiledi
ASELSAN Nano İHA'yı ilk kez sergiledi ASELSAN, bir süredir üzerinde çalıştığı, kara ve deniz araçlarına entegre edilebilen akıllı Nano İHA'yı TEKNOFEST'te ilk kez  görücüye çıkardı..
TEKNOFEST ziyaretçilerine kapılarını bugün açtı
TEKNOFEST ziyaretçilerine kapılarını bugün açtı Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali ziyaretçilerine bugün kapılarını açtı..
Yerli uçan araba \
Yerli uçan araba "Cezeri" görücüye çıktı Cezeri Uçan Araba, TEKNOFEST İstanbul'da sergilenmeye başlandı..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN