Back To Top
Nefes Nefese dizisi konusu ne? Star TV Nefes Nefese izle oyuncuları kimler?

Nefes Nefese dizisi konusu ne? Star TV Nefes Nefese izle oyuncuları kimler?

 - Son Güncelleme: 08.08.2018 Çarşamba 21:15
Nefes Nefese dizisi konusu ne? Star TV Nefes Nefese izle oyuncuları kimler?
- A +

Nefes Nefese dizisi konusu ne? ve Nefes Nefese oyuncuları kimler? haberimizde. Yaza sıkı bir hazırlık yapan kanallar Erkenci Kuş , Kalbimin Sultanı ve Nefes Nefese isimli dizilerle yarışta. Star TV'nin yeni dizisi Nefes Nefese ilginç hikayesi ile dikkat çekiyor. Peki Nefes Nefese dizisi hakkında merak edilen her şey ve tanıtım fragmanı....

Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un yer aldığı  Nefes Nefese Star TV ekranlarında fırtına estiriyor. Nefes Nefese oyuncuları kimler ve Nefes Nefese dizisi konusu ne sorularının ayrıntılı yanıtını haber detayda bulabilirsiniz.  Nefes Nefese'in yönetmen koltuğunda ve başrolünde usta oyuncu Uğur Yücel yer alıyor. Dizinin senaryosunu Yabancı Damat, Canım Ailem ve Aramızda Kalsın gibi başarılı işlerin de senaristliğini yapan Selin Tunç’un yazıyor. Star TV ekranında çarşamba akşamları izleyicisiyle buluşan Nefes Nefese reyting yarışında da ipi göğüslüyor.  İşte Nefes Nefese dizisi hakkında merak edilenler ve  geçmiş bölümlerin izleme linki....

Yaza hazırlanan Star TV'nin yeni dizisi Nefes Nefese hakkında merak edilenleri sizler için derledik. 

NEFES NEFESE NE ZAMAN YAYINLANIYOR? 

Star TV'nin merakla beklenen yaz dizisi Nefes Nefese 1 Ağustos çarşamba günü başladı ve dizi her çarşamba ekranlara geliyor.  

 

 

NEFES NEFESE DİZİSİ KONUSU

Nefes Nefese'nin konusu: Çekimleri Adana ve Antakya’da devam eden Nefes Nefese, Berlin'de, babası Ayaz Kıran'la (Uğur Yücel) sakin bir hayat süren Rüya'nın (Melisa Şenolsun) bir gün hiç görmediği annesinin Suriye'de olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran'la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmak. O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar. Ve yolu, altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf'la (Şükrü Özyıldız) kesişir. Suriye'deki annesini ararken Antakya'da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

 

 

 NEFES NEFESE NEREDE ÇEKİLİYOR? 

Nefes Nefese dizisi Adana ve Antakya'da çekiliyor. 

NEFES NEFESE DİZİSİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

NEFES NEFESE OYUNCULARI KİMLER? 

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Nefes Nefese’de; Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliau, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım rol alıyor. 

18-06/08/ugur-yucel-kimdir.png

UĞUR YÜCEL KİMDİR? 

1957 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Vanlıdır. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirdi ve 1977 yılında tek kişilik bir gösteri oyunculuk kariyerine başladı. 1975-1984 yılları arasında Kenter Tiyatrosu, Tef Kabare Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu ve Şan Müzikholü’nde çeşitli oyunlarda oynadı. Selamsız Bandosu ve Muhsin Bey (1987) adlı filmlerdeki rolleri ile büyük çapta beğeni topladı.

Bunların dışında, Sezen Aksu ve Müjde Ar ile ayrı ayrı sahne şovları yaptı.

Televizyonda, Aziz Ahmet, Karanlıkta Koşanlar, Alacakaranlık ve Hırsız Polis gibi dizilerde oynadı; bunlardan Karanlıkta Koşanlar'ın tamamını ve Alacakaranlık'ın bazı bölümlerini (Alican Yücel takma adıyla) yönetti. Karanlıkta Koşanlar dizisinin senaryosunu, Ahmet Ümit'in polisiye öyküsünden uyarlayarak yazdı; Alacakaranlık'ın yazımına da katkıda bulundu.

Arabesk'le, ‘Sinema Yazarları Derneği En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’, Muhsin Bey'le Antalya Film Festivali’nde ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ödüllerini aldı. İlk sekiz bölümünü çektiği İkinci Bahar adlı Tv dizisiyle İletişim Fakültesi En İyi Tv Yönetmeni Ödülünü aldı. Gemide ve Laleli’de Bir Azize filmlerinin müziklerini yaptı. Yönettiği ilk film olan Yazı Tura ile Antalya Film Festivali En İyi Film, En İyi Senaryo, En İyi Yönetmen ödülleri dahil 11 ödül aldı. 2007 yılında sona eren Hırsız Polis isimli dizide rol aldı ve başrollerini Türkan Şoray ile birlikte paylaştığı Hayatımın Kadınısın adlı filmi çekti. 2008 yılında Türkiye'de bir ilk olan Kolay Gelsin adlı doğaçlama sit-com denemesinin yönetmeni oldu, ama proje uzun ömürlü olmadı. 2008 - 2010 yılları arasında yayınlanmış olan Canım Ailem adlı TV dizisinde başrol oynamıştır. Kendi yönettiği Ejder Kapanı adlı sinema filminde Kenan İmirzalıoğlu, Nejat İşler, Berrak Tüzünataç ve Ceyda Düvenci ile birlikte başrolü paylaşmıştır. Oyuncu 2013 yılında Aramızda Kalsın adlı dizide Bahattin karakterini canlandırdı.2017 yılında İçerde adlı dizide Kudret Sönmez karakterini canlandırdı.

UĞUR YCEL'İN ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

Tanrı (oyun) : Woody Allen : Özel Tiyatro - 1988
Bİn Yıl Önce Bin Yıl Sonra : Yavuz Turgul\Vural Sözer - 1985

UĞUR YCEL'İN ROL ALDIĞI SİNAMA FİLMLERİ

1985    Aşık Oldum       

1986    Teyzem   

1986    Milyarder    

1987    Selamsız Bandosu    

1987    Muhsin Bey    

1987    Arabesk     

1996    Eşkıya    

1998    Gemide    

1999    Laleli'de Bir Azize    

2000    Balalayka    

2004    Yazı Tura   

2006    Hayatımın Kadınısın     

2009    New York, I Love You      

2009    Aşka Ruhunu Kat   

2010    Ejder Kapanı      

2013    Benim Dünyam      

2014    Soğuk     

2015    Yaktın Beni    

2015    Kötü Kedi Şerafettin    

2017    İçerde    

UĞUR YCEL'İN ROL ALDIĞI TELEVİZYON DİZİLERİ

 

Aziz Ahmet 1994

Karanlıkta Koşanlar 2001

Alacakaranlık 2003

Hırsız Polis 2006, Aksak

Canım Ailem 2008, Samim Altın

Aşk ve Ceza 2012,

Aramızda Kalsın 2013, Bahattin

Familya 2016, Yaşar Beyoğlu

İçerde 2017, Kudret Sönmez

UĞUR YCEL'İN YÖNETTİĞİ FİLMLER

İkinci Bahar 1999

Karanlıkta Koşanlar 2001

UĞUR YCEL YAPIMCI

Alacakaranlık 2003

UĞUR YCELSENARYO

Aziz Ahmet 1994

Karanlıkta Koşanlar 2001

18-06/08/kru-ozyildiz-kimdir.jpg

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ KİMDİR?

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de doğdu. Annesi Rum, babası ise Karadenizli'dir. Kendisinden iki yaş küçük bir kız kardeşi vardır. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünü kazanıp, İstanbul'da bir yıl okuduktan sonra yeniden sınava girerek, Ege Üniversitesi'nde İşletme bölümünü okumaya başlamış daha sonra da Erasmusla Portekiz'e gitmiştir.

Küçüklüğünden beri dövüş sporlarına merakı olan Özyıldız, Portekiz'de kafes dövüşlerine katılmıştır. Daha sonra Kafes dövüşlerini bıraktığını açıklayan Şükrü Özyıldız; hiperaktifliğini dizi setlerinde bastırdığını söylemiştir. Yurtdışında oyunculukla ilgili bir workshopa katılan genç oyuncu bunun ardından oyunculuğu çok sevdiğine karar verip Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almaya karar vermiştir.

Birçok tiyatro oyununda , reklamlarda ve dizilerde rol alan oyuncu ekranlarda ilk olarak 2011 Yılında “Derin Sular” adlı dizide görülmüştür.

2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisinde başrollerini Gizem Karaca ve Berk Oktay ile paylaşmış daha sonra ise 2013 yılında da ilk sinema filmi Neva da başrol oynamıştır.

2014-2015 yılında Şeref Meselesi dizisinde Emir karakterini canlandırmıştı.

2015’te, Star TV’de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Eren karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında Show tv de yayınlanan Kış Güneşi adlı dizide Efe-Mete karakterlerini canlandırdı. Dizi düşük reytinglerden dolayı 18.bölümde final yapmıştır.

18-06/08/melisa-senolsun-kimdir.jpg

MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR?

 2017 yılında yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı “Babam” adlı sinema filminde Feride karakterini canlandırdı.

Melisa Şenolsun, 24 Eylül 1996 tarihinde İzmir‘de doğmuştur. Babası gümrük müşaviri annesi ev hanımıdır. Bir ablası ve Efecan Şenolsun (d. 11 Eylül 1992) adında oyunculuk yapan bir abisi vardır. İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesinden mezun oldu. Daha lisedeyken Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosunda çalıştı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okumaktadır.

Melisa Şenolsun, 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

18-06/08/ebnem-hassanisoughi-kimdir.jpg

ŞEBNEM HASSANİSOUGHİ KİMDİR? 

Şebnem Hassanisoughi, 7 Aralık 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası İranlı avukat ve annesi Türk olup Noterlik yapmaktadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı ve Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans Program eğitimleri almıştır.

Şebnem Hassanisoughi, Birçok tiyatro oyununda, reklamda, dizi ve filmde rol almıştır. Oyunculuğun yanı sıra müzikle de uğraşan Şebnem Hassanisoughi; gitar, bateri ve mızıka da çalabilmektedir.
2011 yılında Çiğdem Vitrinel’in yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını yaptığı “Geriye Kalan” adlı sinema filminde, başrolleri Devin Özgür Çınar, Erkan Bektaş, Şebnem Hassanisoughi ve Burak Tamdoğan paylaştı.

2013 yılında Bülent İnal, Burak Yamantürk, Burcu Kara, Özge Özpirinçci ve Umut Karadağ’ın yer aldığı “Tatar Ramazan” adlı dizide Güzide karakterini oynamıştır. Şebnem Hassanisoughi, 2014 yılında “Bana Artık Hicran De” adlı dizide; Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Aslı Enver ile başrol oyunculuğunu üstlenmiştir. 

Dizi’nin geniş oyuncu kadrosunda Nadir Sarıbacak, Tamer Levent, Nur Sürer ve Zeyno Eracar gibi isimler yer almaktadır. Şu anda Poyrаz Karayel dіzіsіnde Poyrаzın eşіnі, Sinanın annesі rolünü oynamaktadır.
16. bölüm itibаriyle diziyе dahil оlаcаk оlan başarılı aktrіs, Poyraz’ın yurt dışından gelen vе alkоl tedaviѕi gören eşine aуnı zamanda Sіnan’ın da аnnesi hауаt vеrеcеk.

ÖDÜLLERİ:

2012 – 12.Uluslararası İzmir Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Geriye Kalan)

FİLMLERİ VE DİZİLERİ :

2014 – Bana Artık Hicran De (Lale) (TV Dizisi)

2013 – Tatar Ramazan (TV Dizisi)

2012 – Kayıp Şehir (Zeynep) (TV Dizisi)

2012 – Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 (Sinema Filmi)

2011 – Geriye Kalan (Sevda) (Sinema Filmi)

2011 – Firar (Asude) (TV Dizisi)

2010 – Kılıç Günü (Melek) (TV Dizisi)

2008 – Dantel (Genç Maya) (TV Dizisi)

2008 – Annem

2007 – Sessiz Gemiler (Melek)(TV Dizisi)

CANER ŞAHİN KİMDİR? 

1992 doğumlu olan Caner Şahin, Eskişehir doğumlu. Eğitiminin büyük bir bölümünü burada tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a giden oyuncu İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği’ni kazandı. 1 yıl boyunca bu bölümde hazırlık okuyan oyuncu, daha sonrasında ise oyunculuğa yöneldi. Yeniden sınavlara hazırlık yaparak konservatuara girmek isteyen Caner Şahin, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandı. Bu bölümü başarılı bir şekilde tamamlayan Caner Şahin, böylece oyunculuk için ilk adımı da atmış oldu.

Caner Şahin eğitimi sırasında da farklı tiyatro projelerinde yer aldı. Fakat genelde yerel oyunlarda yer alan oyuncu, adını tiyatro ile duyurmayı başaramadı. Oyuncunun ilk önemli projesi ise Babam ve Ailesi adlı dizi oldu. Geçtiğimiz yıllarda Kanal D’de yayınlanan Babam ve Ailesi ile birlikte profesyonel oyunculuğa geçiş yapan Caner Şahin, böylece Türkiye’de de tanınmaya başlandı. Özel bir reklam ajansına kayıtlı olan ve böylece keşfedilen oyuncu, dizide gösterdiği iyi performans ile birlikte adından sıkça söz ettireceğini de gösterdi.

Oyuncunun 2017 yılında dahil olduğu proje ise Tutsak. Yeni dizisiyle birlikte ikinci önemli projeye dahil olacak oyuncu, böylece başrolde yer aldığı yeni dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Genç yaşına rağmen oyunculuktaki yeteneği sayesinde Türkiye’nin gelecek vaat eden oyuncularından birisi olarak gösterilen Caner Şahin’in bu dizideki performansı kendi geleceği adına oldukça önemli.

 

 

 

Yükleniyor...

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN