Back To Top
Mustafa Yeneroğlu’nun istifası

Mustafa Yeneroğlu’nun istifası

 - Son Güncelleme: 01.11.2019 Cuma 09:51
- A +

Mustafa Yeneroğlu PKK yahut FETÖ’yle mücadelenin yanında olduğu gibi PKK’lılık yahut FETÖ’cülük suçlamasıyla haksızlığa uğratılanların da yanındadır.

Mustafa Yeneroğlu CHP zihniyetinin karşısında olduğu gibi CHP’lileri linçe müstehak görenlerin de karşısındadır.

Mustafa Yeneroğlu Almanya’da Müslümanların haklarını savunduğu gibi Türkiye’de Hıristiyanların ve Yahudilerin haklarını da savunur.

Mustafa Yeneroğlu bu ülkenin birliğini-dirliğini gözetir ve Kürtlerin hak taleplerini baş tacı eder.

Mustafa Yeneroğlu Sünni’dir ve Alevilerin dertlerine derman arar.

Mustafa Yeneroğlu ‘muhafazakâr demokrat’tır ve kendisi için istediği hak ve özgürlükleri herkes için ister.

Dikkat buyurun, “ama”sız cümleler bunlar; “gibi” diyorum, “ve” diyorum, “ama” demiyorum; çünkü Mustafa Yeneroğlu’nun temel insan hak ve özgürlükleri konusundaki mücadelesinde “ama”ya yer yok.

Bizden-Onlardan ayrımına da yer yok.

Kayıtsız şartsız bir mücadele bu.

Tam da kuruluş günlerindeki AK Parti’nin ağzına layık.

***

O günler olsaydı Yeneroğlu’nu baş tacı ederdi AK Parti.

Şimdi kapıyı gösteriyor ona.

Ve Yeneroğlu ceketini alıp gidiyor.

Berhudar olsun.

Eğilmeden bükülmeden savundu özgürlük ve adaleti.

Hakkı her şeyden üstün tuttu; partisinden de.

Geldiği gibi tertemiz gidiyor.

AK Parti’nin Yeneroğlu’ndan nasibi buraya kadarmış.

***

Kimi AK Partiliye göre “Yeneroğlu partiden istifa ettiği gibi milletvekilliğinden de istifa etmeli”.

Niye?

Sahiden milletvekilliği yaptığı için mi?

 

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Gülizar 18 Aralık 2019 15:24
1400 yıldan beri ümmeti parça pinçik eden ve neticesinden asla hayr sadır olmayacak,tabanın ciğerini sızlatan, üzüntü ve şaşkınlıkla tüm iliklerinde hissettiği bir tefrikanın "Hak ve özgürlükler mücadelesi", "demokrasi, çoğulculuk, hukuk" söylemi ile meşrulaştırılması "gibi" mi?Kardeşlik müessesini karındeşenliğe dönüştüren,geçmişte sağlaması yapılırken şimdi sollanan değerler "gibi" mi?Çok yazık. Tefrikanın ismi "gelecek" olmuş!Geçmişine vefası olmayanın geleceğine nasıl bir hayrı olabilir.Sözlerim Sayın, Yeneroğlu'nun şahsına değil.Tefrikayı, bir şölenle avuçları patlarcasına alkışlayanlara
Misafir 03 Kasım 2019 18:06
Hakkı her şeyden üstün tuttu; partisinden de, cemaatinde de, mezhebinden de... Bize bu tip insanlar lazım.
KARAR OKURU 02 Kasım 2019 15:01
Bu memlekette kendi mahkemelerinin beraat takipsizlik kararı verdiklerine gereginiyapmiyorsa,göreve iade etmiyorsa ADALET SÖZ ETMEYİN.
KARAR OKURU 02 Kasım 2019 13:33
Değerli yazar;Yazınızdan (muhalif olmak değerlidir,muhaliflerin yanındayım )çıkardım.Fetöcüler aşikar,alımlarında yazıyor,şu ağaçtalar hadi toplayalım mıki hiç hata olmasın.Her eleştirel yaklaşan aynı nakaratı söylüyor(Yaşın yanında kutular yanmasın).Ya beyler habis başka türlü temizlenmez.Gerekirse bütünü kurtarmak için temiz dokuların zarar görmesini göze alacağız.Ayrıca zaman dik durma zamanı surda gedik açanlara prim verme zamanı değil.Allahın selamıyla esen kalın.
KARAR OKURU 02 Kasım 2019 12:38
Sayın Babacan sayın Davutoğlu sayın yeneroğlu tek yürek olsunlar yeni bir partinin altında toplansınlar
KARAR OKURU 02 Kasım 2019 09:05
Vicdanlı, hakperest bir insan ve herkes için özgürlük ve adalet isteyen bir vekil olduğuna şahitlik edeceğim.
Ahmet Alpaslan 02 Kasım 2019 07:40
Doğru bir yazı. Bu ve benzer düşünce ve yazıları havuz medyasında göremezsiniz. Kendilerinden başkası “vatan haini”!
Recep Gündoğan 02 Kasım 2019 01:18
Siyaset, FETÖ mağduru algısı oluşturmakla haksız yere cezalandırılanlara sahip çıkmak arasındaki ince çizgiyi korumaktır. Sayın Mustafa Yeneroğlu Milletvekilidir ve MKYK üyesidir. Eğer haksız yere cezalandırılanlar varsa kolundan tutup hakkını arayabilir. Yoksa bunu yapmayıp sanki herkese haksızlık yapılmış gibi bunu dillendirmesi hem partiye hem ülkeye zarardır. FETÖ bu milletin bin bir emekle yetiştirdiği insanını ve biriktirdiği kaynaklarını imha etmek isteyen masonik bir örgüttür. Kim bunlara bilerek,isteyerek yardım etmişse asker, polis memur, sivil olsun; haindir.
KARAR OKURU 02 Kasım 2019 00:31
Çok doğru söyledin abi yüreğine sağlık
Sabır! 01 Kasım 2019 22:24
4 kişilik cami derneği yönetim kurulu, caminin ihtiyaçlarını görüşüyorlar.Kararlar alıyorlar.Muhalefet şerhi düşmeyen bir üye dışarıya çıkıp gazetecilere yapılacak işlere muhalif olduğunu belirtiyor.Acaba niye camiye mi karşı dernekteki yönetim kuruluna mı
Demircan 01 Kasım 2019 21:13
Bu dünyada yaptığımız herşey sonsuzlukta yankılanır repliğini gladyatör filminde söylemişti general maksimus. Yeneroğluda zoru seçti.zor zamanda yiğitçe davrandı ve cesaretle konuştu. Haksızlıklar karşısında susan dilsizler gibi olmadı. sessizlerin çığlığı oldu. Kamu görevi yaptığı için üzerinde vatandaşların hakkı vardır. Şahsım adına helal olsun. Rabbim doğruluktan ayırmasın.
Herkes işine baksın. Konuşurken hep ben diyen kibir ve kubuzlukta sınır tanımayan Davutoğlu ve Gül'den ne partiye ne de memlekete hayır gelmez.Yeneroğlu'na gelince CCHP ağzıyla partiyle konuşan haklı da olsa partiye bilerek isteyerek zarar verdiği için memleket için hayırlı oldu.Sizler de Ak partiye çakmak için fırsat buldunuz. Ama bağırsaklarını temizliyor gidenler zaten gidiciydi. Günlük olaylara yorumlarını iyice irdeleyin onlara desteğin büyüğü dış kökenli.Biz dobura dobur konuşan Allah dostu mert insanlardan LİDER istiyoruz. Yok parti içinden Yeneroğlu gibileri çıkmış kavun değil koklayas
Bir okur 01 Kasım 2019 22:31
1
Arkadaş kibir görmek istiyorsan başka bir yere bak. Yanlışı ve doğruyu kimin söylediği mi önemli yoksa söylenmesi, dile getirilmesi mi? Ülkede bir kitle bir kişinin ağzına bakıyor, damadın dediği gibi aya otoyol yapına bile inanacak hale geldi. Sanki malum parti kutsallığı var gibi, sanki eleştirilmez nedir bu afralar tafralar, nedir bu kibir...
KARAR OKURU 02 Kasım 2019 07:04
0
Bu dış güçler ne menem şeyki Başbakanlık yapmış birisini Cumhurbaşkanlığı yapmış birisini etkisi altına alıyordu sadece bir kişiyi etkilemiyor
Mustafa ALSANCAK 01 Kasım 2019 20:34
Sayın yazar; zaten uzun zamandan beridir Yeneroğlu’nunAKP içinde nasıl kalabildiğini merak ediyorduk. Tek Adam sisteminde böyle demokrat eğilimli şahısların hayat bulması kolay değildir. Başkan ne derse peki demekten kaçınanlara partide yer bırakmazlar En basit şekilde kapıyı gösterirler .Reis’in dediğinin karşısında durmak koltuk kaybetmeye kadar gider.Başbakanlık yapmış koskoca profesör Ahmet DAVUTOĞLU’nu nasıl alaşağı ettiklerini gördük. İnşallah Yeneroğlu Babacan’ın veya Davutoğlunun kurmakta oldukları partilerin birinde görev alır.Böyle kıymetli insanlara ihtiyacı var bu ülkenin.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 20:19
Yeneroğlu'nu Ahmet Davutoğlu ile görmek isterim. Kendisi dediğin gibi abi "Tam da kuruluş günlerindeki" yeni partinin ağzına layık :)
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 20:13
Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar ki yine kendilerine yakisani yaptilar. Biz ne yapiyoruz diyen de yok iclerinde. Heyhat.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 19:46
Iyi ki karar var.
Hakan Albayrak Okuru 01 Kasım 2019 19:40
Onu,bunu bilmem.Ama bildiğim,Churchill'in;, 'siyaset ve sosis yapımı göz önünde yapılmaması gereken iki şey' diye bir cümlesi var. Basiret ve Feraset gibi kelimeler var orta yerde.Kelimelerin kifayetsiz kaldığı, bittiği noktalar var."Söylenecek sözün çokluğu bazen insanı dilsiz bırakır, tıkanır kalırsınız.Haklılığın suskunluğu diğer suskunluklara benzemez"diye ifade eden şair var.Zahire göre hükmetme gibi temel ilke var.Dolayısıyla, tefessüh etmiş eski 'Girişim'ci ile aynı yerde bulunmamanın erdemli bir davranış olduğunu, 'istifade' yerine 'istifa' etmenin takdire şayan olduğunu düşünüyorum.
Ali 01 Kasım 2019 18:49
Mustafa YENEROĞLU'na da Hakan ALBAYRAK'a da helal olsun, hala vicdanı körelmemiş Müslümanlar görebilmek, nefes alabilmek kadar iyi geldi. Allah yardımcınız olsun.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 18:49
Yeneroğlu gibiler, iyidirler hoşturlar ama egolarını yenip ekip adamı olamazlar. Bu tipler kendilerine bahşettikleri bilgi ve birikimlerinden dolayı hakettikleri makam ve mevkiye gelmediklerini düşünürken kolayca ofsayta düşerler.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 18:37
Bravo,çok doğru tespitler
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 18:40
Erdogani sevmeyen ve sevdigini haykirmayan herkes herseyi hak ediyor, seveceksin kardesimmmmm
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 18:08
Yıllar önce küçük hesapları bir tarafa bırakmamız gerektiğiyle ilgili bir yazı kaleme alıştınız. Hesaplar mı büyüdü yoksa kardeşinizi düşmanın sopasıyla düşmanın ölçüsüne göre hizalamak hoşunuza mı gitti. Ümmet Kandemir selam olsun ne deyim.
ÖTÜKENLİKURT 01 Kasım 2019 18:02
Sayın yazar siz de benziyorsunuz Mustafa Yeneroğlu'na, aslında dincisiniz ama Uygurlara da sahip çıkıyorsunuz! AKP'nin yanındasınız ama çok haksız uygulamalrına da karşı çıkıyorsunuz! Bazı yazılarınıza çok kızıyorum, bilhassa Suriyeliler konusunda fakat bazı yazılarınızı da çok beğeniyorum... Teraziye koyarsanız sizi seviyorum vesselam...
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 16:58
Sayın yazar sayın vekil yeneroğlu AKP Türkiye sinde on binlerce khklı masum ve madur olduğunu suçsuz yere on binlerce mağdurun hapislerde yattığını haykırarak hakkın ve halkın katında adını altın harflerle demokrasi tarihinin seref levhasına yazdırdı ve onuruyla gitti lakin sizin bu ifadelere katıldığınızı bugüne kadar duymadık okumadık yanlışmı hatırlıyorsam özür dilerim hep khklıları ve hapistekileri suçlu gören yazılarınıza denkmi geldim
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 16:27
Bu kumaş üstlerine gelmedi. Sıktı.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 15:30
Halkı soyma partisi yavaş yavaş eriyecek .yakında makarnaya da zam gelecek cunku
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 14:03
Bildiğim kadarıyla Sayın Yeneroğlu Almanyalı bir Türk. Batıdaki demokrasi anlayışının canlı örneği bence. Bu işler buralarda böyle Hakan bey. Ben kendisini buradaki tartışma proğramlarındada izlemiştim. Kendisini sizin aracılğınızla tebrik ediyorum. Doğru karar.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 13:58
Sayin Albayrak Dürüst ve Temiz bir insan olabilir Istanbul secimlerini yeneroglu gibi sürekli ak partiyi suclayanlar kaybettirdi öyle bir hava olusturdularki ak partiyi calan haram yiyen konuma bunlar düsürdü Erdogani kutluyorum dogru olani yapti zor günlerde icerden vurup hicbirsey olmamis gibi devam edemez simdi hepsi toplanip ekremi rahatca deksteklesinler saygilarimla
Ahmet Tak 01 Kasım 2019 18:49
1
Yalan mı çalıyorlar zaten
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 19:47
1
Çalma, hırsızlık, hiçbir şey olmadıysa bile bazı şeyler oldu iddialarının etkisi ne oldu acaba sayın yorumcu
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 13:24
AKPlileşemeyen bir ak partiliydi dolayısıyla gitti...
Ali Osman 01 Kasım 2019 13:14
Ak partideki son demokrat ahlak vicdan sağduyu sahibi de gitti Şahidim
iyildiz 01 Kasım 2019 13:09
Bu yeneroğlu denen şahıs, kimliğini borçlu olduğu MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ çıkarıp, Erbakan Hocamıza ihanet ederken bu günleri düşünmeliydi... Ki düşünemezdi, MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ çıkarınca "hidayeti kararmıştı"... Hidayet kararınca da, HAK-BATILı ayırt edemezdi ve sonu helak(ERBAKAN)...
yunus güney 01 Kasım 2019 15:38
0
zübüklük parayla degil ki..! son ahlak ve vicdan sahibini sen mi belirledin
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 11:49
Yiğit adam, unutulmayacak.
Ahmet cevik 01 Kasım 2019 11:24
Hemen numayiş yapalım.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 11:26
Yetmez delikanlılığı taçlandırmalı ve m.vekilliğinden de istifa etmeli ve davutoğlunun yanında yer almalı dimi ama bu güzelleme bununla tamamlanır
Doğrucu Davut 01 Kasım 2019 11:16
Yeneroğlu zaten Akp 5 gömlek büyüktü. Onun yeri Davutoğlu'nun yeri. Akp'nin içinde Yeneroğlu çizgisinde olan vekiller de var. Onların istifası engellenmeye çalışılsa da, sonunda hepsi pili biten Akp'den kurtulacaktır.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 11:12
Yeneroğluna helal olsun. Kimseye minnet etmeden yalakalık etmeden hakkı ve hukuku savunduğu için bir kere daha helal olsun.
reis21 01 Kasım 2019 10:59
Adam gibi adam yalaka olmadığı için hak ve adaletten ayrılmadığı için tayibin işine gelmedi daima el pençe duracaksın haksızlık karşısında konuşmıyacan dilsiz şeytan olacan saray ve kraliyaet ailesine ters düşmüyeceksin asla rabbim yardımcın olsun biz seni iyi bilirdik
Hermes 01 Kasım 2019 10:55
Yeneroğlu, en sıkıntılı dönemlerde bile Hakkı savunmuş, dosdoğru bir adam. Bundan sonrada Hak'tan başkasının önünde asla eğilmemesini dilerim. Ona "git" diyenler, Suret-i Hak'tan görünüp öfkelerini yenemeyen öfkeli "ateş" ehlinden başkası değildir. Öfkelilerin anasır-i esasisinde "ateş unsuru" baskındır ve bunu kontrol etmezlerse felaketlere yol açarlar(Detaylar için bakınız: Muhyiddin Ibn-i Arabi). Nemrutun da ana unusuru ateş idi, onun için Masum Ibrahimi ateşe attırdı, ama ateş(mahkeme) masumu yakmadı(Bakınız: Mevlana-mesnevi)...Ama günümüzdeki ateşler(mahkemeler) böyle mi?
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 10:42
Neymiş bu Mustafa Yeneroğlu... Köroğlu gibi biriymiş...
karar 01 Kasım 2019 10:20
güzel kardeşim babacan davatoğlu birleşmeliii
Karar okuru 01 Kasım 2019 10:19
Bence Yeneroglu ndan daha ziyade bu partiyi sirf oy alacagiz, koltugu birakmayacagiz, Mercedeslerimizden, ucaklarimizdan inmeyecegiz, biz dogdugumuzdan beri boyle yasiyoruz, bunlar Luks degil, biraz daha dayanin, teroru, issizligi, yoksullugu bitirmeye ramak kaldi, sizlere her turlu ozgurlugu verecegiz ama gel gor ki dis mihraklar yuzunden mecburen sizleri hapse tikiyor, KHK ile islerinizden ediyoruz diyenler istifa etse...
Zayi olmayan bu Gökkubbe altındaki Salih ameller olacaktır. Mustafa Yeneroğlu hep hayırla yad edilecektir. Hak ve hakikat namına kınayıcıların kınamasana aldırış etmeden hakikatleri savunanlara selam olsun....
Murat 01 Kasım 2019 10:10
Eğer milletvekilleri görüşlerini beyan edemeyecekse yanlışları söylemeyecekse niye 600 milletvekiline maaş ödüyoruz. Danışman, oda ,sekreter veriyoruz. Milletin vekilinin yapması gereken halkın sorunlarını dinlemek ve dile getirmektir. Bunu bürokratlara bırakırsanız bürokratlar halkı muhatap dahi almaz.
ÖZGÜR SARIKAYA 01 Kasım 2019 10:08
Yeneroğlu hakkında haklı olabilirsiniz. Ama unutmamak gerekir ki, Tayyip Erdoğan’ın bir sözüyle milletvekili oldu, bir sözüyle de AKP’den ayrıldı. Doğru olan milletvekilliğinden de ayrılmasıydı.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 13:43
1
Bu söylediğiniz totaliter rejimlerde olur. O zaman secime de gerek yok hatta reis KHK ile takas etsin begenmedigi vekilleri. Olur mu böyle şey
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 10:07
Mustafa Yeneroğlu, Ö. F Gergerlioğlu gibi hak ihlallerini meclis gündemine taşırsa hayırlı bir işe imza atar.
misafir 01 Kasım 2019 10:02
istifa ederek ne kadar erdemli olduğunu göstermeli.sonra hangi partiden olursa olsun aday olup seçilip seçilemeyeceğini görmelidir.yakışan budur.
Sorgulayan 01 Kasım 2019 09:55
Yeneroğlu'nun istifasını Cumhurbaşkanı(CB) istemiş diye medyada haberler var. Yeneroğlu'nun sözlerinden belki daha ağırları Arınç tarafından söylendi. Arınç da istifa ettirilecek mi? Arınç istifa ettirilmezse bu tutarsızlığı nasıl açıklamak gerekir? Ak Parti ile CB'nın ayrışması olabilir mi? Nasıl yani!? CB mağdurlardan yana olanları Ak Parti'den ayırıp kendi yanında tutarsa; bu, CB'nın mağduriyetlerin devamını sağlayan kurumlara bu noktada karşı olduğunu, bu kurumların içinde Ak Parti'nin de olduğunu mu göstermektedir? Bu varsayım doğruysa; CB Ak Parti'den ne zaman istifa eder?
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 11:05
1
Bazıları şerbetli
Bir Türk 01 Kasım 2019 09:38
Zor zamanda doğruyu söyleyebilen, haksızlıkları dile getirebilen sayın vekilimizi kutluyorum. Dilsiz şeytan olmadığı için Allah ondan razı olsun. Yazarımızı da saygıdeğer vekilimizin ardında durduğu için kutluyorum.
KARAR OKURUYUM 01 Kasım 2019 09:31
Yiğit gider, adı kalır yadigar!
Serkan 01 Kasım 2019 09:18
Şaşırtıyorsunuz beni. Siz böyle düzgün karakterli, ahlaklı insanları ideolijiniz gereği pek sevmezsiniz. Mustafa Yeneroğlu hakkında yazdığınızı görünce "davaya zarar veriyordu" gibisinden bir yazı bulacağımı tahmin ediyordum. Hayret...
Emin 01 Kasım 2019 11:48
7
H.Albayrak'ı anlamadan okuyorsunuz demek ki... Kendisi de, Diriliş Gazetesinden buna benzer sebeplerden ayrılmıştı.(srıf gerçekleri konuşuyor diye gazeteden el etek çektirilmesi sağlanmıştı)
Mustafa 01 Kasım 2019 09:09
Yeneroğlu ne diyor? Katılımcı, çoğulcu demokrasi istedim. Başkanlık sistemi demek ki yeneeoğluna göre bu şartları taşımıyor. Peki öyleyse adama sormazlar mı ne diye m. Vekili oldun neden o zaman muhalefet yapmadın.?
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 08:54
Bence Bağımsız olarak yoluna devam etmeli.Ak Parti de kendini ciddi sekilde sorgulamalı.Bir grupta istişare kararlari alinmazsa o grup birgün darmadagın olmaya mahkumdur.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 08:53
Üzücü olan hak hukuk diyenlerin böyle degerli birine destek vermemeleri. Cok yazik
Fikret 01 Kasım 2019 08:05
Artık AKP diye bir parti yok. RTE'yi koruma ve kollama derneği gibi birşeye dönüştü. Sayın Yeneroğlu zaten atılacağının sinyallerini veriyordu. Bu "partide" barınması imkansızdı. Zaten artık karşımızda bir küçük MHP, bir de büyük MHP var.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 08:05
Ak partinin mecliste gerçekte tek milletvekili vardı, o da istifa etti. Bu ülkenin insanları, 100 yıl sonra da Yeneroğlu'nu çocuklarına ve torunlarına böyle bir dönemde bile iyi bir insan olarak kalabilmiş biri olarak anlatacak, ya diğerlerini ..?
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 08:03
Son cümleniz için sizi ayakta alkışlıyorum,var olun.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 07:50
Bizim için sorun yok zaten akpartiyle bir gönül bagimiz kalmamıştı vicdaninin sesiyle siyaset yapan sayın yeneroğluda bişey kaybetmez sizin adınıza üzüldüm bol bol inşallah çekmeniz lazım bu durumda
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 07:47
Bu bir tabiat kanunudur kötünün hakim olduğu ortamı iyiler terkeder.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 07:25
Allah razı olsun senden sn yeneroğlu. Hakkın yananında adaletin yanında doğrudan yana olduğundan ,menfaatleri şöhreti, bırakıp doğru bildiğini söylediğin için.....
Bay Meçhul 01 Kasım 2019 04:22
Mustafa Yeneroğlu milletvekilliğinden istifa etmemeli. İstifa etmek en kolay iş. Önemli olan haksızlıklara karşı mücadeleyi sürdürebilmek. İstifa ettiğinde bir kaç gün konuşulacak ve unutulmaya yüz tutacak. Meclis çatısı altında haksızlıkları dile getirmeye devam ederse hürmetle, saygıyla hatırlanacak. Yeneroğlu'nun KHK mağdurları ile ilgili söyledikleri sonuna kadar doğrudur. Aynısını Arınç da söylüyor. Her doğru söyleyene kapı gösterilemeyeceğine göre bir gün elbet mağdurların sesine kulak verilecektir. Acaba partiden gitmesi gereken Yeneroğlu mu idi, yoksa ona kapıyı gösteren Metiner mi?
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 02:34
AK parti de Yeneroğlu yeri doldulamacak bir gedik açar, bunu göremeyen gözler, İstanbul seçimlerinde neden sekiz yüz bin farkın olduğu analizinide yapamıyorlar. Ya da kasıt var!
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 02:16
HAK VE ADALET TERAZİSİNDEN SAPMAYAN YOLSUZLUK İDDİALARI KARŞISINDA SUSMAYAN TÜM VİJDAN SAHİPLERİ ARTIK AHMET DAVUTOĞLU BEYİN KURACAĞI YENİ PARTİDE KENETLENMELİ VE TÜRK HALKININ UMUDU OLMALIDIR. NE YAZIK Kİ YENEROĞLU GİBİ YÜREKLİ SESLER ARTTIKÇA HAMASET YÜKLEMESİ DE ARTIYOR. ADALET ARAMALARI HAK HUKUK İHLALLERİ VE İŞSİZLİK YOLSUZLUKLA MUCADELE,,,, IKİNCİ İSTİKLAL SAVAŞI VE TERÖRLE MÜCADELE SÖYLEMLERİNİN ARDINDA KALIYOR.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 01:43
siyasal islamın epik çöküşü....
Has Parti 01 Kasım 2019 01:13
Akparti batıyor belli de bari memleketi batırmasa giderken.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 10:58
0
Bunlarda "benim değilsen kara topraginsin" anlayışı var.
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 00:34
İnşallah Yeneroğlu Babacan’ın partisinde kurucu rol oynar...
evin 01 Kasım 2019 00:38
kusura bakmayın ama başkanlık referandumunda evet dedikten sonra bu yazıları yazmanız çok manasız...
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 10:54
1
Sen de haklısın
KARAR OKURU 01 Kasım 2019 00:02
Yeneroğlu’nun “Hak’kın hatırı âlidir, hiçbir hatıra feda edilmez” ilkesine muvafık bu çıkışını alkışlıyorum. Allah sayısını artırsın böyle vekillerin. Hakan bey, yazınla destek verdiğin için bu vekile, senide tebrik ediyorum.
Tehvid Ehli 01 Kasım 2019 08:31
0
Amin
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN