Back To Top

Diğer Bursa Haberleri

İttifakın ana felsefesi birlik ve beraberlik
İttifakın ana felsefesi birlik ve beraberlik Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve meclis üyeleriyle birlikte MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Işık, sabah sohbetleriyle esnafın nabzını tutuyor
Işık, sabah sohbetleriyle esnafın nabzını tutuyor Bursa’nın Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, esnaf buluşmalarına devam ediyor.
(Özel) Bursa’nın en güzel ormanlarında çevre felaketi...
(Özel) Bursa’nın en güzel ormanlarında çevre felaketi... Bursa’da çamla kaplı orman sahasına gelişigüzel halde atılmış 120 teneke tinere facia yaşanmadan el konuldu.
Necati Şahin: \
Necati Şahin: "31 Mart tarihindeki seçimi almak için bize görev verildi" AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, 31 Mart tarihinde seçimi almak için kendilerine görev verildiğini dile getirerek, "Çok büyük sorumluluk.
Bursa’daki dehşet anları güvenlik kamerasına böyle yansıdı...
Bursa’daki dehşet anları güvenlik kamerasına böyle yansıdı... Bursa’da silahlı 3 şahıs; tartıştığı kişileri otomobiliyle kovaladı.
140 kilometre hızla gelen ölüm
140 kilometre hızla gelen ölüm Bursa’nın Orhangazi ilçesinde TIR’a arkadan çarpan otomobilde bir kişi öldü, bir kişi de yaralandı.
Yargıtay: \
Yargıtay: "Velayetin baba da olması anneyi nafakadan kurtarmaz" Yargıtay, çocukların velayetinin babaya bırakılması halinde, annenin çocuklar için iştirak nafakasından sorumlu tutulacağına hükmetti.
Endometrium kanseri son yıllarda artışta
Endometrium kanseri son yıllarda artışta Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.
Yabancı ilaç firmaları stok yapıyor
Yabancı ilaç firmaları stok yapıyor Yabancı firmalar, avro kurunun 2,69 TL olarak sabitlenmesinden dolayı Türkiye’ye ilaç göndermiyor.
(Özel) Dünyanın en büyük tavuğunu yetiştirdi, siparişlere yetişemiyor
(Özel) Dünyanın en büyük tavuğunu yetiştirdi, siparişlere yetişemiyor Bursalı bir girişimcinin Brezilya’dan yumurtasını getirerek üretmeyi başardığı dünyanın en büyük tavukları görenleri hayretler içerisinde bırakıyor.
(Özel) Karlar altında dörtnala özgürlük havadan böyle görüntülendi...
(Özel) Karlar altında dörtnala özgürlük havadan böyle görüntülendi... Uludağ’ın eteklerinde kurulan binicilik merkezinde atları dört nala sürerek hayal iklimlerine kanat açabilirsiniz.
Uluabat Gölü’ndeki kuşları tek tek saydılar
Uluabat Gölü’ndeki kuşları tek tek saydılar Doğa Koruma ve Milli Parklar 2.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN