6'da bir fiyatına Range Rover ayarında jip! O marka öyle bir jip çıkardıki hem ucuz hem yok yok: Herkes Range yerine onu alıyor

6'da bir fiyatına Range Rover ayarında jip! O marka öyle bir jip çıkardıki hem ucuz hem yok yok: Herkes Range yerine onu alıyor

Güney Koreli marka SsangYong, yeni modelini Türkiye pazarında satışa sundu. Tivoli ve Rexton gibi modelleriyle dikkat çeken marke, yeni modeli Terros ile daha geniş kitleye hitap etmeyi amaçlıyor. İşte, Güney Koreli otomotiv devinin muhteşem dizaynlı yeni modeli...

Korando'dan biraz daha büyük olan SsangYong Torres, Rexton modeline göre ise bir tık daha küçük. 20 inçlik jantlarıyla heybetli bir görüntüsü olan SsangYong Torres, köşeli ızgara formuyla Asya pazarından çıktığını açıkça gösteriyor.

Kaputun alt kısmında 1.5 litrelik benzinli motoru bulunan 2023 SsangYong Torres, motoruyla 170 hp güç ve 280 Nm tork üretimi yapabiliyor. Ayrıca 6 ileri otomatik vites, 4x4 teknolojisi ne destekliyor.

h-13-1.jpg

GENİŞ BAGAJ SİSTEMİ

SUV modeli olduğu için geniş bir depolama alanına sahip olan Torres, koltuklar normal dururken 703 litre bagaj kullanımı sağlıyor. Koltuklar yatırıldığı zaman ise 1662 litrelik hacim oluşuyor.

h-13-3.jpg

SsangYong Torres'in sürücü destek sistemleri içinde otonom acil frenleme, kör nokta uyarısı, aktif şerit takip asistanı, adaptif hız sabitleyicisi, otomatik uzun far asistanı ile ısıtmalı koltuklar da yer alıyor.

h-13-2.jpg

KUSURSUZ İÇ TASARIM

Uyumlu ve ergonomik iç tasarımla kusursuzca birleştirilen Torres, fiziksel düğmelerin kullanımını minimuma indirerek net iletişim ve kullanım kolaylığı sağlamak için de 3 farklı ekranda bilgi sunuyor:

- 9" akıllı multimedya ekranı ile HD arka görüş kameralı navigasyon

- 8" LCD dokunmatik ekran klima kontrolü

- Apple CarPlay ile Google Android Auto

- 12,5" dijital gösterge paneli ile 4,2" TFET ekran yol bilgisayarı

Aracın şuan başlangıç fiyatı ise 2.475.470 TL olarak belirlenmiştir.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN