O banka yeni müşterilerine 20 bin TL faizsiz nakit avans veriyor! Son gün 30 Nisan, kaçıran çok üzülür

O banka yeni müşterilerine 20 bin TL faizsiz nakit avans veriyor! Son gün 30 Nisan, kaçıran çok üzülür

Banka kampanyaları 2023 yılında tüm hızıyla devam ediyor. Yaşanan ekonomik kriz nedeniyle vatandaşlar, bankaların kredi ve nakit avans kampanyalarına ilgi gösteriyor. Bankalar da müşterilerine her ay cazip kampanyalar sunuyor. İşte, 20 bin TL faizsiz nakit avans veren o banka...

Maaşı yetmeyen vatandaşlar, acil nakit ihtiyaçlarını müşterisi oldukları bankaların nakit avans hizmetinden faydalanıyor. İş Bankası'nın nisan ayına özel sunduğu 20 bin TL faizsiz taksitli nakit avans teklifinin son gününe yaklaşılıyor.

İş Bankası'nın mevcut ve yeni müşterileri, 30 Nisan 2023 tarihine kadar 20 bin TL'ye kadar sıfır faiz oranıyla taksitli nakit avans fırsatından yaralanabiliyor.

İŞ BANKASI 20 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU SON GÜN NE ZAMAN?

* Kampanyadan 15.04.2023 - 30.04.2023 tarihleri arasında İşCep 'Müşteri Olmak İstiyorum' özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabiliyor.

* Faizsiz taksitli nakit avans sadece 5 ay vade için geçerli.

* Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak taksitli nakit avans tutarı 300 TL ile 20 bin TL arasında olacak.

* Kullanılabilecek taksitli nakit avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlı.

* Kampanya kapsamında tanımlanan faizsiz taksitli nakit avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecek.

İŞ BANKASI 20 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KİMLER ALABİLİR?

* Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden Maximum Mobil'den kredi kartı limitinin yüzde 50'sini aşmamak koşuluyla 5 bin TL'ye kadar (5 bin TL dahil) kampanya kapsamında faizsiz taksitli nakit avans kullanabilecek.

* 5 aydan farklı vadelerde ve 20 bin TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacak.

* Kampanya kapsamı İşCep, 'Müşteri Olmak İstiyorum' özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerli.

* Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacak.

* Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilir.

* Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir)

İŞ BANKASI 20 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURU SAYFASI

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN