Değişim başlıyor! Koç, boğa, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balıklar... İşte 1 Ekı̇m 2023 günlük burç yorumu

Değişim başlıyor! Koç, boğa, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balıklar... İşte 1 Ekı̇m 2023 günlük burç yorumu

Şu anda hayatınızda meydana gelen bir değişiklik muhtemelen kaotik, yıkıcı ve üzücü görünüyor. Değişim her zaman kolay değildir ve bu da o deneyimlerden yalnızca biri. Ancak bu, tüm bunların iyi bir nedenle gerçekleşmediği ya da istenmeyen bir şekilde sonuçlanacağı anlamına gelmez.

1 EKİM 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Birinin çöpü diğerinin hazinesidir. Yaklaşan bir fırsatı bu şekilde görmeniz gerekiyor. Yakında size sunulacak bir şey, başka biri çoktan reddettiği için istenmeyen bir şey gibi görünebilir ama bu sizin için çok değerli olmayacağı anlamına gelmez.

Size verilen şeye bu açıdan bakmayın. Özel yetenekleriniz için taşıdığı değerlere daha derinlemesine bakmaya çalışın. Bu sizin için kesinlikle mükemmel olabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Belirli bir sorunun ortaya çıkmasını önlemek için daha fazlasını yapmalıydınız ya da en azından şu anda kendinize bunu söylüyor olabilirsiniz. Sorumluluk sahibi olmak sizin doğanızda var ve bir şekilde başarısız olduğunuzu hissettiğinizde, birinin size bununla ilgili bir adım atıp ilgilenmeniz gerektiğine dair bir şey söylemesine gerek yok.

Peki ya bir sorun ortaya çıkarsa ve bundan sorumlu olan siz değilseniz? Şu anda başınıza gelen şey bu olabilir, bu nedenle keşfetmeniz gereken şey kendinizi suçlu hissetme nedeninizdir. Eğer bir değişikliğe yardımcı olmak istiyorsanız, ne mutlu size, ama bunu yaparken kendinizi suçlamayın.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

En azından bir dereceye kadar geleceği tahmin edebilirsiniz. Kendinizi kâhin olarak görmeseniz de, geleceğinizi şekillendirme gücüne sahipsiniz ve bu nedenle gelecekte neler olabileceğini bileceksiniz.

Önünüzdeki ayların ya da yılların sizin için neler getireceği konusunda şu anda endişeleniyorsanız, kendinizi kadere terk etmeyin. Bunun yerine, dizginleri elinize alın ve önümüzdeki günlere doğru güvenle ve bir eylem planıyla ilerlemeye başlayın. İstediğiniz geleceği yaratabilirsiniz ve bugün tam da ihtiyacınız olan şey, bu hatırlatma olabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bir randevunuza giderken uzun bir otoyolda yoğun trafikte sıkışıp kaldıysanız, bununla başa çıkmanın iki yolu vardır. Geç kalma beklentisinin kan basıncınızı yükseltmesine ve kaygınızın devreye girmesine izin verebilirsiniz. Ayrıca radyonun sesini açıp biraz müzik dinleyebilir ve bu gecikmeyi henüz bilmediğiniz bir şekilde sizin için bir fayda olarak görmeyi seçebilirsiniz.

Düşünceleriniz için neredeyse her zaman olumlu bir alternatif vardır. Bugün bir şeyler ters gidiyor gibi görünen her şey aslında sizin iyi şansınız olabilir. Bu tür aksilikleri böyle görmeye çalışın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bugün kendinizi aşırı meşgul hissediyor olabilirsiniz. Gününüzü aceleyle geçiriyor, yapılacaklar listenizdeki şeyleri kontrol etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Ancak sakin olmanız, yaptığınız her şeyde, gittiğiniz her yerde ve yol boyunca karşılaştığınız her kişiye karşı gerçekten dikkatli ve özenli olmanız gerekiyor.

Yine de her şeyi halledecek ve her deneyimden fayda sağlayacaksınız. Gününüzü aceleyle geçirirseniz, çok önemli bir şeyi kaçırabilirsiniz. Bugün yolunuzun üzerinde hazineler saklı. Onları kaçıracak kadar hızlı gitmeyin.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Muhtemelen bebeklik döneminizi hatırlamıyorsunuz, ancak bu döneminiz bugün kim olduğunuzu şekillendirirken önemli rol oynadı. Duyduğunuz şefkat, deneyimlediğiniz şeyler, tüm bunlar etrafınızdaki dünyaya ilişkin algınızın oluşmasına yardımcı oldu. Büyüdükçe de aynı şey olur, ancak bu fark edilmeyebilir.

Bazı deneyimlerimiz harikadır; bazıları ise değildir. Yakın zamanda yaşadığınız olumsuz bir deneyim aklınızın bir köşesinde yer almayabilir, ancak yine de sizinle birlikte kalmaya devam eder. Eğer bir seçim yapmakta zorlanıyorsanız, bunun nedeni size olumsuz bir deneyimi hatırlatması olabilir. Bugün derinlere inin ve bunu anlayın. Bu olumsuz anıyı olumlu bir değişiklikle yenileyerek gününüzü güzelleştirebilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Belli bir hedefe olan umudunuzu ve inancınızı kaybediyor olabilirsiniz. Büyük bir hırsla başladığınız şey yavaş yavaş sadece bir umut kırıntısına dönüştü. Bunun bir zamanlar umduğunuz kadar görkemli bir şekilde sonuçlanabileceğine olan inancınızı kaybettiniz ve bu, o şeyin peşinden koşmanızı yavaşlattı.

Bugün buna bir ara verin. Sizi neyin harekete geçirdiğini ve buraya kadar gelmenizi neyin sağladığını düşünmek için biraz zaman ayırın. Heyecanınızı ve tutkunuzu canlandırabilirseniz, çok büyük bir ilerleme kaydetmeye başlayabilirsiniz. İnanmak bunu sağlayabilir!

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Küçük bir fikir kıvılcımı beyninizde dolaşmaya devam ediyor. Peki bunu dikkate almalı mısınız? Tabii ki evet. Sezgisel doğanız size bu fikir üzerine çok dikkatli düşünmenizi söylüyor çünkü bu şey, oldukça harika bir şeyin tohumunu barındırıyor. Aynı zamanda sizi bir şekilde yükseltme potansiyeline sahip.

Bu fikir sadece bir başlangıç olsa da, çok ve belki de uzun zamandır istediğiniz bir şeye dönüşme konusunda büyük umut vaat ediyor.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Bir iş veya para meselesiyle alakalı bir tartışma, hesaplaşmaya doğru gidiyor olabilir. Birisi sizinle tartıştığınız konuda aynı fikirde olmayabilir ve size verdiği bir sözü yerine getirmiyor olabilir. Şimdi ne olacak?

Bir şeyler yapmalısınız, ancak doğru şeyi yapmak için medeni olmalı ve odaklanmalısınız. Hissettiğiniz öfkeyle balıklama dalmak yerine, herhangi bir şey yapmadan önce stratejik olarak düşünmeniz gerekiyor. Öfkenizi ya da dengenizi kaybetmeniz istediğiniz sonucu doğurmayacaktır. Seçeneklerinizi gözden geçirin ve soğukkanlılıkla en iyisini tercih edin.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Çok yavaş ilerleyen bir konuda, yakında çok büyük bir ilerleme kaydetme şansınız olabilir. İşin kötü yanı, bu konuda ilerlemeniz başka bir konuda geri kalmanıza neden olabilir. Ancak bu gerçek bir sorun değil, her ne kadar siz öyle görüyor olsanız da.

Başladığınız işi bitirmeye programlanmışsınız ve şimdi öne geçme şansından yararlanmak farklı bir işi duraklatabilir. Asıl mesele şu: Hangi tercih sizin için en iyisi olacak? Bir adım öne geçme şansını kabul etmek en iyi seçeneğiniz olabilir. Diğer çalışmalarınıza daha sonra geri dönebilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Hayatınızdaki biri sizin için önemli olan bir konuda bir ileri bir geri gidiyor gibi görünüyor. O kişinin nerede durduğunu bilmeniz gerekiyor çünkü bunu kendisi de bilmiyor gibi görünüyor. Umduğunuz şey bu olduğu için sizinle birlikte hareket edeceğini mi varsaymalısınız? Yoksa kendi başınıza durup onu kapsamayan bir karar mı vermelisiniz?

Şu anda bulunduğunuz nokta bu olabilir ve muhtemelen kendinizi güvensiz hissediyorsunuz. Bu bir düşünme sürecidir. Enine boyuna düşünmek için kendinize zaman tanıyın. Meseleyi kendi elinize alın ve içgüdülerinizi takip edin. Bir yolunu bulacaksınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Şu anda hayatınızda meydana gelen bir değişiklik muhtemelen kaotik, yıkıcı ve üzücü görünüyor. Değişim her zaman kolay değildir ve bu da o deneyimlerden yalnızca biri. Ancak bu, tüm bunların iyi bir nedenle gerçekleşmediği ya da istenmeyen bir şekilde sonuçlanacağı anlamına gelmez.

Aslında, şu anda hayatınızda meydana gelen değişiklikler çok olumlu ve hatta hayırlı. Olup bitenlerin içinde iyi olanı bulmaya çalışırsanız, olumlu etkileri hayatınızda hissetmeye başlayacaksınız.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN