Erkeğin karakterini en iyi anlatan test: Sakal ve bıyık bir erkek hakkında çok şey söyler...

Erkeğin karakterini en iyi anlatan test: Sakal ve bıyık bir erkek hakkında çok şey söyler...

Sakal ve bıyık, bir erkeğin karakteri hakkında size çok doğru bilgi verecektir. Sakallar, bıyıklar erkekler arasında yeniden popüler hale geldi. Ve elbette, görüntüdeki diğer herhangi bir ayrıntı gibi, sahibini de kendi tarzında karakterize eder.

Kendine yakışanı seçer ama kabul etmelisin ki sakalını reddetsen bile şık ve zarif görünebilirsin. Bugün kalın sakallı olmak moda ve alakalı. Sakal ve bıyık, bir erkeğin karakteri hakkında size çok doğru bilgi verecektir. Peki bir sakal, favoriler ve bıyıklar sahipleri hakkında ne söyleyebilir?

BIYIK: SON DERECE ASİDİR AMAN DİKKAT

Bir adamın yüzünde olası tüm kıl örtüsünden sadece bıyıkları varsa, o zaman özgür bir insan ve hatta bir dereceye kadar asi var demektir.

Yerlere, insanlara bağlanmaz ve sürekli kendini arar. Böyle bir kişiyle tartışmak işe yaramaz, tam olarak nasıl olduğunu biliyorsanız, başını sallamak ve kendi yolunuzla yapmak daha iyidir.

KÜÇÜK SAKALLAR: SORUMLULUKTAN KORKMAZLAR

Sabit denilebilecek erkekler tarafından küçük, düzgün bir sakal tercih edilir. Kendi ebedi değerler hiyerarşisine sahiptirler ve değişiklikler konusunda son derece temkinlidirler.
Böyle bir adam sorumluluktan korkmaz ve ciddiye alınmak ister.

sakal.jpg

HEM BIYIK HEM SAKAL: SEVMEYİ VE DEĞER VERMEYİ BİLİRLER

“Erkek gömleği” kategorisinden erkekler tarafından tam teşekküllü bir bıyık ve sakal seçilir.

Bıyıklı ve sakallı oduncu tipi trendde, en azından bu tür adamlar cesur ve güvenilir izlenimi vermeye çalışıyor. Bu tür adamlar genellikle iyi sevgili olurlar, çünkü sevmeyi ve değer vermeyi bilirler.

SAKALSIZ VE BIYIKSIZ ERKEKLER: NADİREN SEVGİ GÖSTERİRLER

Kıllar etkilemeyi sevenler tarafından seçilir. Bu tip erkekler kendilerine ve dış görünüşlerine nasıl bakacaklarını bilirler, bu yüzden genellikle çok gururludurlar. Ancak böyle bir adamı memnun etmek kolay olmayacak. Ağrıyan bir yere basmak oldukça acımasızdır. Nadiren sevgi gösterir.

BIYIK VE KÜÇÜK SAKAL: BAŞKA BİRİ OLMAK İSTERLER

Etkilemekten hoşlanan adamlar sadece bıyık ve küçük sakallar bırakırlar. Elbette kalabalığın arasından sıyrılmak ve başka biri gibi olmak istemiyorlar. Ama mesele şu ki, genellikle bunun ötesine geçmez...

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN