Esra Ezmeci'ye iğrenç hamilik itirafı

Esra Ezmeci'ye iğrenç hamilik itirafı

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen hamilelik itirafı herkesi şoke etti. Bir kadın takipçisi tarafından gelen itirafı sosyal medya hesabından yayınlayan Ezmeci de soru karşında ne yapacağını şaşırdı. İşte herkesi şaşkınlığa uğratan hamilelik olayı.

Her gün kendisine gelen itiraf ve soruları sosyal medya hesabından yayınlayan Psikolog Esra Ezmeci, bir kadın takipçisi tarafından gelen itiraf karşısında ne diyeceğini bilemedi. Bazıları paylaşımların kurgu olduğunu belirtsede gelen paylaşımlar gündemde konuşulmaya devam ediyor. İşte Esra Ezmeci'ye gelen ilginç hamilelik itirafı.

eso.jpg

HER YAŞTAN SORU VE İTİRALAR GELİYOR

Kitapları ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Esra Ezmeci, kadın-erkek ilişkileri için yöntemler öneriyor. Çapalama ve tuzlama taktikleri ile araları kötü olan çiftleri düzelttiğini belirten Ezmeci, ilginç yöntemleri ile çok fazla takipçisi kitlesine sahip. Genelde kadınların mesaj attığı Ezmeci'ye her yaş grubundan itiraflar geliyor.

pant.jpg

"KOCAMIN PATRONUNDAN HAMİLE KALDIM"

İlişkiler sorularını yanıtlayıp sosyal medya hesabından yayınlayan Ezmeci'ye bu defa da hamilelik itirafı geldi. Bir kadın takipçisi eşinin patronundan hamile kaldığını belirterek Esra Ezmeci'den yardım istedi. Kadın takipçisinin, "Kocamın patronundan hamile kaldım, kocam idare edelim ben bakarım diyor" itirafına karşılık Ezmeci ise, "Böyle dinamikler hem sizin hem de doğacak çocuk için travmatik Burada bir çocuk söz konusu ise sizin istek ve dürtülerinizin önemi kalmaz. Kendiniz için yapmazsanız da Doğacak çocuğunuz için doğru olanı seçmelisiniz" yanıtını verdi.

İŞTE HERKESİ HAYRETE DÜŞÜREN O İTİRAF

hamle.jpg

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN