Back To Top

Diğer İstanbul Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Aradan 25 yıl geçmiş ama kafaları hiç değişmemiş. Hala millete tepeden bakıyorlar. Lafla peynir gemisi yürütebileceklerini sanıyorlar. Hala milleti kandırabileceklerini zannediyorlar." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Aradan 25 yıl geçmiş ama kafaları hiç değişmemiş.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Zaten belediyenin meclisi kahir ekseriyetle AK Partili, başkanvekilliklerinin tamamı AK Partili, bu zaten seçilse bile vitrin süsü olarak görev yapacak." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Zaten belediyenin meclisi kahir ekseriyetle AK Partili, başkanvekilliklerinin tamamı AK Partili, bu zaten seçilse bile vitrin süsü olarak görev....
Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İmamoğlu) Derdi verileri korumak değil onları alıp bir yerlere servis etmektir. Bu FETÖ metodudur" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İmamoğlu) Derdi verileri korumak değil onları alıp bir yerlere servis etmektir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İmamoğlu) ’Kim çaldı’ diyor, bunu kendine soracaksın. Siyasi dilde bunun adı çalmaktır. Hukuki dilde usulsüzlüktür" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İmamoğlu) ’Kim çaldı’ diyor, bunu kendine soracaksın.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP adayı Sayıştay raporlarından söz ederek Büyükşehir Belediyesini itham ediyor. Bu adayın sicili Sayıştay raporlarında tescilli şekilde bozuktur." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP adayı Sayıştay raporlarından söz ederek Büyükşehir Belediyesini itham ediyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Genel Başkanları bay Kemal çıkamıyor meydanlara, zira adayları genel başkanlarının adını bile anmaktan kaçıyor. Genel başkanları nasıl yalan söylüyorsa aynen adayları da öyle yalan söylüyor." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Genel Başkanları bay Kemal çıkamıyor meydanlara, zira adayları genel başkanlarının adını bile anmaktan kaçıyor.
Selahattin Demirtaş davasında dosyalar birleştirildi
Selahattin Demirtaş davasında dosyalar birleştirildi Eski HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın yargılandığı davada Bakırköy 7.
Büyükada’da 9 atın yandığı ahırın sahibi hakim karşısına çıktı
Büyükada’da 9 atın yandığı ahırın sahibi hakim karşısına çıktı Büyükada’da çıkan 9 atın telef olduğu yangına ilişkin kaçak elektrik hattını döşeyen ahır sahibinin "taksirle yangına neden olma" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası....
Balyoz davasının 50 hakim ve savcısı hakkında hazırlanan iddianamede ayrıntılar ortaya çıktı
Balyoz davasının 50 hakim ve savcısı hakkında hazırlanan iddianamede ayrıntılar ortaya çıktı Balyoz davasının soruşturma ve yargılama aşamasına bakan eski hakim ve savcılar hakkında hazırlanan iddianamede ayrıntılar ortaya çıktı.
Juventus’ta Maurizio Sarri resmi imzayı attı
Juventus’ta Maurizio Sarri resmi imzayı attı Serie A takımlarından Juventus, teknik direktörlük görevine getirdiği İtalyan teknik adam Maurizio Sarri için imza töreni gerçekleştirdi.
Küçükçekmece’de kreş ve istihdam ofisini İmamoğlu ve Çebi birlikte açtı
Küçükçekmece’de kreş ve istihdam ofisini İmamoğlu ve Çebi birlikte açtı Küçükçekmece’de kreş ve Bölgesel İstihdam Ofisi’nin açılışı, Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve Küçükçekmece Belediye Başkanı....
Atlasglobal’den gururlandıran başarı
Atlasglobal’den gururlandıran başarı Türkiye’nin yerli ve milli hava yolu Atlasglobal Hava Yolları, dünya çapında elde ettiği başarılara bir yenisini daha ekledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN