Back To Top

Diğer Bursa Haberleri

Mutlu ailelerin temelleri Yıldırım’da atılıyor
Mutlu ailelerin temelleri Yıldırım’da atılıyor Yıldırım Belediyesi Evlilik ve Aile Okulu’ndaki eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerler törenle sertifikalarını aldı.
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş annesinin cenazesini kendisi kıldırdı
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş annesinin cenazesini kendisi kıldırdı İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın annesi Meryem Aktaş, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Tanpınar Şiir Yarışması’nda sonuçlar açıklandı
Tanpınar Şiir Yarışması’nda sonuçlar açıklandı Osmangazi Belediyesi’nin bu yıl 16.
Kayanın suya yansıyan yüzünde bakın ne var
Kayanın suya yansıyan yüzünde bakın ne var Bursa’nın İznik ilçesinde, bir kayanın göle yansıyan görüntüsü, kuru kafa ve aslan siluetine benziyor.
Üniversite hattına yeni bir istasyon daha
Üniversite hattına yeni bir istasyon daha Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’yı daha ulaşılabilir bir il haline getirme çalışmaları kapsamında BursaRay Acemler ile Nilüfer istasyonları arasındaki Odunluk....
Bursa’da su çeşmeden içiliyor
Bursa’da su çeşmeden içiliyor Türkiye’nin en temiz içme suyu havzasına sahip Bursa’da su çeşmeden içiliyor.
Balıkçılar Bursa’da yarışacak
Balıkçılar Bursa’da yarışacak Olta balıkçıları Bursa’da mücadele edecek.
Görükle’ye kız öğrenci yurdu
Görükle’ye kız öğrenci yurdu Bursa Büyükşehir Belediyesi ve hayırsever desteğiyle Görükle’ye kız öğrenci yurdu yapılacak.
Eğitim kurumlarından belediyeye teşekkür ziyareti
Eğitim kurumlarından belediyeye teşekkür ziyareti Bursa’nın Karcabey Belediyesi’nin eğitim kurumlarına desteği sürüyor.
TÖMER’den uluslararası sempozyum
TÖMER’den uluslararası sempozyum Ankara Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER), “Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi” konulu uluslararası....
Uludağ Üniversitesi Atlı Dayanıklılık Ekibi’nden şampiyonluk
Uludağ Üniversitesi Atlı Dayanıklılık Ekibi’nden şampiyonluk Mennan Pasinli Meslek Yüksekokulu Atçılık ve Antrenörlüğü Programı öğrencileri ile Atlı Spor Topluluğu öğrencilerinden oluşan Uludağ Üniversitesi Atlı Dayanıklılık....
Ahşap sektöründe hammadde sıkıntısı
Ahşap sektöründe hammadde sıkıntısı Ahşap palet sektörü bir yandan talep artışına sevinirken, diğer taraftan hammadde sıkıntısı ve fiyat artışı sebebiyle zor günler geçiriyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN