Back To Top

Diğer Bursa Haberleri

40 ney tek nefes oldu
40 ney tek nefes oldu Türkiye’nin önde gelen neyzenlerinden İbrahim Benlioğlu’nun öğrencisi 40 neyzen, Bursa’da dinleyicileriyle buluştu.
Afrin’de şehit olan Bursalı uzman çavuş operasyonu anlatmıştı
Afrin’de şehit olan Bursalı uzman çavuş operasyonu anlatmıştı Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nın ardından bölgedeki mayın temizliği sırasında meydana gelen patlamada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu’nun Fırat....
Günlük 22 liraya Uludağ’da 5 yıldızlı tatil başlıyor
Günlük 22 liraya Uludağ’da 5 yıldızlı tatil başlıyor Türkiye’nin en önemli doğa turizm merkezlerinden olan Uludağ’da 2018 yılı kamp sezonu 1 Haziran-30 Eylül tarihleri arasında başlıyor.
Bursa Masterler Atletizm Kulübünde görev değişimi
Bursa Masterler Atletizm Kulübünde görev değişimi Bursa Masterler Atletizm Kulübünde iki dönem başkanlık yapan Mustafa Yağcı görevini Namık Budak’a devretti.
Bursa’ya 100 milyon liralık Elektronik Trafik Denetleme Sistemi
Bursa’ya 100 milyon liralık Elektronik Trafik Denetleme Sistemi Bursa trafiğinin akılcı sistemle takibi için kurulması planlanan Elektronik Trafik Denetleme Sistemi’nin Burulaş tarafından özel bir şirket eliyle yapılması için....
Dağ yöresinde alternatif ürünler çiftçinin yüzünü güldürüyor
Dağ yöresinde alternatif ürünler çiftçinin yüzünü güldürüyor Bursa’da iktidar da muhalefet de dağ yöresinde çiftçinin yüzünü güldürmek için kenetlendi.
Yörükler Anadolu’ya girişin bininci yılı için yola çıktı
Yörükler Anadolu’ya girişin bininci yılı için yola çıktı Türklerin Anadolu’ya girişinin bininci yılını kutlayacak olan Yörük Türkmenleri, Bursa’dan Van’a doğru yola çıktı.
Şehit ateşi Bursa’ya düştü
Şehit ateşi Bursa’ya düştü Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nın ardından bölgedeki mayın temizliği sırasında meydana gelen patlamada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu’nun şehadet....
İtfaiyeci yanan evin çöken duvarı altında kalmaktan son anda kurtuldu
İtfaiyeci yanan evin çöken duvarı altında kalmaktan son anda kurtuldu Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde metruk bir evde yangın çıktı.
Büyükşehir Belediye Meclisi’nde seçim heyecanı
Büyükşehir Belediye Meclisi’nde seçim heyecanı Bursa Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin son toplantısında encümen ve ihtisas komisyonlarının üyeleri seçildi.
Şahin: \
Şahin: "Çözüm için toplandık" Türkiye’nin önemli tarım topraklarına sahip Bursa’nın Yenişehir ilçesinde tarım alanında yaşanan meselelerin çözümü için AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin....
Nestle ile sağlıklı adımlar
Nestle ile sağlıklı adımlar Nestle’nin Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle ilkokul 3.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN