Back To Top

Diğer Hayat Haberleri

\'Ayasofya\'nın Gizli Tarihi\' kitabının yazarından şövalye \'Masal\'ı
'Ayasofya'nın Gizli Tarihi' kitabının yazarından şövalye 'Masal'ı 'Ayasofya'nın Gizli Tarihi' kitabının yazarı Erhan Altunay, yeni romanı 'Masalcı'da Kutsal Emanetler'in peşinde olan şövalyelere karşı verilen mücadeleyi konu ediyor.....
\'Japon mucizesi\' binalar
'Japon mucizesi' binalar Japonya'da binaları ve yapıları tasarlarken yaratıcılıkta ve hayal gücünde sınır tanınmıyor..
Beatles üyesi Paul McCartney şarkıların telif hakkı için dava açtı
Beatles üyesi Paul McCartney şarkıların telif hakkı için dava açtı The Beatles'ın hayatta kalan iki üyesinden biri olan Paul McCartney, şarkıların telif hakları için Sony ile davalık oldu..
Mekik çekme rekoruna 65\'lik aday
Mekik çekme rekoruna 65'lik aday Emekli muhasebeci Rasim Yelkuvan, 5 buçuk saatte 7 bin 233 mekik çektiğini belirterek, Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi hedeflediğini belirtti..
Eski kaşar, salam ve sosis migreni tetikleyebilir
Eski kaşar, salam ve sosis migreni tetikleyebilir Prof. Dr. Kamil Kadir Topalkara, 'primer baş ağrısı' olarak adlandırılan migren, gerilim baş ağrısı ve küme baş ağrılarının nedeninin bilinmediğini belirterek "Eski....
Yeni sosyal medya fenomeni: Traktör süren keçi
Yeni sosyal medya fenomeni: Traktör süren keçi .
Dönem tatilini verimli geçirebilmek için 5 öneri
Dönem tatilini verimli geçirebilmek için 5 öneri Uzman psikolog Selin Karabulut, sömestrde verimli bir tatil için ebeveynlere çocuğa karşı uygulanması gereken davranışlar konusunda önerilerde bulundu..
Şahan Gökbakar Recep İvedik 5\'teki o sahneyi filmden sildi
Şahan Gökbakar Recep İvedik 5'teki o sahneyi filmden sildi Recep İvedik 5 fragmanında yer alan boks sahnesindeki Azerbaycan ve Türk sporcuların diyaloğu özellikle Azeriler tarafından büyük tepki çekmişti. Şahan Gökbakar,....
Diriliş Ertuğrul\'a damga vuran sahne: Biz bir ölür bin diriliriz
Diriliş Ertuğrul'a damga vuran sahne: Biz bir ölür bin diriliriz .
‘O fotoğraf olmaz olaydı’
‘O fotoğraf olmaz olaydı’ Sahte kimlikle Pakistan’da oturma izni almak suçundan sınır dışı edildikten sonra ülkesi Afganistan’a geri dönen ‘Afgan kızı’ Şerbet Gula, yıllar sonra BBC’ye konuştu..
İyi hissetmek için lüks tüketiyoruz
İyi hissetmek için lüks tüketiyoruz Lüks tüketim çılgınlığı gündelik alışverişe de ulaşırken, Türkler bu alanda başı çekiyor. Bir araştırmaya göre, Türklerin ve Asyalıların yüzde 55’i “Premium ürün almak....
Polonski’ye Fransa’da jüri başkanlığı
Polonski’ye Fransa’da jüri başkanlığı Fransa’nın Oscar’ı olarak bilinen ve bu yıl 42’ncisi düzenlenecek Cesar Sinema Ödülleri yarışmasının jüri başkanlığını yönetmen Roman Polanski’nin yapacağı açıklandı..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN