Back To Top

Diğer Hayat Haberleri

Ünlü isimlerin \'Babalar Günü\' mesajları
Ünlü isimlerin 'Babalar Günü' mesajları Ünlü isimler 'Babalar Gününü' sosyal medyadan paylaştıkları duygusal mesajlarla kutladı..
Survivor\'ın final tarihi belli oldu
Survivor'ın final tarihi belli oldu Survivor finali ne zaman sorusu 17 Haziran 2017 itibariyle 5 gün kaldığının açıklanmasıyla netlik kazandı. Survivor finali 22 Haziran 2017'de gerçekleşecek..
Aslı Enver oyunculuğu bırakıp şarkıcı mı oluyor?
Aslı Enver oyunculuğu bırakıp şarkıcı mı oluyor? İstanbullu Gelin'de seslendirdiği şarkılarla dikkat çeken Aslı Enver için müzik şirketleri sıraya girdi..
Deniz Seki\'nin konser tarihleri belli oldu
Deniz Seki'nin konser tarihleri belli oldu 5 Haziran’da tahliye olan Deniz Seki, hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. Güzel şarkıcıyı yoğun günler bekliyor..
Hatay\'lı Ali dede 67 yıldır çam ağacına şekil veriyor
Hatay'lı Ali dede 67 yıldır çam ağacına şekil veriyor Hatay'ın Hassa İlçesi'nde 79 yaşındaki ahşap oyma ustası Ali Çelik, 67 yıldır çam kütüklerini işleyerek, testi ve sürahi ile otantik süs eşyası yapıyor..
İstanbul\'u görmek isteyen kızına Boğaz Köprüsü\'nün maketini yaptı
İstanbul'u görmek isteyen kızına Boğaz Köprüsü'nün maketini yaptı Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yaşayan Aydın Güder, Boğaz Köprüsünü görmek isteyen kızını İstanbul’a götüremeyince köprünün ışıklı ve martı sesli maketini yaptı..
Mutluluğun sırrı 7 saat 6 dakikalık uykuda
Mutluluğun sırrı 7 saat 6 dakikalık uykuda Uykunun sırrı çözülmekle bitmiyor. Yeni yapılan bir araştırma, uykuda geçirilen sürenin mutlulukla bağlantısını ortaya koydu. Düzenli olarak 7 saat 6 dakika uyuyan....
En güzel Babalar Günü mesajları! Babalar Gününü resimli mesajlarla kutlayın
En güzel Babalar Günü mesajları! Babalar Gününü resimli mesajlarla kutlayın Resimli babalar günü mesajları ile sizde babalar gününü en içten dileklerle kutlayabilirsiniz. Babalar Günü resimli mesajları haberimizden yararlanarak babanıza....
Caz yaparken utanmadan sıkılmadan içimi döküyorum
Caz yaparken utanmadan sıkılmadan içimi döküyorum Caz, pop ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Fatih Erkoç, 24. İstanbul Caz Festivali’nde Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ne değer görüldü. KARAR’a konuşan Erkoç, neden hep asıl....
İstimlâk edilmiş topraklarda bir cevelân
İstimlâk edilmiş topraklarda bir cevelân Hatırat türündeki eserler kadar olmasa da Osmanlı dünyasından kalan ve başka bir “ben metni” çeşidi olan seyahatnamelerin de ciddî bir yekûn tuttuğunu söyleyebiliriz..
Henüz 22 yaşındayken Eskişehir\'de köylere muayeneye gidiyor
Henüz 22 yaşındayken Eskişehir'de köylere muayeneye gidiyor Henüz 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyken Eskişehir'de köylere muayeneye giden Karatay şimdiki zayıf halini aratmayan bir şekilde görülüyor..
Transformers\'ın son şövalyesinden nefes kesen görüntüler
Transformers'ın son şövalyesinden nefes kesen görüntüler Transformers 5: The Last Knight (Transformers 5: Son Şövalye) için nefesler tutuldu. 23 Haziran'da vizyona girecek filmden yeni fotoğraflar yayınlandı..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN