Back To Top

Diğer Sosyal Güvenlik Haberleri

SGK ile Ziraat Bankası arasında promosyon imzaları tamamlandı: 11.5 milyon emekliye müjde
SGK ile Ziraat Bankası arasında promosyon imzaları tamamlandı: 11.5 milyon emekliye müjde Yaklaşık 11,5 milyon emeklinin aylıkları karşılığında banka promosyonu alabilmesini sağlayacak ilk protokol SGK ile Ziraat Bankası arasında imzalandı..
Emeklilere promosyonda imzalar atıldı
Emeklilere promosyonda imzalar atıldı Milyonlarca emeklilerin beklediği promosyon ödemeleri ile SGK ile Ziraat Bankası arasında imzalar tamamlandı..
SGK\'dan emeklilere uyarı! 1 yıl içerisinde başvurun...
SGK'dan emeklilere uyarı! 1 yıl içerisinde başvurun... SGK'dan emeklilik ikramiyelerine ilişkin kritik bir son dakika açıklaması geldi. SGK kurumu, hak sahiplerinin bir yıl içerisinde başvurması gerektiği uyarısında....
Memurlara yıllık izin devirleri için müjde! Maliye Bakanlığı çalışma başlattı
Memurlara yıllık izin devirleri için müjde! Maliye Bakanlığı çalışma başlattı Memur-Sen toplu sözleşme kazanımları ve yıllık izinlerin devri için için Maliye Bakanlığı’nın kapısını çaldı. Bakanlık yıllık izin devri için çalışma başlattı..
İşbaşı Eğitim Programı ile hem iş hem de para kazanma fırsatı!
İşbaşı Eğitim Programı ile hem iş hem de para kazanma fırsatı! İşbaşı Eğitim Programı, genç işsizlere önemli bir fırsat sunuyor. Gençler hem iş öğreniyor hem de bu sırada para kazanıyor. Bu programda çalışana bin 404 lira ödeniyor..
79 milyonu ilgilendiren torba yasa resmen yürürlüğe girdi
79 milyonu ilgilendiren torba yasa resmen yürürlüğe girdi Torba yasa yürürlüğe girdi. Borç yapılandırmasında süreyi kaçıranlara yeni imkanlar sağlayan, emeklilere ikramiye ödemesi, KOBİ'lere asgari ücret desteği ve krediye....
Torun bakan büyükanneye verilecek maaş belli oldu!
Torun bakan büyükanneye verilecek maaş belli oldu! Büyükanneye asgari ücretin yüzde 30’una denk gelen miktar ödenecek. Bu tutar 420 lira civarında. Yaş sınırı 65 olacak. Bu kapsama 5-6 bin ailenin girmesi bekleniyor..
Emeklilere müjde! Zam farkları bugün ödeniyor...
Emeklilere müjde! Zam farkları bugün ödeniyor... SGK emekli, vazife malülü, dul veya yetim aylığı alanların maaşlarına ait ocak 2017 zam farklarının ödenmesinin bugün yapılacağını duyurdu..
Bakan Müezzinoğlu emeklilere promosyon tarihini verdi!
Bakan Müezzinoğlu emeklilere promosyon tarihini verdi! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu emeklilere mart ayında promosyon ücretlerinin yatırılacağının sinyalini verdi..
30 yıldan fazla çalışan emekliler dikkat! SGK\'ya 1 yıl içinde dilekçe vermek şart!
30 yıldan fazla çalışan emekliler dikkat! SGK'ya 1 yıl içinde dilekçe vermek şart! 408 bin SGK memur emeklisini yakından ilgilendiren yeni SGK düzenlemesine göre, 30 yıldan fazla hizmeti bulunan emeklilere en az 100 lira ödeme yapılacak. Bunun için....
Devlet çalışan anneye 5 bin 924 lira ödeyecek
Devlet çalışan anneye 5 bin 924 lira ödeyecek Devlet, çalışan annelere bebekler dünyaya geldikten sonra kullanılan 122 gün izin parasını ve bakıcı parasını da ödeyecek.
Terör olaylarında yaralanan ancak vazife malülü sayılmayanlara aylık bağlanıyor
Terör olaylarında yaralanan ancak vazife malülü sayılmayanlara aylık bağlanıyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen darbe teşebbüsü dahil terör eylemlerinin bertaraf edilmesi veya terörle mücadele....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN