Back To Top

Diğer Teknoloji Haberleri

Wikipedia yasak intihar oyunu serbest!
Wikipedia yasak intihar oyunu serbest! Ölüm talimatı veren oyunların son kurbanları 17 yaşındaki İbrahim Can ile 15 yaşındaki Osman oldu. ‘Mavi Balina’ ve ‘Crimal Case’ oynadıkları belirtilen iki çocuk....
Zorlu Center’daki Apple Store bir süreliğine kapanabilir
Zorlu Center’daki Apple Store bir süreliğine kapanabilir Sihirlielma.com'un haberine göre Apple’ın 5 Nisan 2014 tarihi itibariyle İstanbul’da açılan ilk Apple Store’u Ocak 2018 itibariyle bir süre kapanacak..
Bakan Arslan: TÜRKSAT 6A’yı 2020\'de uzaya fırlatacağız
Bakan Arslan: TÜRKSAT 6A’yı 2020'de uzaya fırlatacağız Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türk Keneşi Bilgi ve İletişim Teknolojileri İkinci Bakanlar toplantısına katıldı. Bakan Arslan, ’’İlk....
Twitter 280 karakter uygulamasını başlattı
Twitter 280 karakter uygulamasını başlattı Mikroblog uygulaması Twitter, tekil paylaşımlardaki 140 karakter sınırını, 280 karaktere çıkardığını duyurdu..
Beynimizi hack’leyecekler
Beynimizi hack’leyecekler İlerleyen teknoloji robotları insansılaştırdığı gibi, insanları da mekanikleştiriyor. Yapılan bir araştırmayla beynimiz bir bilgisayara bağlanabiliyor. Aklımızdan....
Almanya\'da \'Facebook dinleme yapıyor\' iddiasına araştırma
Almanya'da 'Facebook dinleme yapıyor' iddiasına araştırma Facebook’un kullanıcılarını gizli bir yazılım aracılığı ile dinlediği iddialarına Almanya'da inceleme başlatıldı. Hamburg’ta bulunan Kişisel Bilgileri Koruma Dairesi....
Snapchat kapanıyor mu?
Snapchat kapanıyor mu? Snapchat’in 14 Kasım’da kapanacağına dair çıkan söylentiler üzerine şirketin kurucu CEO’su Evan Speigel Twitter üzerinden açıklama yaptı.
Türkiye\'nin ilk insansı robot fabrikası Konya\'da açıldı
Türkiye'nin ilk insansı robot fabrikası Konya'da açıldı Konya'da, Akınsoft isimli yazılım firmasınca kurulan Türkiye'nin ilk insansı robot fabrikası "AkınRobotics" törenle açıldı. Fabrikada seri üretim de başladı..
Korsan WhatsApp\'a dikkat! Tam 1 milyon kişi indirdi
Korsan WhatsApp'a dikkat! Tam 1 milyon kişi indirdi Siber korsanlar WhatsApp görünümü verdikleri zararlı yazılımını Google Play Store'a soktu ve 1 milyondan fazla kişinin indirmesini sağladı..
Arama motoru Yaani 1 haftada 1 milyon indirildi
Arama motoru Yaani 1 haftada 1 milyon indirildi Turkcell'in geliştirdiği yerli arama motoru "Yaani" bir haftada bir milyon indirilme rakamına ulaştı..
Türkiye\'nin ilk insansı robot fabrikası Konya\'da açıldı
Türkiye'nin ilk insansı robot fabrikası Konya'da açıldı Konya'da robotik teknolojiler alanında çalışmalar yapan bilgisayar yazılım firması tarafından 2 yıl önce temeli atılan, Türkiye'nin ilk seri üretim yapan insansı robot....
Rusya’dan yayılan tehlikeli oyun devam ediyor
Rusya’dan yayılan tehlikeli oyun devam ediyor Rusya’da başlayan ve tüm dünyaya yayılan, Rusça’da 'Siniy kit' olarak adlandırılan psikolojik bunalıma sürükleyen oyun, gençliği intihara sürüklüyor..
ÇOK OKUNAN Teknoloji HABERLERİ
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN