Back To Top

Diğer Teknoloji Haberleri

Ford\'un CEO\'su Elon Musk\'ı böyle ti\'ye aldı
Ford'un CEO'su Elon Musk'ı böyle ti'ye aldı Ford'un CEO'su Elon Musk'ı ti'ye aldı.
Facebook yanlışlıkla 800 bin kullanıcının engelli listesini kaldırdı! Teknoloji haberleri
Facebook yanlışlıkla 800 bin kullanıcının engelli listesini kaldırdı! Teknoloji haberleri Facebook, sistemlerindeki bir hata nedeniyle 800 binden fazla kullanıcının engellediği kişilerin engelinin kaldırıldığını açıkladı..
WhatsApp\'tan grup sohbetlerindeki mesaj kirliliğine karşı önlem
WhatsApp'tan grup sohbetlerindeki mesaj kirliliğine karşı önlem Popüler anında mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kalabalık grup sohbetlerini mesaj kargaşasına karşı daha işlevsel hale getirmeyi amaçlayan yeni bir özellik getirdi..
Facebook hızla eriyor!1.8 milyon kullanıcısını kaybetti
Facebook hızla eriyor!1.8 milyon kullanıcısını kaybetti Facebook, Cambridge Analytica skandalı ardından 1.8 milyon Avustralyalı kullanıcıyı kaybetti!.
WhatsApp iOS kullanıcıları için yeni grup özelliklerini devreye soktu
WhatsApp iOS kullanıcıları için yeni grup özelliklerini devreye soktu WhatsApp Haziran başında grup ayarları için sunduğu güncellemenin ardından şimdi de iOS kullanıcılarına daha fazla seçenek sundu. Artık grup yöneticileri 'çok kafa....
Nasrettin Hoca\'nın torunuyuz
Nasrettin Hoca'nın torunuyuz Dünya adım adım Endüstri 4.0 devrimine doğru ilerlerken Türkiye siber güvenlik konusunda sınıfta kaldı. Tespitin sahibi ise Almanya’da dev şirketlerin IT güvenliğini....
Milli ilaç teknolojisinde ilk adım \'Lale\' ile atıldı
Milli ilaç teknolojisinde ilk adım 'Lale' ile atıldı Biyoteknolojik ilaçlarda dışa bağımlılığı tamamen kaldıracak teknolojik altyapıyı oluşturmak üzere kurulan firma ilk adımı, "Lale" adı verilen hücre besiyeri....
Sophia\'nın İngilizce’den sonra konuştuğu ikinci dil Amharca olacak
Sophia'nın İngilizce’den sonra konuştuğu ikinci dil Amharca olacak Dünyada vatandaşlığa kabul edilen ilk robot Sophia, İngilizce’den sonra Etiyopya’nın resmi dili Amharca’yı da konuşacak..
Uzay bilimciler, Dünya benzeri iki gezegende hayat olabileceğini iddia etti
Uzay bilimciler, Dünya benzeri iki gezegende hayat olabileceğini iddia etti Uzay bilimciler, Güneş Sistemi’nin, 500 ve bin 200 ışık yılı ötesinde içinde mevsimlerin oluşmasına uygun iki gezegen olduğunu ve içinde hayat olabileceğini iddia etti..
Instagram Lite hız ve performans vadediyor
Instagram Lite hız ve performans vadediyor 32 MB yerine sadece 574 kilobayt işgal eden Instagram Lite, özellikle eski bir telefona veya yavaş bağlantıya sahip kullanıcılara hız ve performans vadediyor..
Instagram’a yeni özellik geldi
Instagram’a yeni özellik geldi Sosyal medya platformu Instagram yeni özelliğini duyurdu. Instagram kullanıcıları artık video sohbet özelliği ile iletişime geçebilecek..
Hayabusa-2 kozmik elmasa ulaştı
Hayabusa-2 kozmik elmasa ulaştı Japon yapımı uzay aracı Hayabusa 2, 4 yıllık yolculuğun ardından elmasa benzetilen asteroide ulaştı..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN