Back To Top

Diğer Teknoloji Haberleri

Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017 CES 2017'de geliştirdiği teknolojiyi sergileyen Tanvas isimli firma ekran teknolojisinde devrim yapabilir. Dokunduğunuz görüntüleri hissedebiliyorsunuz..
Sonunda kemerler de akıllandı: Dünyanın ilk akıllı kemeri: WELT
Sonunda kemerler de akıllandı: Dünyanın ilk akıllı kemeri: WELT Bir tek kemerler akıllanmamıştı. O da oldu. Bu kemerin marifetleri çekici elbette 20 günde bir şarj etmeniz gerekecek..
Hanımlara müjde! Karşınızda Akıllı Tava - CES 2017
Hanımlara müjde! Karşınızda Akıllı Tava - CES 2017 Bu yemek az pişmiş, çok pişmiş şikayetleri son buluyor. Akıllı tava size neyi ne kadar pişirmeniz gerektiğini söylüyor..
Bu ürünle rüyalarınızı yönetmek mümkün - CES 2017
Bu ürünle rüyalarınızı yönetmek mümkün - CES 2017 CES 2017'de yer alan bir ürün oldukça ilginç bir iddiaya sahip. Elektromanyetik beyin dalgalarını ölçen cihaz sizi uyandırmadan rüyada olduğunuzu size bildiriyor..
Google\'ın titan projesi sona erdi
Google'ın titan projesi sona erdi İnternet devi Google, internetin olmadığı kırsal bölgelere insansız hava araçlarıyla (İHA) kablosuz erişim sağlamayı amaçlayan Titan projesini sona erdirdi..
Bilim adamları Türk denizlerine ömür biçti
Bilim adamları Türk denizlerine ömür biçti ABD'li ve Japon ve bilim insanları yerkabuğundaki kaymaları hesaplayarak Türkiye'nin denizlerine ömür biçti....
Vatansever \'yasal hacker\'lar geliyor!
Vatansever 'yasal hacker'lar geliyor! Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurumu'na (BTK)'ya binlerce vatansever genç, 'hacker' olmak için başvuruda bulundu..
Dünya genelinde Facebook’a erişim sıkıntısı | Facebook\'a neden girilmiyor? Teknoloji haberleri
Dünya genelinde Facebook’a erişim sıkıntısı | Facebook'a neden girilmiyor? Teknoloji haberleri Dünya genelinde çok sayıda kullanıcı, Facebook’a erişimde sıkıntı yaşıyor..
Yüksek ses kavgasına son: Bu hapörleri sadece siz duyuyorsunuz - CES 2017
Yüksek ses kavgasına son: Bu hapörleri sadece siz duyuyorsunuz - CES 2017 CES 2017'de bir Fransız firmasının sergilediği ilginç hoparlör sesi sadece belirli bir noktaya odaklamayı başarıyor. Yüksek ses yüzünden çıkan kavgalar son buluyor..
CES 2017\'nin ilginç teknolojileri: Ekranlı Kolye, Akıllı Şemsiye ve Ucuz 3D Yazıcı
CES 2017'nin ilginç teknolojileri: Ekranlı Kolye, Akıllı Şemsiye ve Ucuz 3D Yazıcı CES 2017'deki ilginç teknolojileri sizler için bir araya getirdik..
NATUFIA: Evinde sera kurmak isteyenler için özel çözüm
NATUFIA: Evinde sera kurmak isteyenler için özel çözüm CES 2017'de görücüye çıkan NATUFIA firmasına ait çözüm; bir bozdolabı boyutunda sera çözümü sunuyor. Evinde bitki yetiştirmek isteyenler için..
Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument
Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument CES 2017'de girişimcilere özel Eureka Park'a katılan sınırlı sayıdaki Türk girişimcilerden birisi olan Ercan Erciyes ve ekibinin geliştirdiği Monument fotoğraflar için....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN