Back To Top

Diğer Enerji Haberleri

Motorin ve benzine indirim geliyor | Ekonomi haberleri
Motorin ve benzine indirim geliyor | Ekonomi haberleri Benzinin pompa satış fiyatında 8 kuruş, motorinin pompa satış fiyatında ise 10 kuruş indirim bekleniyor..
Motorinde 13 kuruş indirim
Motorinde 13 kuruş indirim Motorinin litre fiyatında bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 13 kuruş indirim yapıldı..
Motorine indirim bekleniyor | Son dakika haberleri
Motorine indirim bekleniyor | Son dakika haberleri Benzine gele 14 kuruşluk indirimin ardından, Bugün de motorine 12-14 kuruşluk indirim gelmesi bekleniyor..
Benzine 10 kuruş zam geldi | Son dakika haberleri
Benzine 10 kuruş zam geldi | Son dakika haberleri Benzinin litre fiyatına bu geceden itibaren geçerli olma üzere 10 kuruş zam yapıldı..
Motorine 9 kuruş zam geldi | Ekonomi haberleri
Motorine 9 kuruş zam geldi | Ekonomi haberleri Motorinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 9 kuruş zam yapıldı. Buna göre motorin Ankara'da 4,65, İstanbul'da 4,60'e yükseldi..
Otogazda hile yapanlara ceza kesildi
Otogazda hile yapanlara ceza kesildi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, tarafından 9941 akaryakıt ve 8478 LPG otogaz istasyonuna yönelik denetim gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalar sonucunda muayenesi....
Akfen’in yenilenebilir enerji yatırımı 2 milyarı bulacak
Akfen’in yenilenebilir enerji yatırımı 2 milyarı bulacak Akfen Holding yenilenebilir enerji yatırımı 2 milyara çıkıyor. Yıl sonuna kadar yaklaşık 770 megavat enerjiye ulaşmayı hedefleyen holding, toplam yatırımın 450 milyon....
Nisan-Haziran ayında elektriğe zam yok | Son dakika haberleri
Nisan-Haziran ayında elektriğe zam yok | Son dakika haberleri Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, 1 Nisan'da itibaren geçerli perakende elektrik satış tarifelerinde değişiklik olmadığını açıkladı..
Çelik güneşle birleşiyor
Çelik güneşle birleşiyor Tosyalı Holding yeni çatı güneş panelleri için düğmeye bastı. Tosçelik ERW Boru Profil tesislerinde devreye alınacak olan yenilenebilir enerji sistemi, santral....
EPDK\' yaptığı açıklamada elektriğe zam yapılmayacağını duyurdu
EPDK' yaptığı açıklamada elektriğe zam yapılmayacağını duyurdu Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, elektrikte yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada, önümüzdeki aylarda elektriğe zam yapılmayacağını duyurarak, "Yaptığımız....
Enerjisa halka arz için bölünüyor
Enerjisa halka arz için bölünüyor Sabancı Holding ve E.ON, Enerjisa’nın dağıtım ve satış iş kolunu, üretim ve ticaret faaliyetlerinden ayırarak yönetmeye karar verdi..
Mercedes-Benz Türk\'e rekabet ve Almanya\'dan ithal Sodyum perkarbonatlar için damping soruşturması
Mercedes-Benz Türk'e rekabet ve Almanya'dan ithal Sodyum perkarbonatlar için damping soruşturması Rekabet Kurulu, Mercedes-Benz Türk AŞ hakkında soruşturma açılmasını kararlaştırdı. Ekonomi Bakanlığı da Ak Kimya’nın başvurusunu değerlendirerek, Almanya ve İsveç’ten....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN