Back To Top

Diğer Enerji Haberleri

Türkiye\'nin kıta sahanlığında Fransa ve İtalya yeni doğalgaz damarı buldu
Türkiye'nin kıta sahanlığında Fransa ve İtalya yeni doğalgaz damarı buldu Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Enerji Bakanı Yorgo Lakkotrypis, İtalyan enerji şirketi ENI ve Fransız Total'in adanın güneybatı açıklarında yürüttüğü sondajda geniş bir....
Son dakika! Benzine 16 kuruş indirim geldi | Ekonomi haberleri
Son dakika! Benzine 16 kuruş indirim geldi | Ekonomi haberleri Benzinin litre fiyatında gece yarısından itibaren 16 kuruş indirim yapıldı. İndirim sonrası Ankara, İstanbul ve İzmir'de yeni fiyatlar belli oldu..
Son dakika! Benzine 16 kuruş indirim geliyor | Ekonomi haberleri
Son dakika! Benzine 16 kuruş indirim geliyor | Ekonomi haberleri Küresel petrol fiyatlarındaki düşüşlere bağlı olarak, benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren 16 kuruş indirim gelirken, motorinde fiyat değişikliği....
Çelik üretiminde tarihi rekor kırıldı
Çelik üretiminde tarihi rekor kırıldı Türkiye'nin ham çelik üretimi, 2017'de bir önceki yıla kıyasla yüzde 13,2 artışla 33,2 milyon tondan 37,5 milyon tona yükseldi ve tarihi rekora imza attı..
Gazprom, 2018 yılı için varil başı fiyatını duyurdu
Gazprom, 2018 yılı için varil başı fiyatını duyurdu Gazprom şirketi, 2018 bütçesinde ortalama petrol fiyatının varil başı 43.8 dolar olacağını, dolar kurunun ise 64.2 rubleye çıkacağını açıkladı..
TürkAkım\'a vergi kolaylığı
TürkAkım'a vergi kolaylığı TürkAkım doğalgaz boru hattının Karadeniz'deki münhasır ekonomik bölgeleri ve kıta sahanlıkları içinde faaliyet gösteren deniz bölümü şirketi vergiye tabi....
Metal işçilerinin grev kararı ertelendi
Metal işçilerinin grev kararı ertelendi Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) sözleşmesi kapsamında 130.000 metal işçisinin 2 Şubat'ta başlayacak olan grevi, Bakanlar Kurulu kararı ile ertelendi..
Elektrik faturasının yüzde 30’u devletten
Elektrik faturasının yüzde 30’u devletten Cazibe merkezlerine süper teşvik verilecek. Elektrik faturasının yüzde 30’unu devlet karşılarken, çağrı-veri merkezi yatırımlarına özel teşvik sağlanacak. 23 ilde....
Elektriğin yüzde 66’sı ithalattan
Elektriğin yüzde 66’sı ithalattan Elektrik üretimi Kasım 2017’de yüzde 6.3 arttı. Üretimin yüzde 45.76’sı doğalgazdan yapılırken, yüzde 20.38’lik payı da ithal kömür aldı. Böylece elektrik üretiminin....
Son dakika! Benzine 12 kuruş zam geldi
Son dakika! Benzine 12 kuruş zam geldi Benzinin litre satış fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde 12 kuruş zam geldi..
Benzinin litresine gece yarısı 12 kuruş zam geliyor | Ekonomi haberleri
Benzinin litresine gece yarısı 12 kuruş zam geliyor | Ekonomi haberleri Benzinin litresine bu gece yarısından itibaren 12 kuruş zam geliyor..
TürkAkım\'ında izinler alındı
TürkAkım'ında izinler alındı Rus enerji şirketi Gazprom, TürkAkım doğalgaz boru hattı projesindeki ikinci hattın Türk karasularındaki inşası için gerekli izinlerin alındığını bildirdi..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN