Back To Top

Diğer Şirketler Haberleri

Mercedes 2015-2017 model 1 milyon aracı geri çağırdı
Mercedes 2015-2017 model 1 milyon aracı geri çağırdı Alman otomobil devi Mercedes, 2015-2017 yılları arasında üretilen A-, B-, C ve E sınıfı otomobillerden CLA, GLA ve GLC modellerinin motor bölümünde oluşan aşarı....
Snapchat\'in kurucusu 2 saatte milyarder oldu
Snapchat'in kurucusu 2 saatte milyarder oldu 26 yaşında dijital dünyanın yeni zengini.
Suzan Sabancı TeknoSA hisselerini sattı
Suzan Sabancı TeknoSA hisselerini sattı Suzan Sabancı TeknoSA İç ve Dış Ticaret AŞ'deki hisselerini 3,50 TL fiyattan satışa çıkardığı bildirildi..
THY, Konya seferlerini arttırıyor
THY, Konya seferlerini arttırıyor Türk Hava Yolları (THY), her gün dörder sefer yapılan İstanbul-Konya-İstanbul uçuşlarını 26 Mart'tan itibaren 5'e çıkaracak..
Hakkari, Şırnak ve Artvin\'de doğalgaz dağıtımına 8 talip
Hakkari, Şırnak ve Artvin'de doğalgaz dağıtımına 8 talip Hakkari, Şırnak ve Artvin için, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından yapılan doğalgaz dağıtım ihalelerine PALEN Enerji ve ARSAN İnşaat dahil olmak üzere toplam....
Kipa Migros\'a 199 Milyon liraya satıldı
Kipa Migros'a 199 Milyon liraya satıldı Market devi Kipa, rakibi Migros'a satıldı. Hisselerin satış bedeli 199 milyon lira olarak açıklandı..
TUSAŞ ve Sikorsky işbirliği sözleşmesi imzaladı!
TUSAŞ ve Sikorsky işbirliği sözleşmesi imzaladı! Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) ile dünyanın önde gelen helikopter üreticisi Sikorsky Aircraft Company firması arasında iş birliğini içeren sözleşme imzalandı..
Şirketini başkaları üzerine yapanlara ağır cezalar geliyor
Şirketini başkaları üzerine yapanlara ağır cezalar geliyor Vergi cezaları ve yurt dışı yasağından kurtulmak için şirketlerini çaycısı, şoförü ve muhasebecisi üzerine yapan patronlara takip başladı. Vergi Denetim Kurulu didik....
Altay tankı sözleşmesi iptal oldu, Tümosan hisseleri düştü
Altay tankı sözleşmesi iptal oldu, Tümosan hisseleri düştü Tümosan, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ile Altay tankı projesinin güç grubunun geliştirilmesi için imzalanan sözleşmenin karşılıklı iptal edildiğini duyurdu..
Küçükbay Şirketler Grubu\'nun eski ortağı Halil Küçükbay serbest bırakıldı - Son dakika haberleri
Küçükbay Şirketler Grubu'nun eski ortağı Halil Küçükbay serbest bırakıldı - Son dakika haberleri FETÖ'den gzaltına alınan, Küçükbay Şirketler Grubu'nun eski ortağı ve eski Genel Müdürü Halil Küçükbay serbest bırakıldı..
Verizon, Yahoo`yu satın alıyor
Verizon, Yahoo`yu satın alıyor ABD`li iletişim devi Verizon`un internet hizmetleri şirketi Yahoo`yu 350 milyon dolar ucuza satın alacağı duyuruldu. Geçen yıl 4,83 milyar dolar olan teklif,....
Kırlangıç ve Komili\'nin hisseleri devredildi | Ekonomi haberleri
Kırlangıç ve Komili'nin hisseleri devredildi | Ekonomi haberleri Koninklijke Bunge B.V.'ye yüzde 55.25 hissesini devreden Anadolu Endüstri Holding, satış işlemini 55.62 milyon lira bedelle gerçekleştirdi..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN