Back To Top

Diğer Elazığ Haberleri

Diarra 394 gün sonra gol attı
Diarra 394 gün sonra gol attı TFF 1.
Elazığ’da hemşirelik sempozyumu düzenlendi
Elazığ’da hemşirelik sempozyumu düzenlendi Elazığ’da hemşirelik sempozyumu düzenlendi.
Atıkları, eğlenceye dönüştürdüler
Atıkları, eğlenceye dönüştürdüler Elazığ’da 4-5 yaşlarındaki çocuklar, öğretmenlerinin desteğiyle atık malzemeleri kullanarak hem eğlenceli vakit geçirmeyi hem de oyuncak ve özel süs eşyaları yapmayı....
Tunceli şehitleri törenle memleketlerine uğurlandı
Tunceli şehitleri törenle memleketlerine uğurlandı Tunceli’de düşen helikopterde şehit olan 7 polis, 1 hakim, 1 astsubay ve 3 mürettebatın naaşı Elazığ’da düzenlenen törenin arından memleketlerine uğurlandı.
Tunceli şehitleri son yolculuğuna uğurlanıyor
Tunceli şehitleri son yolculuğuna uğurlanıyor Tunceli’de olumsuz hava koşulları nedeniyle düşen helikopterde şehit olan 12 kişi için Elazığ’a tören düzenleniyor.
Elazığ’da Turizm Haftası etkinlikleri
Elazığ’da Turizm Haftası etkinlikleri Elazığ’da 41.
Tunceli şehitlerinin naaşı Elazığ’a getirildi
Tunceli şehitlerinin naaşı Elazığ’a getirildi Tunceli’de düşen helikopterde şehit olan 7’si polis, 1’i hakim, 1’i astsubay ve 3 mürettebatın naaşı Elazığ’a getirildi.
Elazığ’da ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği Protokolü’ imzalandı
Elazığ’da ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği Protokolü’ imzalandı KOSGEB(Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) ile Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfederasyoncular Esnaf Odası arasında Uygulamalı....
Elazığ’da terör örgütüne ait roketatar mühimmatları ele geçirildi
Elazığ’da terör örgütüne ait roketatar mühimmatları ele geçirildi Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde düzenlenen operasyonda terör örgütü PKK’ya ait çok sayıda roketatar mühimmatı ele geçirildi.
Altın piyasasına güven geldi
Altın piyasasına güven geldi Referandumda ’Evet’in çıkmasıyla beraber altın piyasanın biraz daha rahatladığını ifade eden Elazığ Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakcı, piyasaların önüne güvenle....
3 polisin şehit olduğu saldırıyla ilgili 2 şüpheli daha tutuklandı
3 polisin şehit olduğu saldırıyla ilgili 2 şüpheli daha tutuklandı 3 polisin şehit olduğu, 217 kişinin yaralandığı Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik saldırı ile ilgili adliyeye sevk edilen 3 şüpheliden 2’si tutuklandı.
Elazığ’ın yatırım fırsatları yurt dışında anlatıldı
Elazığ’ın yatırım fırsatları yurt dışında anlatıldı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) tarafından kentin yatırım fırsatları, Avrupa Birliği (AB) ülkelerindeki iş adamlarına anlatıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN