Back To Top

Diğer Elazığ Haberleri

Öğrencilerden roket atan \
Öğrencilerden roket atan "İHA’ Fırat Kalkanı ve Afrin operasyonundan etkilenen Fırat Üniversitesi (FÜ) Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliğinden 4 öğrenci, bitirme tezi olarak roket atan Silahlı....
Bakan Sarıeroğlu, kaza geçiren şehit babasını ziyaret etti
Bakan Sarıeroğlu, kaza geçiren şehit babasını ziyaret etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, İzmir’de kahramanca mücadele edip şehit düşen polis memuru Fethi Sekin’in, kaza geçiren babasını hastanede ziyaret....
Bakan Sarıeroğlu: \
Bakan Sarıeroğlu: "İşe yerleştirme hedefimiz 1 milyon 250 bindir" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "2017 yılı sonunda 1 milyon 57 bin kişilik işe yerleştirme performansına ulaştık.
Erdoğan açıkladı, 3 şehit verilen yer \
Erdoğan açıkladı, 3 şehit verilen yer "Millet Bahçesi" oluyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün , "Elazığ’a bir millet bahçesi kazandırıyoruz" dediği yerin terör saldırısında hasar görmesinden sonra yıkılan emniyet....
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Elazığ’da
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Elazığ’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, "24’üne kadar herkes 3 kişiyi ikna edecek.
Bakan Sarıeroğlu: \
Bakan Sarıeroğlu: "Güçlü bir lider ve meclisle Türkiye’yi hiç kimse durduramayacak” Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "24 Haziran’dan sonrada kalkınmamıza ve gelişmemiz devam edeceğiz.
İnce, Şehit Sekin’in kaza geçiren babasını ziyaret etti
İnce, Şehit Sekin’in kaza geçiren babasını ziyaret etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, İzmir’de kahramanca mücadele edip şehit düşen Polis Memuru Fethi Sekin’in, kaza geçiren babasını....
Bakan Sarıeroğlu: \
Bakan Sarıeroğlu: "Kılıçdaroğlu’nun açtığı kara gedikleri kapamaya başladık” Uzun zamandır yeni Türkiye’nin inşası için güçlü adımlar attıklarını belirten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "2000’li yıllarda emekli maaşı....
Kahraman Şehidin, babası kaza da yaralandı
Kahraman Şehidin, babası kaza da yaralandı İzmir’de kahramanca mücadele edip, şehit düşen polis memuru Fethi Sekin’in, babası kaza geçirerek yaralandı.
CHP’li Erol: “24 Haziran’da seçileceğiz, bu hepimizin başarısı olacak”
CHP’li Erol: “24 Haziran’da seçileceğiz, bu hepimizin başarısı olacak” Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol;" 24 Haziran’da seçileceğiz şüpheniz kuşkunuz olmasın.
Bakan Sarıeroğlu, direksiyonun başına geçti
Bakan Sarıeroğlu, direksiyonun başına geçti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, dünyada ilk defa Elazığ’da kullanılmaya başlanan ELBÜS’leri inceleyerek, direksiyonun başına geçti.
Otomobil bahçeye uçtu, yaralı arkadaşını bırakıp kaçtı
Otomobil bahçeye uçtu, yaralı arkadaşını bırakıp kaçtı Elazığ’da yoldan çıkan otomobil, yaklaşık 50 metre aşağıdaki bahçeye uçtu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN