Back To Top

Diğer Eğitim Haberleri

Ordu\'da eğitime kar engeli: 10 Ocak Salı günü eğitim öğretime ara verildi
Ordu'da eğitime kar engeli: 10 Ocak Salı günü eğitim öğretime ara verildi Ordu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde 10 Ocak Salı günü eğitim öğretime ara verildi..
Sakarya’dan kar tatili haberi: Karasu, Kaynarca ve Kocaali\'de okullar tatil edildi
Sakarya’dan kar tatili haberi: Karasu, Kaynarca ve Kocaali'de okullar tatil edildi Sakarya’da yoğun kar yağışı nedeniyle Karasu, Kaynarca ve Kocaali ilçelerindeki okulların 10 Ocak Salı günü 1 gün daha tatil edildiği açıklandı..
Valilik açıkladı: Tekirdağ’da yarın okullar tatil mi? 10 Ocak 2017 kar tatili haberleri
Valilik açıkladı: Tekirdağ’da yarın okullar tatil mi? 10 Ocak 2017 kar tatili haberleri Tekirdağ Valiliği tarafından yapılan açıklamada Tekirdağ’da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle eğitime verilen aranın 1 gün daha uzatıldığı belirtildi..
Kırklareli’nde kar tatili bir gün daha uzatıldı | 10 Ocak 2017 Kar tatili haberi
Kırklareli’nde kar tatili bir gün daha uzatıldı | 10 Ocak 2017 Kar tatili haberi Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Kırklareli’nde olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların yarın da tatil edildiği belirtildi..
Edirne Valiliği açıkladı: Yarın okullar tatil mi? 10 Ocak 2017 Salı kar tatili haberleri
Edirne Valiliği açıkladı: Yarın okullar tatil mi? 10 Ocak 2017 Salı kar tatili haberleri Edirne'de MEB ve Valilikten yapılan açıklamada Edirne'de, olumsuz hava şartları nedeniyle il genelindeki okullarda eğitime 1 gün daha ara verildiği belirtildi..
Yalova Valiliği açıkladı: Yarın okullar tatil mi? 10 Ocak 2017 Salı kar tatili haberleri
Yalova Valiliği açıkladı: Yarın okullar tatil mi? 10 Ocak 2017 Salı kar tatili haberleri Yalova Valiliği il genelindeki okulların elverişsiz hava şartlarının devam etmesi üzerine yarın da tatil edildiğini duyurdu..
Balıkesir Dursunbey’de okullar tatil edildi | Yarın okullar tatil mi?
Balıkesir Dursunbey’de okullar tatil edildi | Yarın okullar tatil mi? Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde ilkokul, ortaokul ve liselerde 10 Ocak Salı günü eğitime bir gün süre....
Tokat\'ta eğitime kar engeli: Yarın okullar tatil mi?
Tokat'ta eğitime kar engeli: Yarın okullar tatil mi? Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Tokat'ta olumsuz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime ara verildiğini açıkladı..
Kemerburgaz Üniversitesinde sınavlar iptal
Kemerburgaz Üniversitesinde sınavlar iptal Kemerburgaz Üniversitesi'nde 07.01.2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan sınavlar olumsuz hava koşulları nedeniyle 09.01.2017 tarihine ertelendi..
İstanbul Üniversitesi’nden sınav saatlerine kar düzenlenmesi
İstanbul Üniversitesi’nden sınav saatlerine kar düzenlenmesi İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi(AUZEF), kar yağışı nedeniyle sınav başlama saatini bir saat ileri aldı..
e-ALES Deneme Sınavı başvuruları 18 Ocak\'ta bitiyor
e-ALES Deneme Sınavı başvuruları 18 Ocak'ta bitiyor ALES'te deneme sınavı dönemi başladı. ÖSYM tarafından ilk kez 11 Şubat'ta elektronik olarak düzenlenecek e-ALES için deneme sınavı gerçekleştirecek.Başvuruları bugün....
Çankırı Valiliği açıkladı: Çankırı\'da 6 Ocak Cuma okullar tatil mi?
Çankırı Valiliği açıkladı: Çankırı'da 6 Ocak Cuma okullar tatil mi? Çankırı Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada Çankırı'nın 9 ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildiği bildirildi..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN