Back To Top

Diğer Isparta Haberleri

Uyuşturucu maddeyi yere attılar, polisten kaçamadılar
Uyuşturucu maddeyi yere attılar, polisten kaçamadılar Isparta’da polis kontrolü sırasında üzerlerindeki uyuşturucu maddeyi yere atan 3 kişi yakalandı.
Isparta’da torbacı operasyonu
Isparta’da torbacı operasyonu Isparta’da narkotik polisinin ‘torbacı’ tabir edilen sokak satıcılarına yönelik düzenlediği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 8 şüpheliden 2’si ‘uyuşturucu madde....
Isparta’da leylekler için özel yuva
Isparta’da leylekler için özel yuva Isparta’nın Yalvaç İlçesi’nde elektrik direkleri üzerinde bulunan leylek yuvası yenilendi.
Tekneyle sünnet gezisi
Tekneyle sünnet gezisi Isparta’nın Eğirdir İlçesi’nde Remziye ve Kerim Dündar’ın çocukları Eray ile Eren’in sünnet gezisi balıkçı tekneleriyle yapıldı.
Cezaevi firarisi uyuşturucu maddeyle yakalandı
Cezaevi firarisi uyuşturucu maddeyle yakalandı Isparta’da 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve cezaevi firarisi olarak aranan zanlı, uyuşturucu madde ile yakalandı.
Otogarda uyuşturucu operasyonu
Otogarda uyuşturucu operasyonu Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde Antalya’dan gelen otobüsten inen şüpheli üzerinde uyuşturucu madde ele geçirildi.
Isparta’da fuhuş baskını
Isparta’da fuhuş baskını Isparta’da polisin bir apartta yaptığı fuhuş baskınında 2 kişi yakalandı.
Isparta’da Gizemli Çocuklar Doğada projesi başladı
Isparta’da Gizemli Çocuklar Doğada projesi başladı Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından “Gizemli Çocuklar Doğada” projesinin ikincisi hayata geçirildi.
Isparta’yı anlatan en büyük meydan parka kır kahvesi inşa edilecek
Isparta’yı anlatan en büyük meydan parka kır kahvesi inşa edilecek Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, otogar ve eski Türkoloji parkı olarak anılan noktaya kenti anlatacak en büyük meydan park projesi çalışmalarını....
SDÜ öğrencileri bekliyor
SDÜ öğrencileri bekliyor Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), üniversiteli adaylarına “SDÜ sayısız imkanlarıyla sizi bekliyor” çağrısında bulundu.
Üniversite tercihleri öncesi ‘Mutsuz öğrenci’ problemi uyarısı
Üniversite tercihleri öncesi ‘Mutsuz öğrenci’ problemi uyarısı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercih sürecini başlattı.
Vali Günaydın SDÜ’deki yatırımları inceledi
Vali Günaydın SDÜ’deki yatırımları inceledi Isparta Valisi Şehmus Günaydın ile TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Sadi Bilgiç, Süleyman Demirel Üniversitesi’nde (SDÜ) inşaatı devam eden yatırımları inceledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN