Back To Top

Diğer Isparta Haberleri

Gazeteci damatlar dünya evine girdi
Gazeteci damatlar dünya evine girdi Isparta’da hafta sonunda düzenlenen düğün törenleriyle damatları gazeteci olan 2 düğünle basın mensupları dünya evine girdi.
Isparta Valisi Şehmus Günaydın:
Isparta Valisi Şehmus Günaydın: Isparta’da son yıllarda binlerce turisti kendine çeken ve her yıl en geç Ağustos ayına kadar devam eden lavanta sezonu, Davraz’a dikilen lavantalarla birlikte artık....
FETÖ mücadelecisi olduklarını söyleyip suç örgütü kuran şahıslar hakkında kamu davası
FETÖ mücadelecisi olduklarını söyleyip suç örgütü kuran şahıslar hakkında kamu davası Isparta’da kendilerini FETÖ ile mücadeleye adamış ve devletin yanındaymış gibi göstererek, devlet görevlileri, kurum temsilcileri ve iş adamları üzerinde baskı kurma,....
Okul korkusuyla ortaya çıkıyor: “Karın ağrısı, baş ağrısı, mide bulantısı ve kusma”
Okul korkusuyla ortaya çıkıyor: “Karın ağrısı, baş ağrısı, mide bulantısı ve kusma” Yeni eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala okula yeni gidecek çocukların bazılarında okul korkusu olduğunu belirten Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ)....
’Sağlık Ekonomisi’ alanında Türkiye’nin önemli bir açığı kapatılıyor
’Sağlık Ekonomisi’ alanında Türkiye’nin önemli bir açığı kapatılıyor Yükseköğretim Kurulu (YÖK) 100/2000 Doktora Burs Programı ile ’Geleceğin Türkiyesi için Güçlü Nesiller Yetiştirme Projesi’ başlattı.
SDÜ Hastanesi hekim kadrosu güçleniyor
SDÜ Hastanesi hekim kadrosu güçleniyor Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi hekim kadrosu büyüyüp genişlemeye devam ediyor.
Başkan Erdeğer: \
Başkan Erdeğer: " Simitten sonra ekmede de zam yolda" Isparta’da 2018 yılı Mayıs ayında yapılan 25 kuruşluk zammın ardından bu haftadan itibaren geçerli olmak üzere 25 kuruşluk ikinci zam daha yapıldı.
Miniklere ilk ders Vali amcalarından
Miniklere ilk ders Vali amcalarından Isparta Valisi Şehmus Günaydın, bu yıl ilk kez okula başlayan anasınıfı ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin ders başı yaptığı okullarda incelemelerde bulundu.
Eski devlet hastanesi saniyeler içinde böyle yıkıldı
Eski devlet hastanesi saniyeler içinde böyle yıkıldı Isparta’da 2017 yılında şehir hastanesinin açılmasıyla boşalan ve bir süre önce depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle yıkımına karar verilen eski devlet hastanesi....
ISUBÜ’de yeni Rektörle ilk senato toplantısı
ISUBÜ’de yeni Rektörle ilk senato toplantısı Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Senatosu, geçtiğimiz hafta rektörlüğe atanan Prof.
SDÜ’nün “Bir Siber Güvenlik Macerası” TÜBİTAK 4004 Projesi eğitimleri tamamlandı
SDÜ’nün “Bir Siber Güvenlik Macerası” TÜBİTAK 4004 Projesi eğitimleri tamamlandı Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr.
Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nda çeyrek finale doğru
Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nda çeyrek finale doğru Isparta’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Koşabiliyorken Koş projesi kapsamında düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvasında çeyrek finale yükselen ilk....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN