Back To Top

Diğer Isparta Haberleri

Avukat ve kardeşi kazada öldü
Avukat ve kardeşi kazada öldü Isparta-Antalya Karayolu’nda meydana gelen kazada Isparta Barosu avukatlarından Osman Büyükküpçü ve kardeşi Oğuzhan Büyükküpçü hayatını kaybetti.
Avukat ve kardeşi kazada öldü
Avukat ve kardeşi kazada öldü Isparta Antalya karayolunda meydana gelen trafik kazasında bir avukat ve kardeşi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.
Otogara itiraz kararı üst mahkemeden döndü
Otogara itiraz kararı üst mahkemeden döndü Isparta Belediyesi tarafından Çünür Mahallesi’nde inşa edilecek olan otogarın yeriyle ilgili itirazı Isparta Bölge İdare Mahkemesi’nin kararı bir üst mahkeme olan....
Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti
Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde, trafoda bakım yaptığı sırada elektrik akımına kapılan 34 yaşındaki İsmail Şan hayatını kaybetti.
Işığı gör internete bağlan
Işığı gör internete bağlan Süleyman Demirel Üniversitesinin geliştirdiği proje sayesinde, Led ampuller kanalıyla 32 bit boyutunda kablosuz veri iletimi sağlandı.
Uyuşturucuyla mücadele edenlere ödül
Uyuşturucuyla mücadele edenlere ödül Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Uyuşturucu ile Mücadele Derneği’nin yöneticilerini ödüllendirdi.
Isparta’ya KÖYDES’ten 11 milyon lira
Isparta’ya KÖYDES’ten 11 milyon lira Isparta Valisi Şehmus Günaydın, köylerin altyapısının desteklenmesi konusunda 2017 yılı için 11 milyon TL ödenek ayrıldığını açıkladı.
Annesi öldürülen bebeğin hayati aktivitelerinde iyileşme var
Annesi öldürülen bebeğin hayati aktivitelerinde iyileşme var Bilecik’te uzaklaştırma cezası bulunan kocası tarafından bıçaklanarak öldürülen 8 aylık hamile Melike K.
Isparta nüfusuna göre en çok öğrenci barındıran ikinci şehir
Isparta nüfusuna göre en çok öğrenci barındıran ikinci şehir Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından yüksek öğretimdeki öğrenci, öğretim elemanı ve mezun sayılarına ilişkin veriler açıklandı.
Isparta protokolü bayramlaştı
Isparta protokolü bayramlaştı Isparta’da Ramazan Bayramı’nın birinci günü protokol bayramlaştı.
Kaza anı otomobil kamerasında
Kaza anı otomobil kamerasında Isparta’da bir otomobilin yola hızla fırlayan çocuğa çarpma anı otomobilin kameralarına saniye saniye yansıdı.
SDÜ öğrencisinden Türk tarımına katkı projesi
SDÜ öğrencisinden Türk tarımına katkı projesi Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Teknolojisi Fakültesi dördüncü sınıf öğrencisi Tayfun Uğur, zirai ilaçlama sırasında karşılaşılan sağlık sorunları ile kara aracı....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN