Back To Top

Diğer Kayseri Haberleri

ASP Boytaş çalışanlarına eğitim verdi
ASP Boytaş çalışanlarına eğitim verdi Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürlüğü Eğitim Danışmanlık Birimi tarafından, Boytaş Mobilya AŞ çalışanlarına, ‘cinsel istismar, önleyici ve koruyucu tedbirler’....
Başkan Çelik, Kayseri Toplum Ruh Sağlığı Merkezini ziyaret etti
Başkan Çelik, Kayseri Toplum Ruh Sağlığı Merkezini ziyaret etti Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Toplum Ruh Sağlığı Merkezini ziyaret ederek birimleri gezdi ve sanatla tedavi edilen hastalara moral verdi.
Acıgöl modern pazar yerine kavuşuyor
Acıgöl modern pazar yerine kavuşuyor Nevşehir’in Acıgöl ilçesindeki Modern Halk Pazarı Pazar günü hizmete girecek.
Başkan Çelik polis adayları ile bir araya geldi
Başkan Çelik polis adayları ile bir araya geldi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezini ziyaret ederek, polis adayları ile bir araya geldi.
Başkan Memduh Büyükkılıç’tan İlayda Emen’e geçmiş olsun mesajı
Başkan Memduh Büyükkılıç’tan İlayda Emen’e geçmiş olsun mesajı Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, milli sporcu İlayda Emen’in sakatlığı sebebi ile ameliyat olması sonrası bir mesaj yayımlayarak geçmiş olsun dileklerinde....
Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış ve Yönetim Kurulu Üyelerinde Kayseri OSB Ziyareti
Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış ve Yönetim Kurulu Üyelerinde Kayseri OSB Ziyareti Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ı ziyaret etti.
Kayseri OSB ile İŞKUR arasında ’İşbaşı Eğitim Programı İşbirliği Protokolü’ imzalandı
Kayseri OSB ile İŞKUR arasında ’İşbaşı Eğitim Programı İşbirliği Protokolü’ imzalandı Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ( İŞKUR ) ve Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Arasında ’İşbaşı Eğitim Programı İşbirliği Protokolü’ imzalandı.
Develi’de güneş enerji santrali çalışmaları sürüyor
Develi’de güneş enerji santrali çalışmaları sürüyor Develi Reşadiye Mahallesi 1848 ada 1-2 parsellerde yapımı devam etmekte olan 999 kilovatlık güneş enerji santralindeki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Yüzbaşı Mandar’dan Başkan Cabbar’a veda ziyaret
Yüzbaşı Mandar’dan Başkan Cabbar’a veda ziyaret Develi İlçesi’nde Jandarma Bölük Komutanı olarak görev yapan Yüzbaşı Mustafa Mandar, tayininin Bünyan Cezaevi Tabur Komutanlığına çıkmasından dolayı İlçe Belediye....
Asansörcüler ve Alt Yapı Müteahhitleri Komite Üyeleri Melikgazi’de
Asansörcüler ve Alt Yapı Müteahhitleri Komite Üyeleri Melikgazi’de Kayseri Ticaret Odası 3.
Geleceğin ressamları Kocasinan Akademi’de yetişiyor
Geleceğin ressamları Kocasinan Akademi’de yetişiyor Kocasinan Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kocasinan Akademi, geleceğin ressamlarını yetiştiriyor.
Kocasinan’lı çocuklar, sokak oyunları ile gönüllerince eğleniyor
Kocasinan’lı çocuklar, sokak oyunları ile gönüllerince eğleniyor Kocasinan Belediyesi tarafından yaz tatili dolayısıyla çocuklar için gerçekleştirilen sokak oyunları etkinlikleri, büyük ilgi görüyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN