Back To Top

Diğer Kayseri Haberleri

Ünlü oyuncular Kayseri’deki tiyatro severlerle buluştu
Ünlü oyuncular Kayseri’deki tiyatro severlerle buluştu Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri ünlü oyuncuların rol aldığı ‘El Deliye Biz Akıllıya Hasret’ adlı tiyatro ile devam etti.
Bayburtlu eğitimciler Bilim Merkezini gezdi
Bayburtlu eğitimciler Bilim Merkezini gezdi Kayseri’deki okullarda incelemeler yapmak üzere Kayseri’ye gelen Bayburtlu eğitimciler Bilim Merkezine hayran kaldı.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı:
Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı: Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, 20 Mayıs tarihinin ‘Metroloji Günü’ olarak kutlandığını söyledi.
Zemzem ve hurma tezgahlarda yerini aldı
Zemzem ve hurma tezgahlarda yerini aldı Kayseri’de, yakalaşan Ramazan öncesinde hurma ve zemzem tezgahlarda yerini aldı.
(ÖZEL HABER) Kadın Girişimciler Kurulu, ilçeleri kadın kooperatifleri ile kalkındıracak
(ÖZEL HABER) Kadın Girişimciler Kurulu, ilçeleri kadın kooperatifleri ile kalkındıracak Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu Merve Sarıoğlu, Türkiye’nin 2023 hedeflerine, ancak daha çok kadının istihdam edilip ekonomik yaşama kazandırılması ile mümkün....
Bünyan çiftçilerinden  Başkan Akay’a destek ziyareti
Bünyan çiftçilerinden Başkan Akay’a destek ziyareti Bünyan Ekinciler köyü çiftçileri Başkan Akay’ı makamında ziyaret ederek desteklerinin devam edeceğini açıkladı.
Kayseri Şeker, nakliyeciye de katkı sunuyor
Kayseri Şeker, nakliyeciye de katkı sunuyor Kayseri Şeker ile sözleşmeli pancar tarımının yapıldığı Kayseri, Yozgat, Sivas ve Nevşehir’e bağlı bölgelerden sözleşmeli olarak pancar nakliye işini yapan kooperatif....
Deniz Baykal Kayseri’de
Deniz Baykal Kayseri’de CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, cumhurbaşkanlığı adaylığı için, “Aday tartışmasına çekiliyor, halbuki bizim yöntem belirlememiz lazım.
Develi’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı kutlamaları
Develi’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı kutlamaları Bu yıl 98.
Eğitim Bir Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan: “İyi bir gençliğe sahip milletin bugünü zafer, yarını bayramdır”
Eğitim Bir Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan: “İyi bir gençliğe sahip milletin bugünü zafer, yarını bayramdır” Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle basın açıklaması yaptı.
Başkan Çolakbayrakdar, “19 Mayıs milli uyanışın sembolüdür”
Başkan Çolakbayrakdar, “19 Mayıs milli uyanışın sembolüdür” Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Kayseri’de ’19 Mayıs’ coşkusu
Kayseri’de ’19 Mayıs’ coşkusu Kayseri’de, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN