Back To Top

Diğer Kayseri Haberleri

Melikgazi Belediyesince Yapımı Tamamlanan Büyükpoyraz Cami açıldı
Melikgazi Belediyesince Yapımı Tamamlanan Büyükpoyraz Cami açıldı Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yer alan Büyükpoyraz Camii’nin düzenlenen tören ile ibadete açıldığını söyledi.
Nursaçan’dan KTO ve KAYSO’ya ziyaret
Nursaçan’dan KTO ve KAYSO’ya ziyaret Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (Kayseri OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’u ve....
Özgür Kudüs Platformu’ndan Filistin’e destek çağrısı
Özgür Kudüs Platformu’ndan Filistin’e destek çağrısı Özgür Kudüs Platformu üyeleri, İsrail askerlerinin Kudüs’te düzenlediği saldırılara tepki gösterdi.
MHP Milletvekili adaylarını açıklayan İl Başkanı Serkan Tok, \
MHP Milletvekili adaylarını açıklayan İl Başkanı Serkan Tok, "Aday listemiz ile birlikte Kayseri’de oy patlaması yapacağız" MHP İl Başkanı Serkan Tok, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27.
Çelik: “Gençlerimizi Yetiştirmek Boynumuzun Borcudur”
Çelik: “Gençlerimizi Yetiştirmek Boynumuzun Borcudur” Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, "Gençlerimizi yetiştirmek boynumuzun borcudur.
Sahabiye Mahallesi Sakinleri İyilik Sofrasında Buluştu
Sahabiye Mahallesi Sakinleri İyilik Sofrasında Buluştu Sahabiye Mahallesi sakinleri, İlim Hikmet Vakfı öncülüğünde İyilikder tarafından organize edilen iyilik sofrasında buluştu.
Başkan Çelik, Mazlumder’in iftarına katıldı
Başkan Çelik, Mazlumder’in iftarına katıldı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Mazlumder tarafından verilen iftara katıldı.
Büyükşehir ile Ramazan etkinlikleri her yerde
Büyükşehir ile Ramazan etkinlikleri her yerde Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde Ramazan Sokağı, büyük mahalleler ve ilçelerde ise Ramazan Tırı ile Ramazan gecelerini en güzel şekilde yaşatmaya devam ediyor.
Talas Ramazan Sokağına vatandaşlar akın etti
Talas Ramazan Sokağına vatandaşlar akın etti Talas Belediyesi tarafından on bir ayın sultanı için Yamaçparaşütü İniş Pisti’nde kurulan Ramazan Sokağı’na Talaslılar akın etti.
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı Toplumumuzu olumsuz yönde etkileyen uyuşturucu ve her türlü bağımlılıkla etkin mücadele edilmesi konusunda yürütülecek çalışmaların ele alındığı Bağımlılıkla Mücadele....
ERÜ Rektörü Güven’den ‘19 Mayıs’ mesajı
ERÜ Rektörü Güven’den ‘19 Mayıs’ mesajı Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof.
KGC’ye ziyaretler devam ediyor
KGC’ye ziyaretler devam ediyor Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Sözcüsü Ahmet Taş ve KAYMOS Başkanı Tuncay Sabuncu Kayseri Gazeteciler Cemiyetini (KGC) ziyaret ederek Başkan Veli Altınkaya’yı....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN
d