Back To Top

Diğer Kayseri Haberleri

Başkan Büyükkılıç Sarımsaklı ve Hunat Mahallelerinde
Başkan Büyükkılıç Sarımsaklı ve Hunat Mahallelerinde Her akşam bir mahallede semt halkı ile sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendiren Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kadir Gecesi münasebeti ile....
\
"Veren al, alan eli görmedi" Melikgazi Belediyesi tarafından Ramazan ayında 12 bin yardıma muhtaç aileye iaşe paketi dağıtıldı.
Bayram öncesi mezarlık ziyareti
Bayram öncesi mezarlık ziyareti Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ramazan Bayramı öncesi Şehir Mezarlığı’nı ziyaret etti.
Başkan Çelik iftarını 5 bin kişiyle birlikte açtı
Başkan Çelik iftarını 5 bin kişiyle birlikte açtı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Büyükşehir Belediyesi tarafından Seyyid Burhaneddin Hazretleri Türbesi’nde verilen iftara katıldı.
Başkan Çelik YADES’i Test Ediyor
Başkan Çelik YADES’i Test Ediyor Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Evde Sosyal Destek Hizmeti, Yaşlı Destek Programı (YADES) projesini bizzat projeden yararlananları ziyaret ederek test ediyor.
Hizmet-İş Sendikası’ndan bir anlamlı yardım daha
Hizmet-İş Sendikası’ndan bir anlamlı yardım daha Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şubesine bağlı Melikgazi Belediyesi Temizlik Müdürlüğünde çalışırken talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybeden Aykut Necip Kozak’ın....
Terminalde bayram yoğunluğu
Terminalde bayram yoğunluğu Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde yoğunluk yaşanıyor.
Kayseri Şeker’den,  NBŞ İle Mücadelede Pancar Çiftçisi İle Ortak Mücadele Çağrısı
Kayseri Şeker’den, NBŞ İle Mücadelede Pancar Çiftçisi İle Ortak Mücadele Çağrısı Kayseri Şeker’in geleneksel hale getirdiği Şeker Sofrası’nın 13’üncüsü Boğazlıyan İlçesi Ovakent Beldesi’nde kuruldu.
KGC Başkanı Metin Kösedağ:  “TOKİ ile yapılan çalışmalar neticesinde çok önemli bir mesafe kat ettik”
KGC Başkanı Metin Kösedağ: “TOKİ ile yapılan çalışmalar neticesinde çok önemli bir mesafe kat ettik” Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Cemiyet Başkanı Metin Kösedağ, “TOKİ ile yapılan çalışmalar neticesinde çok önemli bir....
Kayseri’deki fuhuş operasyonunda iki tutuklama
Kayseri’deki fuhuş operasyonunda iki tutuklama Kayseri’de Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı.
Başkan Hiçyılmaz’dan Ramazan Bayramı Mesajı
Başkan Hiçyılmaz’dan Ramazan Bayramı Mesajı Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ın Ramazan Bayramı Mesajı
Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ın Ramazan Bayramı Mesajı Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, yayımladığı Ramazan Bayramı mesajında, "Bayramlar, kardeşliğin dostluğun helalleşme ve sevincin yaşandığı istisnai....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN