Back To Top

Diğer Kilis Haberleri

Üniversite Kreş ve Gündüz Bakımevi İnşaatına Başlanacak
Üniversite Kreş ve Gündüz Bakımevi İnşaatına Başlanacak Kilis 7 Aralık Üniversitesinde yaklaşık 1 yıldır geçici binasında hizmet veren Kreş ve Gündüz Bakımevi için çağdaş ve çok amaçlı yeni bir bina yapılacak.
Milletvekili Dülger’in Ramazan Bayramı Mesajı
Milletvekili Dülger’in Ramazan Bayramı Mesajı AK Parti Kilis milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Milletvekili Dülger’in Babalar Günü mesajı
Milletvekili Dülger’in Babalar Günü mesajı AK Parti Kilis milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, Babalar günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Kilis’te sağanak yağmur etkili oldu
Kilis’te sağanak yağmur etkili oldu Kilis’te aniden bastıran sağanak yağmur 40 dereceyi aşan sıcakta nefes almakta zorluk çeken vatandaşları serinletti.
Kilis Kent Konseyi kadın meclisi toplantı
Kilis Kent Konseyi kadın meclisi toplantı Kilis Kent Konseyi Başkanı Mehmet Uğur Tırnaksız başkanlığında Kadın Meclisi Toplantısı yapıldı.
Sınırda görev yapan Mehmetçiğe ev yemeği
Sınırda görev yapan Mehmetçiğe ev yemeği Kilis Belediyesi konaklarında görev yapan kadınların oluşturduğu Şefkat Timi tarafından hazırlanan ev yemekleri, sınırda görev yapan Mehmetçiğe gönderildi.
MHP milletvekili adayları gazetecilerle bir araya geldi
MHP milletvekili adayları gazetecilerle bir araya geldi MHP Kilis Milletvekili adayları Hasan Mısırlıgil ile Abdullah Alpdağ, Kilis’te görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Sınırda Suriyelilerin son gün yoğunluğu
Sınırda Suriyelilerin son gün yoğunluğu Suriyelilerin Ramazan Bayramı için ülkelerine gittiği son günde Kilis Öncüpınar Sınır Kapısında yoğunluk yaşanıyor.
Jandarma’dan Vali Tekinarslan’a ziyaret
Jandarma’dan Vali Tekinarslan’a ziyaret Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan, Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşunun 179.
Milletvekili Dülger’in Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü mesajı
Milletvekili Dülger’in Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü mesajı AK Parti Kilis milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Kara Kilisli milli sporcular ile bir araya geldi
Başkan Kara Kilisli milli sporcular ile bir araya geldi Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara ile Milletvekili Adayları Mustafa Hilmi Dülger ile Ahmet Salih Dal milli sporcular ile bir araya geldi
Başkan Kara, eşi Gülse....
Vali Tekinarslan İftar verdi
Vali Tekinarslan İftar verdi Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan tarafından sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar ile şehit aileleri ve daire müdürlerine valilik konağında bir iftar yemeği verdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN