Back To Top

Diğer Kilis Haberleri

Üniversite de Dünya Tıbbi Sekreterler Günü kutlandı
Üniversite de Dünya Tıbbi Sekreterler Günü kutlandı Kilis 7 Aralık Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bünyesinde, 29 Kasım Dünya Tıbbi Sekreterler günü coşkuyla kutlandı.
Başkan Kara’nın Kilis’in Kurtuluşunun 96. yıl dönümü mesajı
Başkan Kara’nın Kilis’in Kurtuluşunun 96. yıl dönümü mesajı Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Kilis’in Kurtuluşunun 96.
Milletvekili Polat’ın Kilis’in Düşman İşgalinden Kurtuluş’un 96. yıldönümü mesajı
Milletvekili Polat’ın Kilis’in Düşman İşgalinden Kurtuluş’un 96. yıldönümü mesajı AK Parti Kilis milletvekili Reşit Polat, Kilis’teki kurtuluş mücadelesinin en az diğer vatan topraklarında olduğu kadar çetin geçtiğini ifade etti.
Sınıra topçu bataryası ile mühimmat sevk edildi
Sınıra topçu bataryası ile mühimmat sevk edildi Kilis’teki sınır birliklerine topçu bataryası ile mühimmat sevkıyatı yapıldı.
Türkiye zeytin üretiminde dünyada 6’ncı sırada
Türkiye zeytin üretiminde dünyada 6’ncı sırada Kilis Valiliği öncülüğünde düzenlenen Zeytincilik Çalıştayı’nda konuşan Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı Resul Durmaz, dünyada zeytinyağı üretimi açısından....
Kilis’te zeytinyağlı yemek yarışı
Kilis’te zeytinyağlı yemek yarışı Kilis’te Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından "Zeytin Çalıştayı" kapsamında Zeytinyağlı Kilis Yemekleri Yarışması düzenlendi.
Kilis’in düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü etkinliklerine hazır
Kilis’in düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü etkinliklerine hazır Kilis Belediyesi 7 Aralık için özel bir program hazırladı.
Ünlü sanatçılar Kilislileri coştu
Ünlü sanatçılar Kilislileri coştu Kilisli vatandaşlar ünlü sanatçılar Mehmet Yakar, Hüseyin Fındık, Nadide Sultan ve Aysel Yılmaz ile coştu.
Kaymakam Avcı’nın Dünya Engelliler günü mesajı
Kaymakam Avcı’nın Dünya Engelliler günü mesajı Kilis’in Elbeyli İlçe Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Dünya Engelliler günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Kilis’te kaçak sigara ile akaryakıt  ele geçirildi
Kilis’te kaçak sigara ile akaryakıt ele geçirildi Kilis’in Elbeyli ilçesinde jandarma bir tır içerisinde 2 bin 475 paket kaçak sigara ile 940 litre kaçak akaryakıt ele geçirdi.
İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden örnek davranış
İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden örnek davranış Kilis Eyüp Gökçeimam Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrenim gören öğrenciler kardeş okul olarak belirledikleri Süngütepe Köyü İlkokuluna ziyarette bulunarak minik....
Yukarı Afrin Baraj Havzasına 200 bin fidan dikilecek
Yukarı Afrin Baraj Havzasına 200 bin fidan dikilecek Kilis Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 5 bin dönüm alana sahip Yukarı Afrin Baraj Havzası ağaçlandırılmaya başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN