Back To Top

Diğer Kilis Haberleri

Bombalı araç saldırılarına karşı elektronik ikaz sistemi kuruldu
Bombalı araç saldırılarına karşı elektronik ikaz sistemi kuruldu Kilis’te, bombalı araç saldırılarına karşı, yol kontrol noktalarına güvenliği sağlamak amacıyla elektronik ikaz sistemi kuruldu.
OSB ekonominin can damarı olacak
OSB ekonominin can damarı olacak AK Parti Kilis Milletvekili Reşit Polat, Kilis Polateli-Şahinbey OSB’nin bölge ekonomisini şaha kaldıracağını söyledi.
Kaymakam Avcı’dan kamu çalışanlarına çağrı
Kaymakam Avcı’dan kamu çalışanlarına çağrı Kilis’in Musabeyli ilçesi Kaymakamı Ertuğrul Avcı, kamu çalışanlarının amir ve müdürleri ile bir araya gelerek, vatandaşların taleplerinin ivedilikle yerine....
Alo 185 arıza ve ihbar hattı
Alo 185 arıza ve ihbar hattı Kilis Belediyesi Su İşleri Müdürlüğü vatandaşların 7/24 ‘Alo 185 Arıza ve İhbar’ hattını tüm operatörlerden arayarak bilgi alabilmesini mümkün hale getirdi.
300 paket kaçak sigara ele geçirildi
300 paket kaçak sigara ele geçirildi Kilis’in Elbeyli ilçesinde 300 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Oylum Höyükte kazılar sürüyor
Oylum Höyükte kazılar sürüyor Kilis’te, Oylum Höyükte kazı çalışmaları sürüyor.
Vali Tekinarslan OSB’deki yarımlarla ilgili bilgi aldı
Vali Tekinarslan OSB’deki yarımlarla ilgili bilgi aldı Vali Mehmet Tekinarslan, Kilis Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulunarak, yeni yatırımlar ile ilgili bilgi aldı.
Zorla evlendirilmek istenen kızın kardeşi tarafından pencereden aşağı atıldığı ortaya çıktı
Zorla evlendirilmek istenen kızın kardeşi tarafından pencereden aşağı atıldığı ortaya çıktı Kilis’te zorla evlendirilmek istenen 16 yaşındaki Suriyeli kızın, erkek kardeşi tarafından pencereden aşağı itildiği ortaya çıktı.
Kilis’te eğitim yatırımları
Kilis’te eğitim yatırımları AK Parti Kilis Milletvekili Reşit Polat, 32 derslik İmam Hatip Lisesinin önümüzdeki yıl tamamlanarak faaliyete geçeceğini söyledi.
İtfaiyeden bayanlara yangına müdahale eğitimi
İtfaiyeden bayanlara yangına müdahale eğitimi Kilis Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından Meslek Edindirme Merkezi çalışan bayanları yangına müdahale ile eğitimi verildi.
Çiftçiler yer altı sularıyla susuzluğu yenmeye çalışıyor
Çiftçiler yer altı sularıyla susuzluğu yenmeye çalışıyor Kilis’te kuraklıkla boğuşan çiftçiler, ürünlerini yer altı kaynaklarından faydalanarak sulama yapıyor.
Bindallı ve kaftan dikiminde sona gelindi
Bindallı ve kaftan dikiminde sona gelindi Geçmişi Osanlıya dayanan bindallı ve kaftan dikiminin öğrenilmesi için başlatılan kursta sona gelindi
Kilis Belediyesi Hacı Hatice Kazancıoğlu Sosyal Tesisinde....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN