Back To Top

Diğer Kilis Haberleri

Belediyeden kıyafet dağıtımı sürüyor
Belediyeden kıyafet dağıtımı sürüyor Kilis Belediyesi Kadın Meslek Edindirme Merkezleri tarafından Kurban Bayramı yaklaşırken kıyafet dağıtımları hız kesmeden devam ediyor.
Asri Mezarlıkta bayram mesaisi
Asri Mezarlıkta bayram mesaisi Kilis Belediyesi tarafından Asri Mezarlıkta kurban bayramı öncesi otları temizlendikten sonra düzenleme yapıldı.
22 bin Suriyeli bayrama gitti
22 bin Suriyeli bayrama gitti Kurban Bayramı için 22 bin Suriyeli ülkesine gitti.
Akıncı köyünün su sorunu çözüldü
Akıncı köyünün su sorunu çözüldü Kilis İl Özel İdaresi tarafından merkeze bağlı Akıncı köyünün su sorunu çözüldü.
GTO heyetinden KİTSO’ya ziyaret
GTO heyetinden KİTSO’ya ziyaret Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Yönetim Kurulu ve Meclis Divan Üyelerinden oluşan GTO heyeti, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası’na....
Gençlik Kampı sona erdi
Gençlik Kampı sona erdi Kilis Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından Gençlik kampı yoğun katılım ve eğlenceli bir şekilde sona erdi.
Başkan Kara’dan döviz ile altınları bozdurun kampanyasına destek
Başkan Kara’dan döviz ile altınları bozdurun kampanyasına destek Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, dolar, euro ve altınları, bozdurun çağrısına Kilis elindeki kısıtlı imkanlarla cevap vereceğini söyledi.
Suriyeliler maraton koşar gibi ülkelerine gidiyor
Suriyeliler maraton koşar gibi ülkelerine gidiyor Kurban Bayramı’nı ülkelerinde geçirmek isteyen yüzlerce Suriyeli işlem yapılacak alanın açılmasıyla birlikte maraton koşar gibi metrelerce depar atarak, ülkelerine....
(Özel) Otomobilin motoruna sıkışan yavru kediyi itfaiye kurtardı
(Özel) Otomobilin motoruna sıkışan yavru kediyi itfaiye kurtardı Kilis’te yeni doğmuş bir kedi sıkıştığı otomobilin motor kısmından itfaiyenin operasyonu ile kurtarıldı.
AK Parti 17 yaşında
AK Parti 17 yaşında AK Parti Kilis milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, Milletin sesi, Türkiye’nin partisi, memleket sevdalısı ak sevda 17 yaşında olduğunu söyledi.
Hastanede kuyruk çilesi bitiyor
Hastanede kuyruk çilesi bitiyor Kilis Devlet Hastanesinde bir ilke imza atarak poliklinik sıramatik sistemini devreye koydu.
Ülkelerine gitmek isteyen Suriyeliler Öncüpınar’a akın etti
Ülkelerine gitmek isteyen Suriyeliler Öncüpınar’a akın etti Kurban Bayramı için ülkesine gitmek isteyen Suriyeliler Öncüpınar Sınır Kapısı’na akın etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN