Back To Top

Diğer Kilis Haberleri

(Özel Haber) Havaya uçurulan Öcalan’ın sözde anıtının kalıntıları Kilis’ten de görülüyor
(Özel Haber) Havaya uçurulan Öcalan’ın sözde anıtının kalıntıları Kilis’ten de görülüyor Yerli üretim Silahlı İnsansız Hava Aracının (SİHA) Zeytin Dalı Harekatı kapsamında havaya uçurduğu terör örgütü PKK/PYD-YPG elebaşı Abdullah Öcalan’ın Darmık....
İstanbul Muhtarlar Federasyonundan Kilis’e ve Mehmetçiğe Destek
İstanbul Muhtarlar Federasyonundan Kilis’e ve Mehmetçiğe Destek Türkiye’nin dört bir tarafından Mehmetçikler ile Kilis’te yaşayan vatandaşlara destek sürüyor.
Afrin’deki PYD hedefleri vurulmaya devam ediliyor
Afrin’deki PYD hedefleri vurulmaya devam ediliyor Kilis’te konuşlu bulunan fırtına obüs topları, tank ve çok namlulu roketatarlar (ÇNRA) tarafından PKK/PYD hedefleri vurulmaya devam ediliyor.
Suriye’den atılan roket evin tavanını delip pencereden bahçeye düştü
Suriye’den atılan roket evin tavanını delip pencereden bahçeye düştü Suriye’den PKK/PYD-YPG terör örgütü tarafından atılan bir roket Kilis’e bağlı Kocabeyli köyündeki bir evin mutfak kısmına isabet etti.
Suriye sınırında yoğun sis
Suriye sınırında yoğun sis Kilis’in Suriye sınırında sabah saatlerinden itibaren sis etkili oluyor.
Köşk Belediyesinden Zeytin Dalı Harekatına destek
Köşk Belediyesinden Zeytin Dalı Harekatına destek Aydın Köşk Belediyesi ve halkı tarafından Kilis sınırında devam eden Zeytin Dalı Harekatında görev yapan Mehmetçiklerimize destek için Kilis’e geldi.
Gaziantepli engelliler, komando yemini etti
Gaziantepli engelliler, komando yemini etti Afrin operasyonuna destek vermek içüin Kilis’e gelen Gaziantepli engelliler, komando yemini ettiler.
BM yardım konvoyu Suriye’ye geçiş yaptı
BM yardım konvoyu Suriye’ye geçiş yaptı Birleşmiş Milletler (BM) tarafından 8 tırlık yardım konvoyu Kilis’in Öncüpınar Sınır Kapısı üzerinden Suriye’ye geçiş yaptı.
Kılıs’te boş araziye 3 roket düştü
Kılıs’te boş araziye 3 roket düştü Terör örgütü PKK/PYD/YPG tarafından Kilis’e atılan 3 roket boş araziye düştü.
(Özel haber) Şehit anne ve babasının sözleri Türkiye’nin göğsünü kabarttı
(Özel haber) Şehit anne ve babasının sözleri Türkiye’nin göğsünü kabarttı Afrin’e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nın 17’inci gününde Bülbül beldesinde PKK/PYD/YPG terör örgütü üyeleriyle girdiği çatışmada şehit olan Kilisli Piyade....
Karaman Belediye Başkanı Çalışkan Kilislilere destek verdi
Karaman Belediye Başkanı Çalışkan Kilislilere destek verdi Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Kilis’e destek vermek için geldiği kentte esnaf ziyarete yaptı.
Sudan zehirlenen 2 ÖSO askeri Kilis’e getirildi
Sudan zehirlenen 2 ÖSO askeri Kilis’e getirildi Suriye’nin Afrin bölgesinde sudan zehirlendikleri şüphesiyle 2 Özgür Suriye Ordusu askeri tedavi için Kilis’e getirildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN