Back To Top

Diğer Kırklareli Haberleri

Vali Osman Bilgin, Kırklareli Yeşilay Şubesini ağırladı
Vali Osman Bilgin, Kırklareli Yeşilay Şubesini ağırladı Valiler Kararnamesi ile Kırklareli Valiliği görevine atanan Vali Osman Bilgin’e kutlama ziyaretleri devam ediyor.
Şehit ve gazi yakınları iftar yemeğinde bir araya geldi
Şehit ve gazi yakınları iftar yemeğinde bir araya geldi Kırklareli’nde şehit ve gazi yakınları iftar yemeğinde bir araya geldi.
Vali Bilgin muhtarlarla bir araya geldi
Vali Bilgin muhtarlarla bir araya geldi Kırklareli’nde her ay gerçekleşen Muhtarlar Toplantısı bu ay Kırklareli Valisi Osman Bilgin Başkanlığında, Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde yapıldı.
Zeybek oynayarak mezun oldular
Zeybek oynayarak mezun oldular Kırklareli’nin Üsküp Beldesinde Atatürk Ortaokulu öğrencileri baloda zeybek oynayarak mezuniyetlerini kutladı.
Acil obstetrik bakım hizmet içi eğitimleri devam ediyor
Acil obstetrik bakım hizmet içi eğitimleri devam ediyor Gebelikte meydana gelebilecek anne ve bebek ölümlerinin önüne geçmek için Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verilen hizmet içi eğitimler devam ediyor.
İş Sağlığı ve Güvenliği değerlendirme toplantısı düzenlendi
İş Sağlığı ve Güvenliği değerlendirme toplantısı düzenlendi Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık tesislerinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda yapılacaklar toplantıda değerlendirildi.
İki sağlık projesinin kapanış töreni yapıldı
İki sağlık projesinin kapanış töreni yapıldı Kırklareli’nde gerçekleştirilen “Mutlu İlkbahar” ve “Minik Eller Yıkansın, Fırçala Dişlerini Göster Gülüşlerini” isimli projelerin kapanış töreni yapıldı.
Anne ve bebek sağlığı ile ilgili kurum içi eğitimler devam ediyor
Anne ve bebek sağlığı ile ilgili kurum içi eğitimler devam ediyor Kırklareli’nde sağlık personellerine yönelik anne ve bebek sağlığı ile ilgili verilen hizmet içi eğitimler devam ediyor.
Bakan Eroğlu: \
Bakan Eroğlu: "Ergene kesinlikle tertemiz olacak" Kırklareli’ne gelen Orman ve Su işleri Bakanı Prof.
Kırklareli’nde ‘Güvenilir Gıda Üretimi’ eğitimi verildi
Kırklareli’nde ‘Güvenilir Gıda Üretimi’ eğitimi verildi Kırklareli İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu Kapsamında ilde faaliyet gösteren onaylı işletme....
AFAD’tan sağlıkçılara eğitim
AFAD’tan sağlıkçılara eğitim Kırklareli Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarına temel afet bilinci eğitimi verdi.
Kırkklareli’nde hayvancılığın kalitesi artacak
Kırkklareli’nde hayvancılığın kalitesi artacak Kırklareli Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını tamamlayarak Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ISO 9001-2015 belgesini....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN