Back To Top

Diğer Kırklareli Haberleri

Sorgum ve sudan otunun ilk hasadı yapıldı
Sorgum ve sudan otunun ilk hasadı yapıldı Kırklareli’nde, Mayıs ayında ekimi yapılan sorgum ve sudan otunun hasadı kapsamında tarla günü düzenlendi.
Vali Bilgin ve Başkan Kesimoğlu’ndan film setine ziyaret
Vali Bilgin ve Başkan Kesimoğlu’ndan film setine ziyaret Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Valisi Osman Bilgin ile birlikte çekimleri Armağan köyünde yapılan "Göktaşı" filminin setini ziyaret etti.
Kırklareli’nde 2 bin adet keklik doğaya bırakıldı
Kırklareli’nde 2 bin adet keklik doğaya bırakıldı Kırklareli Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından 2 bin adet çil keklik doğaya bırakıldı.
Kıyıköy’de iki ölü yunus bulundu
Kıyıköy’de iki ölü yunus bulundu Kırklareli’ne bağlı Kıyıköy’de denizde iki ölü yunus bulundu.
Sezonun ilk ayçiçeği tohumu alındı
Sezonun ilk ayçiçeği tohumu alındı Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesi S.
Yolda yürürken kafasına lastik parçası isabet etti
Yolda yürürken kafasına lastik parçası isabet etti Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde trafiğe kapalı alana girmeye çalışan bir kamyonetin lastiği patladı.
’Bebek dostu’ hastane çalışmaları devam ediyor
’Bebek dostu’ hastane çalışmaları devam ediyor Kırklareli’nin Vize Devlet Hastanesi’nde, “Bebek Dostu Sağlık Kuruluşları” değerlendirme toplantısı yapıldı.
(Özel haber) Türkiye hiphop şampiyonu Zeki Gündüz, Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyor
(Özel haber) Türkiye hiphop şampiyonu Zeki Gündüz, Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyor Türkiye hiphop dans kategorisinde son iki yılın şampiyonu Zeki Gündüz, gözünü Makedonya’da yapılacak Dünya Şampiyonası’na dikti ve gece-gündüz dünya şampiyonasına....
2 kız çocuğu denizde kayboldu
2 kız çocuğu denizde kayboldu Kırklareli’nin Vize ilçesinde 2 kişinin denizde kaybolduğu ihbarı üzerine bölgede yapılan hava destekli geniş çaplı aramada 1 kızın cesedine ulaşıldı, diğeri ise halen....
Vali Bilgin Kızılay’ın yeni binasının inşaatını inceledi
Vali Bilgin Kızılay’ın yeni binasının inşaatını inceledi Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Kızılay Kırklareli Şubesi’nin hizmet binası inşaatında incelemelerde bulundu.
Vali Bilgin, şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi
Vali Bilgin, şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Eşi İlknur Bilgin ile birlikte Şehit ve Gazi aileleriyle bir araya geldi.
Kırklareli Valisi Bilgin, inşaatı süren Kızılay şube binasında incelemelerde bulundu
Kırklareli Valisi Bilgin, inşaatı süren Kızılay şube binasında incelemelerde bulundu Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Kızılay Kırklareli Şube binasını ziyaret ederek inşaat hakkında bilgi aldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN