Back To Top

Diğer Samsun Haberleri

’Çocuk Gelinlere Hayır Sergisi’ açıldı
’Çocuk Gelinlere Hayır Sergisi’ açıldı ’Çocuk Gelinlere Hayır’ 13.
Bafra Belediyesinden otistik çocuklara tiyatro
Bafra Belediyesinden otistik çocuklara tiyatro Bafra Belediyesi tarafından otistik çocuklara yönelik tiyatro etkinliği düzenlendi.
Yılmaz: \
Yılmaz: "Gülsan esnafını mağdur etmeden daha güzel bir yere taşıyacağız" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, amaçlarının Gülsan Sanayi Sitesi esnafını mağdur etmeden daha güzel bir yere taşımak olduğunu söyledi.
Samsun’da “AR-GE ve Sağlık İnovasyonu Sempozyumu” yapılacak
Samsun’da “AR-GE ve Sağlık İnovasyonu Sempozyumu” yapılacak Samsun’da 22 Şubat’ta “AR-GE ve Sağlık İnovasyonu Sempozyumu” düzenlenecek.
Antrenör Gelişim Semineri
Antrenör Gelişim Semineri Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ile Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde 120 antrenöre seminer verildi.
Samsun’da yangınların yüzde 40’ı elektrik kontağından çıkıyor
Samsun’da yangınların yüzde 40’ı elektrik kontağından çıkıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Rıza Zengin, elektrik kontağına bağlı çıkan yangınların sayısının hızla arttığını belirterek, elektrik....
Samsun’da bir kişiyi bıçakla ağır yaralayan genç yakalandı
Samsun’da bir kişiyi bıçakla ağır yaralayan genç yakalandı Samsun’da br kişiyi bıçakla ağır yaralayan genç, polis tarafından gözaltına alındı.
DEAŞ’tan gözaltına alınan Iraklı adliyeye sevk edildi
DEAŞ’tan gözaltına alınan Iraklı adliyeye sevk edildi Samsun’da terör örgütü DEAŞ’a yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Irak uyruklu bir kişi adliyeye sevk edildi.
Proje bazlı düşünme sertifika töreni
Proje bazlı düşünme sertifika töreni Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde "Proje Bazlı Düşünme ve Sorun Çözme Eğitimi" başarı ile tamamlandı.
Türk doktordan inanılmaz buluş
Türk doktordan inanılmaz buluş Samsun’da bir ortopedi uzmanı doktor tarafından yapılan ve dünyada bir benzeri olmayan “Ortopedi Robotu” ile kırıklar açık ameliyata gerek kalmadan tedavi edilebilecek.
Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel kurulu
Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel kurulu Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası 28.
Bıçakla bir kişiyi ağır yaralayan şahıs tutuklandı
Bıçakla bir kişiyi ağır yaralayan şahıs tutuklandı Samsun’da bir kişiyi bıçakla ağır yaralayan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN