Back To Top

Diğer Tekirdağ Haberleri

Bayramda beslenmeye dikkat
Bayramda beslenmeye dikkat Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala uzmanlar, oruç sonrası beslenme düzeninin değişmesi nedeniyle bayram ve sonrası beslenme için uyarıyor.
Gerdanlık tamamlanırsa İstanbullular buraya akın edecek
Gerdanlık tamamlanırsa İstanbullular buraya akın edecek Şehrin çehresini güzelleştirecek olan ve ‘Tekirdağ’ın gerdanlığı’ diye nitelendirilen Tekirdağ Sahil Yolu Projesinin değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Kadir gecesinde binlerce kişi teravih namazında buluştu
Kadir gecesinde binlerce kişi teravih namazında buluştu Çorlu Müftülüğü tarafından düzenlenen Kadir Gecesi Programı binlerce kişinin katılımıyla huşu içinde eda edildi.
Tekirdağ’da Kadir Gecesi’nde camiler doldu taştı
Tekirdağ’da Kadir Gecesi’nde camiler doldu taştı Kur’an-ı Kerim’in indirildiği ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde Tekirdağ’daki camiler doldu taştı.
Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi’nin imzaları atıldı
Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi’nin imzaları atıldı Uluslararası ticaret yapmak isteyen veya mevcut dış ticaretini geliştirmek isteyen Trakya’daki firmalara katkı sağlamak amacıyla kurulması planlanan ‘Trakya Ticari....
Ergene’de yol yapım çalışmaları
Ergene’de yol yapım çalışmaları 11 ilçede altyapı çalışması yapılan yerlerde, eş zamanlı olarak sıcak asfalt ve beton yol (SSR) çalışmalarını sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, üstyapı....
Albayrak, tescilli tarihi yapılarla ilgili Edirne’ye gitti
Albayrak, tescilli tarihi yapılarla ilgili Edirne’ye gitti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Yusuf Şamiloğlu’nu ziyaret etti.
Süleymanpaşa Belediyesi hizmet binası yarışmasında yer görme süresi uzatıldı
Süleymanpaşa Belediyesi hizmet binası yarışmasında yer görme süresi uzatıldı Süleymanpaşa Belediyesi tarafından 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu 23.
TESKİ binaları 7/24 güvenlik kameraları ile izleniyor
TESKİ binaları 7/24 güvenlik kameraları ile izleniyor Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü hizmet binalarının güvenlik önlemlerini arttırıyor.
Kamyonetin çarptığı down sendromlu adam yaralandı
Kamyonetin çarptığı down sendromlu adam yaralandı Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışan down sendromlu adama kamyonet çarptı.
Tekirdağ’daki trafik kazalarının bilançosu açıklandı
Tekirdağ’daki trafik kazalarının bilançosu açıklandı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Edirne Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2016 yılında Tekirdağ’da meydana gelen 2 bin 202 trafik kazasında 119 kişinin....
Malkara Belediyesinin kadın çalışanları iftarda buluştu
Malkara Belediyesinin kadın çalışanları iftarda buluştu Malkara Belediyesi’nde çalışan kadınlar, iftar yemeğinde bir araya geldi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN