Back To Top

Diğer Tekirdağ Haberleri

Malkara’da öğrencilerin resim sergisi
Malkara’da öğrencilerin resim sergisi Tekirdağ Malkara Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları 800 farklı resim çalışması düzenlenen sergi ile halkın beğenisine sunuldu.
Yavru karacaya muhtar şefkati
Yavru karacaya muhtar şefkati Tekirdağ’ın Malkara ilçesi Elmalı Mahallesi Muhtarı Hasan Çinko, piknikçiler tarafından ormanlık alanda bulunan yavru karacaya sahip çıkıp yetkililere teslim etti.
Büyükşehir’in Çerkezköy’e yatırımları devam ediyor
Büyükşehir’in Çerkezköy’e yatırımları devam ediyor Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çerkezköy ilçesinde yapılan Kavak Dere ıslah çalışmalarının ikinci etap çalışmalarına başlandı.
Ergene Belediyesinden geleneksel Anneler Günü kutlaması
Ergene Belediyesinden geleneksel Anneler Günü kutlaması Tekirdağ Ergene Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Anneler Günü etkinliğinde bini aşkın anne ve çocuk sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Ergene’de engelsiz atletizm yarışması yapıldı
Ergene’de engelsiz atletizm yarışması yapıldı Tekirdağ’da Ergene Belediyesi tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen yarışmaya katılan yaklaşık 60 engelli çocuk keyifli bir gün geçirdi.
Bir Fikrim Var Projesinin ödülleri sahiplerini buldu
Bir Fikrim Var Projesinin ödülleri sahiplerini buldu Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı ortaklığı ile düzenlenen Bir Fikrim Var yarışmasının final ayağı Çorlu’da düzenlendi.
Çorlu’da yarım kilo eroin ele geçirildi
Çorlu’da yarım kilo eroin ele geçirildi Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı değerlendirilen kişilere yönelik olarak gerçekleştirilen operasyonda yaklaşık yarım kilo satışa hazır....
Saray Kültür Merkezinin temeli atıldı
Saray Kültür Merkezinin temeli atıldı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından Saray ilçesinde çok amaçlı Saray Kültür Merkezinin temeli büyük coşkuyla atıldı.
Başkan Albayrak, İsrail’i kınadı
Başkan Albayrak, İsrail’i kınadı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İsrail’in Kudüs’ü Israil’in başkenti olarak tanıması ve İsrail Büyükelçiliği’ni Kudüs’e taşımasıyla ilgili....
Tekirdağ’da Kudüs protestosu
Tekirdağ’da Kudüs protestosu ABD’nin Büyükelçilik binasının Kudüs’e taşınması ve İsrail güvenlik güçlerinin Filistinlilere saldırıları Tekirdağ’da protesto edildi.
Filistinli şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı
Filistinli şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi İsrail’in Filistin’de yaptığı zulme sessiz kalmadı.
Engelli bireylerin Tekirdağ sokaklarında ’Sevgi’ Yürüyüşü
Engelli bireylerin Tekirdağ sokaklarında ’Sevgi’ Yürüyüşü Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Tekirdağ’da ‘Sevgi Yürüyüşü’ ve ’7.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN
d