Back To Top

Diğer Tekirdağ Haberleri

Tekirdağ’da Roman Çalıştayı düzenlendi
Tekirdağ’da Roman Çalıştayı düzenlendi Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Risk Altındaki Çocukların Kaliteli Eğitime Erişimleri, Roman Çocukları ve Eğitim” çalıştayı düzenlendi.
Başkan Uyan 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı
Başkan Uyan 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
Başkan Albayrak, Cahit İnceoğlu’nu ağırladı
Başkan Albayrak, Cahit İnceoğlu’nu ağırladı Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ziyaret etti.
AK Partili başkan ölümden döndü
AK Partili başkan ölümden döndü AK Parti Tekirdağ’ın Muratlı ilçesi Başkanı Avukat Emrah Tunca, trafik kazası geçirdi.
Başkan Kadir Albayrak ilçelerdeki yatırımları inceledi
Başkan Kadir Albayrak ilçelerdeki yatırımları inceledi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı, Hayrabolu, Malkara ve Şarköy ilçelerini ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesince ilçelerde yapımı devam....
Öğrenciler teknoloji bağımlılığı ve kolon kanseri farkındalığı için yürüdü
Öğrenciler teknoloji bağımlılığı ve kolon kanseri farkındalığı için yürüdü Tekirdağ’da Namık Kemal Üniversitesi öğrencileri 8-14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftası ile ‘Mart Ayı Kolon Kanseri Farkındalık Etkinlikleri’ kapsamında yürüyüş....
Türk Eximbank, Çerkezköy OSB’de irtibat ofisini açtı
Türk Eximbank, Çerkezköy OSB’de irtibat ofisini açtı Türk Eximbank, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğünde irtibat ofisini açtı.
Okullarda tatbikatlar devam ediyor
Okullarda tatbikatlar devam ediyor Afet ve Acil Durum (AFAD) Tekirdağ İl Müdürlüğü, okullarda eğitim ve tatbikatlarına devam ediyor.
Sırtında Türk bayrağı ile Çanakkale’ye yürüyor
Sırtında Türk bayrağı ile Çanakkale’ye yürüyor Çanakkale şehitlerini anmak için İstanbul’dan yola çıkan Savaş Altay, sırtında taşıdığı Türk bayrağı ile Çanakkale’ye yürüyor.
Başkan Uyan’dan ‘14 Mart Tıp Bayramı’ mesajı
Başkan Uyan’dan ‘14 Mart Tıp Bayramı’ mesajı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayarak görevlerinde....
İklim Değişikliği 2. İzleme Toplantısı yapıldı
İklim Değişikliği 2. İzleme Toplantısı yapıldı "Trakya Bölgesinde İklim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon için Kapasite Artırımı" başlıklı projenin 2’nci izleme toplantısı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve....
Başkan Albayrak’tan Tıp Bayramı kutlaması
Başkan Albayrak’tan Tıp Bayramı kutlaması Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN