Back To Top

Diğer Tunceli Haberleri

Tunceli’ye 3 yeni ambulans
Tunceli’ye 3 yeni ambulans Sağlık Bakanlığı tarafından Tunceli’ye gönderilen 3 ambulans düzenlenen törenin ardından hizmet vermeye başladı.
Tunceli Belediyesi’nden başarılı öğrencilere termal gezisi
Tunceli Belediyesi’nden başarılı öğrencilere termal gezisi Tunceli Belediye Başkanlığı başarılı 120 öğrenci için hafta sonu Pertek Termal Otel’e gezi düzenledi.
Ovacık’ta bahar ve kış bir arada
Ovacık’ta bahar ve kış bir arada Tunceli’nin Ovacık ilçesinde bahar nedeniyle açan çiçekler ve karlı dağlar iki mevsimi bir arada yaşatıyor.
Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig Spor Toto 3.
Tunceli’de roket ve anti tank mayını ele geçirildi
Tunceli’de roket ve anti tank mayını ele geçirildi Tunceli’nin Ovacık ilçesinde düzenlenen operasyonda bir sığınakta 6 roket mühimmatı, bir adet anti tank mayını, elektrikli fünye ve çok sayıda yaşamsal malzeme ele....
Tunceli Belediye eski eş başkanına 8 yıl 9 ay ceza
Tunceli Belediye eski eş başkanına 8 yıl 9 ay ceza Tunceli Belediyesi eski Eş Başkanı Mehmet Ali Bul’a ‘silahlı terör örgütüne üye olma’ suçundan 8 yıl 9 ay hapis cezası verildi.
Gökyüzünde ’beyaz’ görsel şölen
Gökyüzünde ’beyaz’ görsel şölen Tunceli’nin Ovacık ilçesinde, Munzur Dağları’nın zirve kesimlerini kaplayan bulutların oluşturduğu görüntü ayrı bir güzellik katıyor.
Köylüler duyarlılık gösterdi, dağ keçileri tarlalara kadar indi
Köylüler duyarlılık gösterdi, dağ keçileri tarlalara kadar indi Tunceli’de Bezuvar cinsi çengel boynuzlu dağ keçileri, artık sürü halinde yerleşim yerlerine kadar inerek besleniyor.
Munzur Vadisi’ne bahar geldi, çiçekler açtı
Munzur Vadisi’ne bahar geldi, çiçekler açtı Türkiye’nin en önemli milli parklarından biri olan Munzur Vadisi Milli Parkında, ilkbahar mevsiminin ılık yüzünü göstermesiyle açmaya başlayan çiçekler görsel bir....
Tunceli’de öldürülen terörist bölge sorumlusu çıktı
Tunceli’de öldürülen terörist bölge sorumlusu çıktı Tunceli’de Jandarma Özel Harekat Timleri tarafından düzenlenen operasyonda öldürülen 14 teröristten birinin bölge sorumlularından olduğu ve bölge halkını etkilemek....
Barajın ortasındaki tarihi güzellik ’Pertek Kalesi’
Barajın ortasındaki tarihi güzellik ’Pertek Kalesi’ Tunceli’nin Pertek ilçesi sınırlarında bulunan Pertek Kalesi, eşsiz görüntüsüyle ziyaretçilerini tarihi bir yolculuğa çıkarıyor.
14 teröristin ele öldürüldüğü operasyonda bunlar ele geçirildi
14 teröristin ele öldürüldüğü operasyonda bunlar ele geçirildi Tunceli’de 14 teröristin öldürüldüğü operasyonda çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN