Back To Top

Diğer Tunceli Haberleri

Tunceli’de 15 üreticiye hibe desteği
Tunceli’de 15 üreticiye hibe desteği Tunceli’de 15 üretici ile Bireysel Sulama Sistemi Desteklemelerine ilişkin hibe sözleşmesi imzalandı.
Vali Sonel, mahallede karşılaştığı çocukları makamda ağırladı
Vali Sonel, mahallede karşılaştığı çocukları makamda ağırladı Tunceli Valisi Tuncay Sonel, mahalle ziyaretleri sırasında karşılaştığı çocukları makamda ağırladı.
Okuldaki koku üzerine ekipler ölçüm yaptı
Okuldaki koku üzerine ekipler ölçüm yaptı Tunceli’de bir anaokulunda sebebi bilinmeyen koku üzerine AFAD’a bağlı Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer (KBRN) ekipleri ölçüm yaptı.
Vali Sonel, Demiroluk Varyant Düzenleme çalışmalarını inceledi
Vali Sonel, Demiroluk Varyant Düzenleme çalışmalarını inceledi Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, yapımı devam eden "Demiroluk Varyant Düzenleme" çalışmasını yerinde inceledi.
TİSAD’dan,  Tunceli’ye ziyaret
TİSAD’dan, Tunceli’ye ziyaret Trabzon’dan Tunceli’ye gelen TİSAD heyeti, Vali Tuncay Sonel’i ziyaret etti.
15 yaşındaki kayıp oğlunu arıyor
15 yaşındaki kayıp oğlunu arıyor Tunceli’ye çalışmaya gelen baba, evden ayrılan ve 16 gündür haber alamadığı 15 yaşındaki oğlu Seymen Gülpınar’ın bulunmasını istedi.
“Uygarlığın İmzası Sanat” projesi geziyle tamamlandı
“Uygarlığın İmzası Sanat” projesi geziyle tamamlandı Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde öğrencilerine yönelik hazırlanan "Uygarlığın İmzası Sanat" projesi, Elazığ’a düzenlenen gezi ile tamamlandı.
Pertek Belediyesinden kadın işçilere feribot gezisi
Pertek Belediyesinden kadın işçilere feribot gezisi Tunceli’nin Pertek ilçesindeki tekstil atölyesinde çalışan 84 kadın işçi için, belediye tarafından feribot gezisi düzenledi.
3 çocuğunu kaybeden Emine Nine’ye evlat oldular
3 çocuğunu kaybeden Emine Nine’ye evlat oldular Tunceli’de eşini ve 3 oğlunu kaybeden 75 yaşındaki Emine Çapın ile yolda tanışan gençler, her türlü işine yardım ederek herkese örnek bir davranış gösterdi.
Tunceli’de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı
Tunceli’de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Tunceli’de öğrencilerin hazırladığı bilim fuarı açıldı.
Milletvekili Erol;” Büyük bir ihtimal Elazığ’dan aday olacağız”
Milletvekili Erol;” Büyük bir ihtimal Elazığ’dan aday olacağız” Tunceli’den tekrar milletvekili adayı olmayacağı sözünü tutacağını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, büyük bir ihtimalle....
Kimya mühendisi alerjisini fark etti, bitkilerden sabun üretti
Kimya mühendisi alerjisini fark etti, bitkilerden sabun üretti Tunceli’de kimyasallara alerjisi olan Kimya Mühendisi Semra Yeşil, kendi yetiştirdiği ve kente özgü bitkilerle sabun üretimi yapmaya başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN
d