Back To Top

Diğer Tunceli Haberleri

Munzur Nehri, uluslararası rafting parkuru ilan edildi
Munzur Nehri, uluslararası rafting parkuru ilan edildi Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Başkanlığı’nın 1 ile 3 Mart 2018 tarihlerinde Munzur ve Pülümür Çayında yapmış olduğu rafting sporuna uygun olan parkurları....
Tunceli’de “İmar Barışı” bilgilendirme toplantısı
Tunceli’de “İmar Barışı” bilgilendirme toplantısı Tunceli’de mahalle ve köy muhtarlarına yönelik imar barışı konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Hozat güneş enerjisiyle aydınlanacak
Hozat güneş enerjisiyle aydınlanacak Tunceli’nin Hozat ilçesinde sokak aydınlatmaları başta olmak üzere belediye ve su depolarının elektrik ihtiyacının güneş enerjisi ile karşılanması için çalışmalara....
Vali Sonel;\
Vali Sonel;"İstihdamda 81’inci sıradayken 4’üncü sıraya geldik" Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel," Çalışmak isteyene iş var.
Tunceli’de \
Tunceli’de "Kadın Yaşam Merkezi" açıldı Tunceli’de belediye tarafından hazırlanan "Kadın Yaşam Merkezi" açıldı.
Vali Sonel;\
Vali Sonel;"Pertek yolu hızla yapılıyor, 44 kilometreye düşüyor" Tunceli ile Elazığ arasını kısaltacak Pertek yolunda incelemede bulunan Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel,"52 kilometrelik Pertek yolu hızla....
Tavşanların tatlı kavgası
Tavşanların tatlı kavgası Tunceli-Erzincan sınırında iki tavşanın yol üstündeki kavgası görüntülendi.
Mantar toplarken kaybolan şahsı, AFAD ekibi buldu
Mantar toplarken kaybolan şahsı, AFAD ekibi buldu Tunceli’nin Pülümür İlçesi’nde mantar toplamaya giderken kaybolan şahsı AFAD ekipleri kurtardı.
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Tunceli’de
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Tunceli’de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce;”Ben hemşeriniz Kemal Kılıçdaroğlu’nun karşısına aday oldum, rakip oldum, çıktım yenildim, bir daha....
Vali Sonel, vatandaşlarla bayramlaştı
Vali Sonel, vatandaşlarla bayramlaştı Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, vatandaşlar ve güvenlik güçleri ile bayramlaştı.
Başbakan Yıldırım Mehmetçikle bayramlaştı
Başbakan Yıldırım Mehmetçikle bayramlaştı Başbakan Binali Yıldırım, Tunceli’de Mehmetçikle bayramlaştı.
Başbakan Yıldırım: \
Başbakan Yıldırım: "Çakı gibi valiniz var" Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel’den bilgi alan Başbakan Binali Yıldırım vatandaşlara," Çakı gibi valiniz var yerinde duramıyor" dedi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN