Back To Top

Diğer Tunceli Haberleri

Vali Sonel’den \
Vali Sonel’den "Haftalık Okul Ziyareti" Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, haftalık okul ziyareti kapsamında ilkokul öğrencileriyle bir araya geldi.
51 suç kaydı olan zanlı, mantardan zehirlenince yakalandı
51 suç kaydı olan zanlı, mantardan zehirlenince yakalandı Hakkında 20 yıl hapis cezası ve çok sayıda dava bulunan, geçtiğimiz yıl açık cezaevinden firar eden eden zanlı, yediği mantardan zehirlenince kaldırıldığı hastanede....
1,5 yıl önce evden çıktı bir daha haber alınamadı
1,5 yıl önce evden çıktı bir daha haber alınamadı Kocaeli’den Elazığ’a gelen ardından kızına "Tunceli’ye gidiyorum" diyen 89 yaşındaki İsmail Çelik’ten, 1,5 yıldır haber alınamıyor.
Başkanın ardından, meclis üyesi de CHP’den istifa etti
Başkanın ardından, meclis üyesi de CHP’den istifa etti Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi Belediyesinin CHP’li Meclis Üyesi Mükerreme Kılınç partisinden istifa etti.
CHP’li Başkan partisinden istifa etti
CHP’li Başkan partisinden istifa etti CHP Genel Başkanı Kemal Kıçıldaroğlu’nun memleketi Tunceli’nin CHP’li Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, partisinin ilçe yönetimini eleştirerek "’Aslanlar....
AFAD ekipleri kaya düşmesine karşı çalışma yaptı
AFAD ekipleri kaya düşmesine karşı çalışma yaptı Tunceli İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü ekipleri tarafından kaya düşmesi tehlikesi olan köylerde çalışma yürütüldüğü bildirildi.
Tunceli’de yollarda bakım çalışması
Tunceli’de yollarda bakım çalışması Tunceli’de kış öncesi yollarda bakım çalışması yapıldığı bildirildi.
Öğrenciler sandık başına gitti, oy kullanıp temsilci seçti
Öğrenciler sandık başına gitti, oy kullanıp temsilci seçti Tunceli’de öğrenciler sandık başına gidip oy kullanarak okul temsilcisini seçti.
Kalp krizi geçiren Jandarma er, hayatını kaybetti
Kalp krizi geçiren Jandarma er, hayatını kaybetti Tunceli’de vatani görevini yapan Jandarma Er Görkem Sevim, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
7 kişilik ailenin dağda ilkel yaşamı
7 kişilik ailenin dağda ilkel yaşamı 3 bin rakımlı Koşan Dağı’nın 2 bin 500 rakımında Erzincan sınırında en yakın yerleşim yerine 10 kilometre uzaklıkta taştan yapılan yaklaşık 300 yıllık olduğu ileri....
Vali Sonel, köylerde üreticileri ziyaret etti, tesisleri inceledi
Vali Sonel, köylerde üreticileri ziyaret etti, tesisleri inceledi Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, piliç üretim tesisi ve hayvan yetiştiriciliği yapan üreticilerle bir araya gelerek, incelemede bulundu.
Tunceli’de Sivil Savunma ve Koruyucu Güvenlik Denetimleri Yapıldı
Tunceli’de Sivil Savunma ve Koruyucu Güvenlik Denetimleri Yapıldı Tunceli’de sivil savunma uzmanları tarafından eğitim kurumlarında denetleme yapılarak, gerekli eksiklikler tespit edilip gideriliyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN