01.07.2020  12:42

Aslı Turanlı kimdir, kaç yaşında ve aslen nerelidir? Aslı Turanlı’nın biyografisi

Magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden olan Aslı Turanlı, televizyon projelerinin yanında yaptığı açıklamalarla da bazen gündeme geliyor. Sosyal medyada ve magazin dünyasında çıkan haberlerin ardında, ‘Aslı Turanlı kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir?’ soruları gündeme geliyor… 

+
-

Aslı Turanlı, 1995 yılında doğdu ve Marmara Üniversitesi’nde okudu. Emek Sahnesi’nde bazı oyunlarda oynayan Aslı Turanlı, Arka Sokaklar, Aslı Gibidir gibi projelerde yer aldı.

ASLI TURANLI KİMDİR?

1995’te doğan Aslı Turanlı, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası Amerikan İlişkileri bölümünde tamamladı.

Emek Sahnesi'nde bazı oyunlarda rol alan Aslı Turanlı, Tiyatro Karnaval'da sahnelenen Ferdi Merter'in yönettiği, Kaan Erkal'ın senaryosunu yazdığı ‘Ahh Süreyya' müzikalinin kadrosuna girdi.

Kanal D’nin en uzun soluklu dizi olan dizi olan Arka Sokaklar’da rol alan güzel oyuncu, ardından Ali Yorgancıoğlu'nun yönetmenliğini yaptığı ‘Aslı Gibidir’de oynadı.

Bir ara Kim Milyoner Olmak İster Yarışması'na katılan Aslı Turanlı, verdiği bir röportajda ailesinin ve arkadaşlarının ona "Şeker Kız" diye seslendiğini ve oyunculuk yapmak istediğini ifade etmişti.
 

DİĞER HABERLER
İstanbulluların dönüş çilesi
Van'da iki kişinin daha cesedi bulundu
Çoklu baro teklifi Adalet Komisyonu'nda kabul edildi
Bunlar medeni olmanın sıçrama tahtalarıdır
Bahçeli olumsuz tabloya destek vermeyebilir
Veliler taahütname imzalayacak
'Babacan tavır' var cinsel saldırı yok!