Emekli promosyonunda hiç görülmemiş ödeme! İş Bankası kesenin ağzını açtı!

Emekli promosyonunda hiç görülmemiş ödeme! İş Bankası kesenin ağzını açtı!

Özel bankalar arasında yaşlıların yüksek promosyona ilişkin yeni bir karar alındı. 31 Ekim Pazartesi, 7.500 liranın son günü olduğu açıklandı. İş Bankası’nın yüksek promosyon kampanyasına sayılı günler kaldı. Detaylara haberimizden göz atabilirsiniz…

Emeklilerin maaş artışları için özel bankalar arasında gerçek bir rekabet var. Yan ödemelerle beraber bu rakam 10 bin liraya yaklaştı. Emeklilik promosyon yarışmasına devlet bankaları da katıldı. SGK ile imzalanan sözleşme çerçevesinde kamu bankaları Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 5 bin lira verme kararı aldı.

İş Bankası, emekli maaşı avansı için verilen 7.500 liraya ilişkin yeni karar aldı. Türkiye'nin en büyük özel bankalarından

İş Bankası'nın emeklilik kampanyası 31 Ekim Pazartesi günü sona erecek. 1 Eylül'de başlayan 7 bin 500 liralık emeklilik kampanyası Pazartesi günü sona eriyor. Alınan bilgilere göre İş Bankası'nın emeklilik kampanyasına yoğun ilgi vardı. Banka, Ağustos ayına kadar 5 bin lira olan kampanyayı daha sonra 7.500 liraya çıkardı. Kampanya başlangıcından Pazartesi gününe kadar İş Bankası ofislerinden başvuru yapabilirsiniz.

Öte yandan İş Bankası'ndan 7 bin 500 lira emekli maaşı kampanyası almak isteyenler İş Bankası'nın internet şubesi üzerinden de başvuruda bulunabiliyor. Banka ayrıca emekli tanıdığını getiren müşterilerine 500 liralık kredi kartı puanı veriyor.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN