Garanti BBVA emekli promosyonunda rakiplerini ezdi geçti! 31 Mayıs'a kadar başvuran bu miktarı cebine koyacak

Garanti BBVA emekli promosyonunda rakiplerini ezdi geçti! 31 Mayıs'a kadar başvuran bu miktarı cebine koyacak

Garanti BBVA, milyonlarca emeklinin yakından takip ettiği emekli promosyon kampanyaları hakkında açıklama yaptı. Mayıs ayı için güncel promosyon rakamlarını duyurdu. İşte güncel promosyon rakamları...

Geçtiğimiz yıl ve bu yılın başlarında emekli vatandaşların sıkça araştırdığı konulardan biri emekli promosyon rakamları olmuştur. Emekli maaşlarının 7.500 TL'ye yükseltilmesiyle birlikte, bankaların promosyon rakamlarında nasıl bir güncelleme yapacakları merak konusu olmuştu. Bu bağlamda Garanti BBVA, Mayıs 2023 için güncel emekli promosyon rakamlarını duyurdu.

GARANTİ BBVA'NIN GÜNVEL EMEKLİ PROMOSYONLARI

3

Garanti BBVA'nın güncel emekli promosyon rakamları şu şekildedir:

3.500 TL'ye kadar olan emeklilere 4.500 TL

3.500 TL - 7.500 TL arasında olan emeklilere 5.250 TL

7.500 TL - 10.000 TL arasında olan emeklilere 6.750 TL

10.000 TL ve üzerinde olan emeklilere 7.500 TL

Garanti BBVA, emekli maaşının bağlı olduğu Vadesiz TL hesabını kullanarak Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden yapılacak havale ve EFT işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğinizi de belirtmektedir. Bu uygulama, resmi tatil günleri ve hafta sonlarını kapsamamakta olup, 01.04.2021 itibarıyla geçerlidir.

Ayrıca, Garanti BBVA'dan emekli müşterilere özel kart kampanyası da sunulmaktadır. Maaşını üç yıl boyunca Garanti BBVA'dan alma taahhüdünde bulunan emekli müşteriler, promosyona ek olarak kredi kartıyla yapacakları 500 TL harcamaya 1.000 TL bonus kazanma avantajından da yararlanabileceklerdir.

Bu bilgilere ek olarak, daha fazla detay için Garanti BBVA'nın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN