Halkbank emekli promosyonunda atağa geçti! Emeklilere ilaç gibi gelecek ödeme... Bu artış bayram ettirecek! Maaşını Halkbank'tan alanlar ödemeler anında yatıyor!

Halkbank emekli promosyonunda atağa geçti! Emeklilere ilaç gibi gelecek ödeme... Bu artış bayram ettirecek!  Maaşını Halkbank'tan alanlar ödemeler anında yatıyor!

Bankaların promosyon yarışı devam ediyor. Ziraat Bankası tarafından yapılan promosyon açıklamalarından sonra Halkbank'ta yeni rakamlarını açıkladı. Halkbank 750 TL'lik promosyon ücreti ile rekora koşuyor. İşte Halkbank promosyon ödemeleri hakkında merak edilen tüm detaylar…

Kasım ayına giriş yaparken bankalar promosyon ödemeleri için yeni rakamlarını açıklamaya devam ediyor.1 Kasım itibariyle ödemeler güncellenirken bankalarda peş peşe açıklama yapmaya başladı. SGK tarafından verilen karar doğrultusunda kamu bankaları emekli promosyon ücretlerinde artış yapıldı. Sosyal Güvenlik Kurumu promosyon için taban tutarları güncellerken 19 banka ile protokol imzaladı. Milyonlarca emekli en yüksek promosyon veren bankaları araştırıyor. Temmuz ayında yapılan zamlarla birlikte promosyon tutarları da artış gösterdi. 750 TL olarak başlayan promosyon ödemeleri 10.000 TL'ye kadar yükseldi. Promosyon yarışları devam ederken bir açıklamada Halkbank'tan geldi. İşte Halkbank promosyon ödemeleri hakkında merak edilen tüm detaylar…

HALKBANK'TAN YENİ AÇIKLAMA GELDİ

Halkbank tarafından yapılan açıklama doğrultusunda emekliye yapılacak olan promosyon ödemesi için 5.000 TL verileceği belirtildi. Özel bankalar tarafından yapılan promosyon ödemelerine kamu bankaları da dahil oldu. Sosyal Güvenlik Kurumu, kamu bankalarında 3 yıl için ödenen promosyon tutarlarını 5000 TL'ye çıkarıldığını açıkladı. Özel bankalar ise 7 bin 500 TL'ye varan promosyon ödemesi yapmaktadır.

Ziraat Bankası Promosyon Tutarları Kasım 2022

ZİRAAT BANKASI PROMOSYON TUTARLARI NE KADAR?

Kamu bankaları yapılan son anlaşma doğrultusunda web siteleri üzerinden yeni tutarları açıklamamıştı. Sitelerde hala 750 TL olarak görülen promosyon ödemeleri için yeni rakamları açıklandı. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada emekliler için verilecek olan promosyon tutarları belli oldu. Yapılacak olan ödeme tutarları şu şekildedir:

Emekli aylığı 3.500 TL altında olan vatandaşlar için 3.000 TL,

Emekli aylığı 3.500 TL ila 7.500 TL arasında olan vatandaşlar için 3.500 TL,

Emekli aylığı 7.500 TL ila 10.000 TL arasında olan vatandaşlar için 4.500 TL,

Emekli aylığı 10.000 TL üzerinde emekli aylığı olan vatandaşlar için 5.000 TL tutarında ödeme yapılacak.

Halkbank Promosyon Tutarları Kasım 2022

HALKBANK YENİ TUTARLARINI AÇIKLADI

Ziraat Bankası'ndan sonra bir açıklamada Halkbank'tan geldi. Kasım ayı itibariyle verilecek olan promosyon ödemeleri için güncel tutarlar açıklandı. Halkbank promosyon ödeme tutarları şu şekildedir:

Emekli aylığı 3.500 TL altında olan vatandaşlar için 3.000 TL,

Emekli aylığı 3.500 TL ila 7.500 TL arasında olan vatandaşlar için 3.500 TL,

Emekli aylığı 7.500 TL ila 10.000 TL arasında olan vatandaşlar için 4.500 TL,

Emekli aylığı 10.000 TL üzerinde emekli aylığı olan vatandaşlar için 5.000 TL tutarında ödeme yapılacak.

Açıklama ayrıntılarında ise bankadan promosyon ödemesi alan ve taahhüt süresi devam eden müşterilerin tutarları iade etmesi durumunda yeni promosyon ödemelerinden yararlanacağı bildirildi. Banka üzerinden birden fazla emekli maaşı alan kişilerin ise toplam tutarları göz önüne alınarak hesaplama yapılacaktır.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN