Selçuk Geçer dolar ile ilgili açıklamalarda bulundu: İlk zamanlar çok kritik!

Selçuk Geçer dolar ile ilgili açıklamalarda bulundu: İlk zamanlar çok kritik!

Dolarda yaşanan yükseliş sonrasında vatandaşlar uzman uyarılarını dikkate almaya başladı. Peki ekonomist Selçuk Geçer dolar ile ilgili hangi uyarılarda bulundu? Tüm detaylar haberimizde.

Ünlü ekonomist olarak tanınan Selçuk Geçer sallantıda olan dolar kuru ile ilgili açıklamalar yaparak vatandaşı uyardı. Peki dolar ile ilgili nelere dikkat etmek gerekiyor? Selçuk Geçer'in dolar açıklamaları ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

SELÇUK GEÇER DOLAR AÇIKLAMALARI

Ekonomist Selçuk Geçer geçtiğimiz günlerde dolar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Geçer, yatırımcıları dolar ile ilgili uyardı. Geçer'e göre enflasyonun 80.21 oranlarında olmasıyla durumun tehlikeli hale geldiğini ve ilk 3 ayın kritik geçeceğini belirtti. Selçuk Geçer Ekim, Kasım ve Aralık aylarına dikkat edilmesi gerektiğini, 

Ekonomist Selçuk Geçer Dolar Uyarıları

Türkiye'nin ekonomik anlamda büyük bir sıkıntı yaşadığını, fakirler daha çok fakirleşirken, zenginlerin daha zenginleştiğini ve orta sınıf diye bir şeyin kalmadığını belirtti. Geçer'e göre dolar kurunda sert yükseliş yaşanacağını, sene sonunda 28 TL seviyelerine çıkabileceğini ve döviz yatırımcısı olan vatandaşların dolarlarını satmamasını tavsiye ettiğini belirtti. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN