Sıfır araçta bu fiyat hayal değil! 270.000 TL'ye alıcılarını bekliyor: Bayilerin kapısında kuyruk var!

Sıfır araçta bu fiyat hayal değil! 270.000 TL'ye alıcılarını bekliyor: Bayilerin kapısında kuyruk var!

Elde edilen bilgilere göre, araç fiyatlarının yüksek seyretmesi nedeniyle araç sahibi olmayı isteyenler için umut verici bir gelişme yaşandı. O araç 270 bin TL'den alıcısını bekliyor. İşte detaylar...

Araba fiyatları son dönemlerde aşırı derecede yükselmişti ve sıfır araçların yanından bile geçmek zorlaşmıştı. Araç sahibi olmak isteyenlerin ikinci el araç bulma süreci de oldukça zorlaşmıştı. Fakat şimdi araç sahibi olmak isteyenlere güzel bir haberimiz var! Ülkemizde satışa sunulacak olan bir araç, uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

O ARAÇ TÜRKİYE'YE GELİYOR

changan

Çin'in önde gelen araç markalarından biri olan Changan, Türkiye pazarına giriyor. Changan'ın, ülkemizde en ucuz sıfır araç olması bekleniyor ve fiyatının 170 bin TL olacağı konuşuluyor. Eğer iddialar doğru çıkarsa, araç sahibi olmak isteyenler için oldukça cazip bir seçenek olabilir. Ayrıca, Türkiye'de en çok satılan ikinci el araçların listesi de belirlendi. 

EN ÇOK SATILAN İKİNCİ EL ARAÇLAR

araç

Son dönemlerde Türkiye'de ikinci el araç piyasası oldukça hareketli. Ülkede en çok satılan ikinci el araç markaları arasında Volkswagen, Renault, Fiat, Ford, Opel, BMW, Peugeot, Hyundai, Mercedes Benz ve Toyota yer alıyor. Bu markalar arasında Volkswagen 16 bin 736, Renault 16 bin 24 ve Fiat 15 bin 769 adet satış yaparak en çok tercih edilenler arasında. İkinci el araçta online olarak satılanlar arasında ise Fiat Doblo 3 bin 404, Fiat Fiorino 3 bin 51 ve Ford Transit Tourneo Courier 2 bin 890 adet ile en popüler modeller arasında yer alıyor. Şubat ayı verilerine göre ikinci el online araç pazarında toplamda 101 bin 921 araç satışı yapıldı. Fiat Egea 5 bin 71, Renault Clio 4 bin 778 ve Volkswagen Passat 4 bin 422 adet ile en çok tercih edilen modeller oldu. Ancak, ülkede en az satış yapan marka Mercedes Benz oldu. Tahminlere göre, günlük 450 binden fazla araç satılan Türkiye'de ikinci el ticareti yapan 40 binden fazla kurum bulunuyor. Arabam, Letgo, VavaCars, Leaseplan, Intercity, Otokoç gibi birçok araba satışı yapan online site de bu kurumlar arasında yer alıyor.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN