TEB'den emekliye jest... TEB promosyonu arttırarak güncelledi... Emekli bu habere çok sevinecek! 8 Bin TL ödeme ile zirveyi bırakmıyor!

TEB'den emekliye jest... TEB promosyonu arttırarak güncelledi... Emekli bu habere çok sevinecek! 8 Bin TL ödeme ile zirveyi bırakmıyor!

Emekli promosyonlarında rekabet devam ederken rekor rakam TEB'de geldi. Özel bankaların promosyon rakamları 10 bin TL'lelere ulaşırken vatandaş TEB promosyonunu araştırmaya başladı. TEB emekli promosyon ücretini açıkladı. TEB promosyonu ne kadar? İşte, promosyon rakamlarına dair detaylar...

Ekim ayının gelmesiyle beraber özel bankalar promosyon kampanyaların tarihini uzatma kararı aldı. TEB, 31 Ağustos tarihinde sona erdirdiği emekli promosyon kampanyası hakkında yeni düzenleme yaptı. TEB rekor rakamını paylaşması üzerine vatandaşlar harekete geçti. İşte, TEB promosyon ücretine dair merak edilenler haberimizde yer almaktadır

TEB EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETİ

TEB promosyon yarışına yeni açıklaması üzerine dahil oldu. 31 ekim tarihine kadar devam edecek TEB promosyon kampanyasında ödenecek tutarlar belli oldu. Maaşını TEB'e taşıyan kişilere 36 ay boyunca promosyon ödemesi gerçekleşecektir. Kampanya 01.09.2022 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.

1.499 TL'ye kadar maaşı olan kişilere 5.500 TL

1.500-2.499 TL aralığında bulunan maaşlara 6.750 TL

2.500 TL ve üzeri maaş alan emeklilere ise TEB 8.000 TL promosyon ödemesi yapmaktadır. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN