Ziraat Bankası açıkladı emekliler sevinçten havalara uçtu! Promosyon ödemelerinde yeni dönem! Ödemeler 1 Kasım’da yapılacak

Ziraat Bankası açıkladı emekliler sevinçten havalara uçtu! Promosyon ödemelerinde yeni dönem! Ödemeler 1 Kasım’da yapılacak

Emekli promosyon ödemeleri için banka rekabetleri devam ediyor. Emekliler için yapılan promosyon ödemeleri bankalara göre değişiklik gösteriyor. Ziraat Bankası 3 yıllık promosyon ödemesini peşin olarak yaptığını açıkladı. İşte Ziraat Bankası promosyon detayları…

Bankalar promosyon yarışlarına devam ederken açıklamalarda peş peşe geliyor. Emeklilerin yüzünü güldüren promosyon ödemeleri için bankalar yeni tutarlarını belirliyor. Maaşını Ziraat Bankası'ndan alan emekliler için 4.500-5.000 TL tutarında ödeme yapılacak. İşte Ziraat Bankası promosyon detayları…

3 YILLIK PEŞİN ÖDEME YAPILIYOR

SGK emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan müşterilere 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılacak. Emekli aylığı 3.500 TL altında olan kişilere 3.000 TL, emekli aylığı 3.500- 7.500 TL arasında olan emekliler için 3500 TL, emekli aylığı 7.500- 10.000 TL arasında olan emekliler için 4.500 TL, 10.000 TL üzerinde emekli aylığı olan kişiler için de 5.000 TL ödeme yapılacak.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda promosyon detayları belli oldu. Bankanın internet sitesi üzerinde yer alan açıklamalar doğrultusunda şu ifadeler kullanıldı:

"Müşterilerimizin 2020 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2022 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir."

Ziraat Bankası promosyon tutarları belli oldu

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?
18 Ekim 2022 tarihi itibariyle promosyon başvuruları başladı. Promosyon başvuruları kapsamında ödemeler 1 Kasım 2022 tarihinde başlayacak.

Banka tarafından yapılan yazılı açıklama doğrultusunda emekli maaş promosyon ödemeleri için müşterilerin maaşlarını 3 yıl boyunca Ziraat Bankası'nda alması gerektiği belirtildi.Birden fazla emekli maaş alan müşteriler içinde toplam maaş tutarı göz önünde bulundurularak ödeme yapılacak.

Ziraat Bankası promosyon ödemelerinden yararlanmak isteyen kişiler başvurularını internet şubesi, Ziraat Mobil, ATM, SMS, Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla yapabilir. Müşteri İletişim Merkezin için 0850 220 00 00 numarayı kullanabilirsiniz.Müşteri iletişim merkezini arayarak başvuru yapan kişilerin 4757'ye "PRO" yazıp bir boşluk bırakıp "TC Kimlik Numarası"nı yazarak SMS göndermesi gerekmektedir.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN